• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Главная Пенсионное обеспечение Пенсійний фонд України виконує свої зобов’язання з виплати пенсій

Пенсійний фонд України виконує свої зобов’язання з виплати пенсій

E-mail Печать PDF

Пенсійний фонд України розпочав фінансування пенсій за вересень. Загальна потреба на виплату пенсій по м. Ізмаїлу та Ізмаїльському району у цьому місяці становить 48 832,5 тис. грн.. Станом на  10 вересня виплати профінансовано в сумі 16868,8ис. грн., що становить 34,5% місячної потреби в коштах. Перерахування коштів на пенсійні виплати триватиме по 25 вересня. Фінансування виплат здійснюється за рахунок законодавчо визначених джерел доходів.

             За січень – серпень нинішнього року до управління надійшло  1764,0 тис. грн. платежів,  які адмініструє Пенсійний фонд та 191572,5 тис. грн. частки  єдиного соціального внеску, що в цілому забезпечило виконання плану надходжень на 106,9%. 

Загальна сума видатків на пенсійні виплати та інші заплановані витрати на січень – серпень 2014 року склала 383682,31 тис. грн., що на 6606,3 тис. грн. більше, ніж за відповідний період минулого року.

Середній рівень пенсійної виплати становить нині 1374 грн..

Самозабезпечення власними коштами видатків за рахунок власних надходжень становить 58,9%.  

           З Державного бюджету України на фінансування пенсійних програм надійшло 91698,14 тис. грн., що відповідає плановому показнику на цей період.

          На покриття тимчасових касових розривів, пов’язаних із виплатою пенсій, за рахунок коштів єдиного казначейського рахунку протягом січня – серпня залучалися позики, повернення яких до Державного бюджету забезпечується Пенсійним фондом України на центральному рівні.

           Станом на 10 вересня 2014 року до управління звернулися за переведенням пенсійної справи за тимчасовим місцем проживання 49 пенсіонерів, що виїхали із Донецької області - 23 особи, із Луганської - 26 осіб.

           Для оперативного забезпечення виплати пенсій громадянам, які вимушені були переїхати з Донецької та Луганської областей, Пенсійним фондом України максимально спрощено порядок переведення пенсійних справ до інших регіонів. Взяття на облік пенсіонерів та забезпечення виплати їм пенсій здійснюється за новим місцем перебування, або проживання лише за їх заявою та за матеріалами електронної пенсійної справи, без необхідності подавати довідку, що підтверджує тимчасове місце проживання.

Виплата пенсій для них забезпечується відповідно до графіків, а також за додатковими відомостями.

               Перший заступник начальника управління

 

Пенсійного фонду в м. Ізмаїлі та Ізмаїльському районі Грамма Г.О.

 

Язык

English Russian Ukrainian
.
Баннер
.

Объявления:

Афиша ДК им. Т.Г.Шевченко:

  Справки по тел. 2-16-31.

 

 

Все видео:

.
Баннер
.

Измаил в цифрах:

С  26  ноября по 03 декабря  в Измаиле родились 12 малышей, 7  девочек и 5  мальчиков

Всего в 2017 году в Измаиле родились 1338 малышей, 664 мальчика и 684 девочки. Из них два малыша - весом до 1,5 кг , 17 - более 4,5 кг и один  великан весом 5 кг

Сейчас 340 гостей онлайн
Просмотры материалов : 7017447

Поиск по сайту

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Для громадян з порушенням слуху

Баннер

Главная Пенсионное обеспечение Пенсійний фонд України виконує свої зобов’язання з виплати пенсій