• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Головна Пенсійне забезпечення Про виконання вимог Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції» в управлінні ПФУ в м. Ізмаїлі та Ізмаїльському районі

Про виконання вимог Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції» в управлінні ПФУ в м. Ізмаїлі та Ізмаїльському районі

E-mail Печать PDF

В управлінні впродовж першого півріччя 2014 року здійснювалися заходи щодо дотримання

антикорупційного законодавства України відповідно до вимог Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції», Указу Президента України від 21 жовтня 2011 року № 1001/2011 «Про національну антикорупційну стратегію на 2011-2015 роки», постанови Кабінету Міністрів України від 4 вересня 2013 року № 706 «Питання запобігання та виявлення корупції», а також наказу Голови Правління Пенсійного фонду України від 1 листопада 2011 року № 154 «Про організацію виконання в Пенсійному фонді України та його органах законодавчих та нормативно-правових актів у сфері запобігання і протидії корупції».

У зв’язку з вимогами постанови Кабінету Міністрів України від 4 вересня 2013 року № 706 «Питання запобігання та виявлення корупції» щодо затвердження Типового положення про уповноважений підрозділ (особу) з питань запобігання та виявлення корупції, яке вступило в дію з 1 січня 2014 року, в управлінні розроблена  посадова інструкція уповноваженої особи з питань запобігання та виявлення корупції.

За перше півріччя 2014 року плани заходів щодо попередження, виявлення та профілактики корупційних правопорушень, що направлені на дотримання визначеної державної антикорупційної стратегії, в цілому виконані. 

У процесі роботи основний акцент був зосереджений на проведенні роз’яснювальної роботи серед державних службовців та претендентів на заміщення вакантних посад, яка спрямована на формування достатніх знань з антикорупційного законодавства, неухильного дотримання його вимог та обмежень. Протягом звітного періоду проведено 4 навчання направлених на попередження   конфлікту інтересів, фактів сумісництва та інших корупційних проявів серед працівників управління, ознайомлення з правилами поведінки державних службовців та етики поведінки державних службовців, подання декларацій,  тощо. З цієї тематики в друкованих засобах масової інформації оприлюднені 2 статті, надано роз’яснень в мережі Інтернет –3.

Крім того, у звітному періоді уповноваженою особою з питань запобігання та виявлення корупції надана практична допомога щодо правильного заповнення та своєчасного подання державними службовцями декларацій про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2013 рік. Подали декларацію 95 державних службовців, які перебували в трудових відносинах (100%). Порушень чинного антикорупційного законодавства у вказаній сфері державними службовцями Фонду не встановлено.

Звернень підприємств, установ та організацій, фізичних осіб-підприємців, органів місцевого самоврядування та громадян щодо можливих корупційних діянь чи інших правопорушень з боку працівників, а також пов’язаних з його діяльністю осіб до управління не надходило.

Згідно із ст. 11 Закону України “Про засади запобігання і протидії корупції”, передбачено проведення спеціальної перевірки відомостей щодо осіб, які претендують на зайняття посад, пов’язаних із виконанням функцій держави або місцевого самоврядування. У свою чергу, Указом Президента України від 25 січня 2012 року № 33 визначений порядок такої перевірки. В управлінні уповноваженою особою  із залученням фахівців сектору персоналу впродовж першого півріччя 2014 року проводилась спеціальна перевірка стосовно 10 кандидатів на посади державних службовців, з них 10 прийнято на державну службу.

Керівництвом управління та фахівцями  сектору персоналом забезпечується контроль за об’єктивністю і своєчасністю спеціальних перевірок.

Проведення організаційно-управлінських заходів щодо дотримання вимог антикорупційного законодавства в управлінні дозволили покращити стан дотримання законодавчих вимог та спеціальних обмежень державними службовцями Фонду.

В звітний період році працівники Фонду до кримінальної, адміністративної чи дисциплінарної відповідальності за порушення вимог чинного антикорупційного законодавства не притягувались.

Забезпечено  дієвий контроль за цільовим використанням коштів Пенсійного фонду України, чітким додержанням державними службовцями виконавської дисципліни, своєчасним реагуванням на виявлені правопорушення.

В управлінні наявні  стенди з інформацією про  роз’яснення  поняття корупції та корупційних діянь.

  Перший заступник начальника управління

 

Пенсійного фонду в м. Ізмаїлі та Ізмаїльському районі Грамма Г.О.

 

Мова

English Russian Ukrainian
.
Баннер
.

Оголошення:

Афіша ПК ім. Т.Г.Шевченка:

 

Довідки за тел. 2-16-31.

 

             Проєкт першої леді

               Олени Зеленської

     "Довідник безбар’єрності"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   

Все відео:

.
.

Ізмаїл у цифрах:

 З 7 по 14 лютого  у м. Ізмаїл народилося 6 малюків -  4 дівчинки та  2 хлопчика 

 

Сейчас 316 гостей онлайн
Просмотры материалов : 16251117

Пошук по сайту

Баннер
Баннер

Для громадян з порушенням слуху

Баннер

Безоплатна правова допомога

Баннер

Головна Пенсійне забезпечення Про виконання вимог Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції» в управлінні ПФУ в м. Ізмаїлі та Ізмаїльському районі