• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Главная Пенсионное обеспечение Пенсія - через банківські установи

Пенсія - через банківські установи

E-mail Печать PDF

Щороку зростає кількість пенсіонерів, які виявили бажання одержувати пенсію через установи банків.

Станом на 01 липня 2014 року 15 банків уповноважені обслуговувати вкладні рахунки пенсіонерів та отримувачів допомоги. Кількість пенсіонерів міста та району, отримуючих пенсію та грошову допомогу в банківських установах складає 16110 осіб.

Із списку банків, наданого управлінням, пенсіонер самостійно обирає фінансову установу, беручи до уваги умови обслуговування й зручне місце розташування. Мережа банківських установ на теренах міста та району є досить розгалуженою.

Між банком та клієнтом укладається договір, пенсіонер отримує ощадну книжку або платіжну карту. Пластикова карта-найзручніший варіант. Пенсіонер може знімати гроші у найближчому банкоматі. Крім того, маючи карту, не потрібно оформляти доручення. Також це дає можливість вчасно одержувати пенсію, перебуваючи в будь-якій частині країни і в будь-який зручний час. Значною перевагою платіжної картки є зручність в безготівковому розрахунку за товари та послуги.

Виплата пенсій через банківські установи економить час одержувачів, гарантує своєчасність та зручність одержання пенсійних виплат, сприяє процесу накопичення коштів на поточних рахунках пенсіонерів, забезпечує якісне комплексне обслуговування щодо надання інших банківських послуг.

Дотримуючи банківську таємницю, працівники забезпечать конфіденційність інформації про розмір вашої пенсії і про наявність засобів на вашій особистій пенсійній картці, тоді як до загальної відомості для виплати пенсії через пошту мають доступ і працівники пошти, і пенсіонери.

При втраті або крадіжці пластикової картки банк забезпечує захист вашої пенсії. Якщо вас осягнула така прикрість, досить зателефонувати до відділення банку, і ніхто не зможе скористатися вашим рахунком, а для вас виготовлять дублікат банківської картки.

У отримувачів пенсій через банк є ще одна незаперечна перевага. Якщо пенсіонер з якоїсь причини не зміг прийти за виплатою на пошту, кошти після 25 числа повертаються до Пенсійного фонду, і одержати їх можна буде лише у наступному місяці. «Банківські» ж гроші залишаються доступними у будь-який момент після надходження на рахунок (карту). Крім того, картка дозволяє зняти з рахунку не всю пенсію, а тільки необхідну суму.

В очікуванні пенсії також зовсім не обов'язково ходити щодня до банкомата, щоб перевірити залишок на рахунку. Досить підключити послугу SMS-інформування, і при перерахуванні грошей на пенсійну картку клієнт банку відразу про це довідаєтеся через повідомлення на особистий мобільний телефон.

Для переходу на обслуговування у банку, необхідно написати відповідну заяву до Пенсійного фонду, або ж заяву можна залишити у відділенні банку, і працівники фінансової установи передадуть її до Фонду. Відкриття і обслуговування пенсійних рахунків – безкоштовне. В будь-який час пенсіонер має право відмовитись від послуг одного банку і скористатись послугами іншого.

Начальник відділу ВББОЗ - головний  бухгалтер управління ПФУ в м. Ізмаїлі та Ізмаїльському районі   Зюбанова Т.Д.

Обновлено 18.07.2014 07:24  

Язык

English Russian Ukrainian
.
Баннер
.

Афиша ДК им. Т.Г.Шевченко:

 

  Справки по тел. 2-16-31.

 

 

Все видео:

.
.

Измаил в цифрах:

С  29  апреля по 6 мая в Измаиле родились 8 малышей, 2  девочки и 6  мальчиков

 

Всего в школах города в 2018 году учились более 8 850 учащихся (в 2010 году – 7 500 учащихся).

 В сентябре 2018 года за парты сели 1 070 первоклассников (в 2010 году - 755).

Измаильский политехнический лицей вошел в 100-ку  лучших учебных заведений Украины по результатам ВНО-2018 по географии.

В 2018 году городская копилка достижений внешкольного образования пополнилась 123 дипломами Всеукраинского уровня и 31 - областного.

В 2018 году по сравнению с 2017 годом во Дворце культуры им. Т.Г. Шевченко: увеличилось гастрольных мероприятий на 11%, общегородских мероприятий на 12%, на 10,5% увеличилось количество участников клубных формирований.

В 2018 году пятерым воспитанникам ИДЮСШ 2005 г.р., которые стали победителями и призерами в чемпионате Украины по вольной борьбе, присвоен спортивный разряд "Кандидат в мастера спорта Украины".

Около 70% спортсменов – воспитанников ДЮСШ –  становятся  призерами соревнований областного уровня.  

Сейчас 266 гостей онлайн
Просмотры материалов : 8334263

Поиск по сайту

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Для громадян з порушенням слуху

Баннер

Безоплатна правова допомога

Баннер

Главная Пенсионное обеспечение Пенсія - через банківські установи