• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Головна Пенсійне забезпечення Виплата пенсії за минулий час

Виплата пенсії за минулий час

E-mail Печать PDF

Нараховані суми пенсії, на виплату яких пенсіонер мав право, але не отримав своєчасно з власної вини, відповідно до ст.46 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» виплачуються за минулий час, але не більше ніж за три роки до дня звернення за отриманням пенсії. 

Виплата пенсії поновлюється при зверненні пенсіонера особисто з заявою та паспортом. Заява про виплату пенсії, на яку пенсіонер мав право, але не одержав з власної вини, подається особисто заявником до органу, що призначає пенсію за місцем перебування пенсіонера на обліку.

Особа, яка звертається за пенсією за минулий час, повинна пред'явити паспорт (або інший документ, що засвідчує її особу, місце постійного проживання та вік).

Спочатку виплачується пенсія за 12 місяців, рахуючи з дня припинення її виплати або починаючи з початку визначеного терміну. Решта - рівними частинами, що дорівнюють призначеному розміру пенсії на момент звернення. 

Начальник відділу  з виплати пенсій управління Пенсійного фонду України в м. Ізмаїлі та Ізмаїльському районі  Кульча Олена Василівна

 

Мова

English Russian Ukrainian
.
Баннер
.

Афіша ПК ім. Т.Г.Шевченка:

 

Довідки за тел. 2-16-31.

 

 

 

 

 

 

 

 

   

Все відео:

.
.

Ізмаїл у цифрах:

 З 4 по 11 жовтня у м. Ізмаїл народилося 15 малюків -  7 дівчинок (з них одна двійня) та  8 хлопчиків 

 

Сейчас 258 гостей онлайн
Просмотры материалов : 13878561

Пошук по сайту

Баннер
Баннер

Для громадян з порушенням слуху

Баннер

Безоплатна правова допомога

Баннер

Головна Пенсійне забезпечення Виплата пенсії за минулий час