• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Главная Пенсионное обеспечение Виплата пенсії за минулий час

Виплата пенсії за минулий час

E-mail Печать PDF

Нараховані суми пенсії, на виплату яких пенсіонер мав право, але не отримав своєчасно з власної вини, відповідно до ст.46 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» виплачуються за минулий час, але не більше ніж за три роки до дня звернення за отриманням пенсії. 

Виплата пенсії поновлюється при зверненні пенсіонера особисто з заявою та паспортом. Заява про виплату пенсії, на яку пенсіонер мав право, але не одержав з власної вини, подається особисто заявником до органу, що призначає пенсію за місцем перебування пенсіонера на обліку.

Особа, яка звертається за пенсією за минулий час, повинна пред'явити паспорт (або інший документ, що засвідчує її особу, місце постійного проживання та вік).

Спочатку виплачується пенсія за 12 місяців, рахуючи з дня припинення її виплати або починаючи з початку визначеного терміну. Решта - рівними частинами, що дорівнюють призначеному розміру пенсії на момент звернення. 

Начальник відділу  з виплати пенсій управління Пенсійного фонду України в м. Ізмаїлі та Ізмаїльському районі  Кульча Олена Василівна

 

Язык

English Russian Ukrainian
.
Баннер
.

Объявления:

Афиша ДК им. Т.Г.Шевченко:

  Справки по тел. 2-16-31.

 

 

Все видео:

.
Баннер
.

Измаил в цифрах:

С  1 по 14 января в Измаиле родились 16 малышей, 8 девочек и 8  мальчиков

 

Сейчас 314 гостей онлайн
Просмотры материалов : 7304969

Поиск по сайту

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Для громадян з порушенням слуху

Баннер

Главная Пенсионное обеспечение Виплата пенсії за минулий час