• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Головна Пенсійне забезпечення За безготівковими розрахунками – майбутнє!

За безготівковими розрахунками – майбутнє!

E-mail Печать PDF

pens2.JPG - 3.67 KbКожен пенсіонер заслуговує на дбайливе ставлення та найкращі умови обслуговування. Для цього чинним законодавством України пенсіонерам надано право самостійно обирати установу, яка буде здійснювати безпосередню виплату належних їм сум пенсій. З кожним роком все популярнішими стають банківські установи, які уповноважені надавати ряд послуг і можливостей для людей літнього віку.

Здійснення виплати пенсій через банківські платіжні картки не тільки відкриває для літньої людини нові можливості щодо комплексного обслуговування, але й економить її вільний час. Переваги одержання пенсії через банки очевидні. І багато пенсіонерів вже давно змогли їх оцінили. Перш за все те, що отримання пенсій може здійснюватися за допомогою пластикових карток, які видаються пенсіонерам безкоштовно, є можливість вчасно одержувати пенсію, перебуваючи в будь-якій частині країни і у будь-який зручний час, а також можливість зняти з рахунку не всю пенсію, а тільки необхідну суму.

Крім того, не всі пенсіонери знають, що пенсійна картка може стати не тільки інструментом для одержання пенсії, але й приносити додаткові вигоди її власникові. Сама помітна з них - нарахування відсотків на залишок внесків. Якщо процентної ставки по пенсійній картці вам не досить, то ви можете оформити додатково депозитний рахунок з поповненням і під більш високі відсотки, а банк буде автоматично перераховувати на нього встановлену вами суму з кожної пенсії. Так ви зможете, не відвідуючи банк, накопичувати кошти на депозиті. Деякі банки відразу при відкритті рахунку передбачають відкриття додаткового депозитного рахунку «у пакеті».

 

Крім того, ви можете дати банку розпорядження регулярно робити платежі з вашого пенсійного рахунку, оплачуючи в такий спосіб комунальні та інші послуги, а також робити регулярні перекази на будь-який інший рахунок, не виходячи з власного дому(якщо ваш банк надає таку послугу).

Ряд банків також пропонує знижки при розрахунках за допомогою пенсійної пластикової картки в магазинах-партнерах. Список таких компаній – партнерів можна знайти на сайті самого банку.

Деякі банки періодично проводять розіграші коштовних призів серед власників пенсійних карток. Хоча, безумовно, при виборі банку не варто орієнтуватися на цей показник. Чекаючи пенсії, не обов'язково ходити щодня до банкомата, щоб перевірити залишок на рахунку. Досить підключити послугу СМС- інформування – і при перерахуванні грошей на пенсійну картку ви відразу про це довідаєтеся: вам прийде повідомлення на особистий мобільний телефон. Така послуга доступна в більшості банків і обійдеться недорого. Деякі банки надають її безкоштовно, інші – за помірну плату.

Крім того, деякі банки надають можливість поповнити рахунок мобільного телефону з вашої пенсійної картки, відправивши СМС певного змісту на короткий номер.

Разом з цим, управління ПФУ в м. Ізмаїлі та Ізмаїльському районі завжди «тримають руку на пульсі» і відповідно до чинного законодавства проводять перевірку банківських установ з метою захисту інтересів людей похилого віку, тому що це наш прямий обов’язок.

Не потрібно боятися обирати банківський спосіб обслуговування, адже треба жити сьогоденням та іти в ногу з часом! 

 

Заступник начальника відділу з виплати пенсій управління ПФУ в м. Ізмаїлі та Ізмаїльському районі Іваненко Н.В.

 

Мова

English Russian Ukrainian
.
Баннер
.

Оголошення:

Афіша ПК ім. Т.Г.Шевченка:

 

Довідки за тел. 2-16-31.

 

 

 

   

Все відео:

.
.

Ізмаїл у цифрах:

 З 13 по 20 вересня у м. Ізмаїл народилося 8 малюків -  3 дівчинки та  5 хлопчиків 

 

Сейчас 215 гостей онлайн
Просмотры материалов : 13738254

Пошук по сайту

Баннер
Баннер

Для громадян з порушенням слуху

Баннер

Безоплатна правова допомога

Баннер

Головна Пенсійне забезпечення За безготівковими розрахунками – майбутнє!