• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Головна Пенсійне забезпечення Про результати роботи управління Пенсійного фонду України в м. Ізмаїлі та Ізмаїльському районі за січень - липень 2014 року

Про результати роботи управління Пенсійного фонду України в м. Ізмаїлі та Ізмаїльському районі за січень - липень 2014 року

E-mail Печать PDF

Питання наповнення бюджету Пенсійного фонду України с одним з головних напрямів роботи управління. Вагомість цього напряму обумовлена багатьма причинами, починаючи з демографічної проблеми, зокрема “старіння” насе­лення, закінчуючи заборгованістю платників по сплаті обов'язкових платежів до Пенсійного фонду.

За 7 місяців  поточного року до бюджету управління Пенсійного фонду України в м. Ізмаїлі та Ізмаїльському районі надійшло  1458,6 тис.грн платежів,  які адмініструє Пенсійний фонд та 165814,6 тис.грн частки  єдиного соціального внеску, що в цілому забезпечило виконання плану надходжень на 104,0%.

В повному обсязі управлінням забезпечено фінансування пенсій та грошової допомоги 35,4 тис. пенсіонерів.

Загальна сума видатків на пенсійні виплати та інші заплановані витрати на січень – липень 2014 року склала 382224,3 тис.грн, що на 60429,7 тис.грн більше, ніж за відповідний період минулого року.

Середній рівень пенсійної виплати становить нині 1374грн.

Самозабезпечення власними коштами 43,8%.

Заборгованість по платежах до Пенсійного фонду юридичних та фізичних осіб станом на 1 серпня поточного року мають 30 платників, які заборгували 1086,8 тис.грн. Найбільшу питому вагу у загальній заборгованості платників становить борг по відшкодуван­ню коштів на виплату та доставку пільгових пенсій (562,3тис.грн. або 51,7%) та заборгованість зі сплати страхових внесків (518,7тис.грн. або 47,7%). Із загальної заборгованості більше половини належить платникам, що перебувають у процедурах банкрутства (647,6тис.грн. або 59,6%)  .

Найбільшими економічно активними боржниками є ВАТ “Ізмаїльський целюлозно – картонний комбінат” (не сплаче­но 51,0 тис.грн), ПАТ “Ізмаїлавтотранс” (44,1тис.грн), Комунальна установа “Ізмаїльська міська центральна лікарня” (31,6 тис грн}.

Одночасно треба зауважити, що спеціалістами управління здійснюється щоденна  робота з боржниками щодо погашення на­явної заборгованості. Зокрема, із суми боргу, який підлягає примусовому стягненню, в органах виконавчої служби знаходяться рі­шення та вимоги про сплату боргу на 829,9 тис.грн, передано до господарського суду позовних заяв на 155,8 тисгрн.

     Протягом 7 місяців в рахунок погашення зазначеного боргу за сприянням органів ДВС надійшло 6566,0 тис грн. Крім того, було направлено 6 листів до Ізмаїльської міської ради, у підпорядкуванні якої знахо­дяться боржники, з метою сприяння у по­гашанні заборгованості підвідомчими установами, 5 – до прокуратури, 7 – до Ізмаїльської ОДПІ. Працівниками управління проводиться інформаційно - роз'яснювальна робота тощо.

   Результатом цієї роботи стало зменшення загальної суми заборгованості порівняно з початком року на   764,1тис.грн.

Управління Пенсійного фонду України

в м. Ізмаїлі та Ізмаїльському районі

Обновлено 22.08.2014 13:47  

Мова

English Russian Ukrainian
.
Баннер
.

Афіша ПК ім. Т.Г.Шевченка:

 

Довідки за тел. 2-16-31.

 

 

 

 

 

 

 

 

   

Все відео:

.
.

Ізмаїл у цифрах:

 З 4 по 11 жовтня у м. Ізмаїл народилося 15 малюків -  7 дівчинок (з них одна двійня) та  8 хлопчиків 

 

Сейчас 220 гостей онлайн
Просмотры материалов : 13915371

Пошук по сайту

Баннер
Баннер

Для громадян з порушенням слуху

Баннер

Безоплатна правова допомога

Баннер

Головна Пенсійне забезпечення Про результати роботи управління Пенсійного фонду України в м. Ізмаїлі та Ізмаїльському районі за січень - липень 2014 року