• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Главная Пенсионное обеспечение Засуджені мають можливість оформити пенсію під час відбування покарання

Засуджені мають можливість оформити пенсію під час відбування покарання

E-mail Печать PDF

Раніше діючим законодавством не була передбачена можливість призначення пенсії за віком або по інвалідності засудженим, які під час відбування покарання у виправних колоніях України досягли пенсійного віку або втратили працездатність. Для забезпечення конституційних прав засуджених на пенсійне забезпечення Верховною радою України прийнято Закон України «Про внесення змін до Кримінально-виконавчого кодексу України щодо адаптації правового статусу засуджених до європейських стандартів».

Стаття 122 Кримінально-виконавчого кодексу України в новій редакції надає можливість засудженим особам, які набули пенсійного віку або втратили працездатність, реалізувати своє право на оформлення та отримання ними пенсії під час відбування покарання у виправних установах України. Відтепер особа, яка відбуває покарання, може надати адміністрації виправної колонії клопотання про забезпечення необхідних умов для призначення їй пенсії за місцезнаходженням виправного закладу, у тому числі щодо виклику представників Пенсійного фонду України для прийняття документів, необхідних для призначення пенсії, безпосередньо від засудженої особи.

Крім того, пенсія може призначатися на підставі довіреності. Для вирішення питання щодо оформлення та призначення пенсії особі, яка відбуває покарання, довіреній особі необхідно звернутись до органу Пенсійного фонду України за місцезнаходженням виправного закладу та подати всі необхідні для призначення пенсії документи.

При цьому, статтею 56 Закону України «Про пенсійне забезпечення» та статтею 24 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» передбачено, що будь-які періоди роботи зараховуються до стажу для призначення пенсії за умови сплати страхових внесків. Тому для зарахування до страхового стажу при призначенні пенсії будь-яких періодів роботи за час відбування покарання обов’язково необхідно підтвердити сплату страхових внесків за такі періоди.

Пенсії, що призначені засудженим, перераховуються органами Пенсійного фонду за місцем відбування покарання пенсіонера на загальних підставах.

Заступник начальника управління Пенсійного фонду в м. Ізмаїлі та Ізмаїльському районі Лєщєва О.Ф.

 

Обновлено 18.07.2014 07:25  

Язык

English Russian Ukrainian
.
Баннер
.

Объявления:

Афиша ДК им. Т.Г.Шевченко:

 

  Справки по тел. 2-16-31.

 

 

Все видео:

.
.

Измаил в цифрах:

С  29  апреля по 6 мая в Измаиле родились 8 малышей, 2  девочки и 6  мальчиков

 

Всего в школах города в 2018 году учились более 8 850 учащихся (в 2010 году – 7 500 учащихся).

 В сентябре 2018 года за парты сели 1 070 первоклассников (в 2010 году - 755).

Измаильский политехнический лицей вошел в 100-ку  лучших учебных заведений Украины по результатам ВНО-2018 по географии.

В 2018 году городская копилка достижений внешкольного образования пополнилась 123 дипломами Всеукраинского уровня и 31 - областного.

В 2018 году по сравнению с 2017 годом во Дворце культуры им. Т.Г. Шевченко: увеличилось гастрольных мероприятий на 11%, общегородских мероприятий на 12%, на 10,5% увеличилось количество участников клубных формирований.

В 2018 году пятерым воспитанникам ИДЮСШ 2005 г.р., которые стали победителями и призерами в чемпионате Украины по вольной борьбе, присвоен спортивный разряд "Кандидат в мастера спорта Украины".

Около 70% спортсменов – воспитанников ДЮСШ –  становятся  призерами соревнований областного уровня.  

Сейчас 220 гостей онлайн
Просмотры материалов : 8255028

Поиск по сайту

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Для громадян з порушенням слуху

Баннер

Безоплатна правова допомога

Баннер

Главная Пенсионное обеспечение Засуджені мають можливість оформити пенсію під час відбування покарання