• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Главная Пенсионное обеспечение Переваги отримання пенсійних коштів через безготівкові розрахунки в банківських установах

Переваги отримання пенсійних коштів через безготівкові розрахунки в банківських установах

E-mail Печать PDF

В м. Ізмаїлі та Ізмаїльському районі постійно зростає кількість пенсіонерів, котрі виявили бажання одержувати пенсію через установи банків. З 35113 пенсіонерів краю даною послугою користуються понад 45,8 відсотків. На сьогодні в місті та районі  забезпечують виплату пенсій 15 уповноважених банків, які пройшли суворий конкурсний відбір. Під час відбору заявок від банківських установ Пенсійний фонд України перш за все розглядає інформацію НБУ про їх фінансове становище і виконання ними фінансових нормативів за останні півроку, а також якість обслуговування пенсіонерів.

Мережа банківських установ на теренах краю є досить розгалуженою. Із списку банків, наданого Фондом, пенсіонер самостійно обирає фінансову установу, беручи до уваги умови обслуговування й зручне місце розташування.

Пенсіонер-власник карткового рахунку може отримати готівку в касах та банкоматах Банку, а також у мережі банкоматів банків-партнерів. Зняття готівки здійснюється без комісії і будь-яких обмежень. Гроші надходять на банківський рахунок пенсіонера – і отримати їх можна в будь-який зручний час.

Система виплати пенсій через банківські установи має багато й інших переваг: отримати пенсію у відділенні банку, або банкоматі по місцю вашого знаходження по всій території України, розраховуватися карткою в торгівельних мережах за придбаний товар, через Інтернет за послуги; зняти з поточного пенсійного рахунку як всю нараховану суму пенсії, так і її частину.

Крім того за бажанням пенсіонера банк може:

- щомісячно перераховувати платежі за комунальні послуги;

- переказати гроші по Україні;

- здійснювати погашення одержаного кредиту.

Головний спеціаліст відділу ВББОЗ управління Пенсійного фонду в

м. Ізмаїлі та Ізмаїльському районі

Ткачук І.М.

 

Язык

English Russian Ukrainian
.
Баннер
.

Объявления:

Афиша ДК им. Т.Г.Шевченко:

 

  Справки по тел. 2-16-31.

 

 

Все видео:

.
.

Измаил в цифрах:

С  29  апреля по 6 мая в Измаиле родились 8 малышей, 2  девочки и 6  мальчиков

 

Всего в школах города в 2018 году учились более 8 850 учащихся (в 2010 году – 7 500 учащихся).

 В сентябре 2018 года за парты сели 1 070 первоклассников (в 2010 году - 755).

Измаильский политехнический лицей вошел в 100-ку  лучших учебных заведений Украины по результатам ВНО-2018 по географии.

В 2018 году городская копилка достижений внешкольного образования пополнилась 123 дипломами Всеукраинского уровня и 31 - областного.

В 2018 году по сравнению с 2017 годом во Дворце культуры им. Т.Г. Шевченко: увеличилось гастрольных мероприятий на 11%, общегородских мероприятий на 12%, на 10,5% увеличилось количество участников клубных формирований.

В 2018 году пятерым воспитанникам ИДЮСШ 2005 г.р., которые стали победителями и призерами в чемпионате Украины по вольной борьбе, присвоен спортивный разряд "Кандидат в мастера спорта Украины".

Около 70% спортсменов – воспитанников ДЮСШ –  становятся  призерами соревнований областного уровня.  

Сейчас 250 гостей онлайн
Просмотры материалов : 8251439

Поиск по сайту

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Для громадян з порушенням слуху

Баннер

Безоплатна правова допомога

Баннер

Главная Пенсионное обеспечение Переваги отримання пенсійних коштів через безготівкові розрахунки в банківських установах