• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Головна Пенсійне забезпечення Семінар в Ізмаїльському міськрайонному центрі зайнятості населення

Семінар в Ізмаїльському міськрайонному центрі зайнятості населення

E-mail Печать PDF

18 вересня 2014 року заступник начальника відділу з призначення пенсій управління Пенсійного фонду України в м. Ізмаїлі та Ізмаїльському районі Гудима Т.В. прийняла участь в семінарі для тимчасово безробітних громадян, який проходив в міськрайонному центрі зайнятості.

Тетяна Вікторівна надала роз’яснення з питань пенсійного забезпечення, зокрема, щодо призначення пенсій різних видів, переліку документів для призначення пенсії, особливостей призначення надбавок до пенсії, розповіла про систему персоніфікованого обліку, яка містить дані про заробіток і трудовий стаж особи незалежно від місця її проживання та працевлаштування. Акцентувала, що з 01.01.2016 року для призначення пенсії будуть використовуватися тільки дані про заробіток, які містяться в базі індивідуальних даних застрахованої особи.

Гудима Т.В. наголосила на важливості легальних трудових відносин, підкреслив, що погоджуючись на тіньову зайнятість, працівник наражає себе на небезпеку втратити право на державні соціальні гарантії.

Також Тетяна Вікторівна проінформувала учасників семінару про можливість отримання роз’яснень з питань пенсійного забезпечення за телефоном «гарячої лінії» та за допомогою веб – порталу електронних послуг Пенсійного фонду України.  

Завідувач сектору  з організаційно-інформаційної роботи управління ПФУ в м. Ізмаїлі та Ізмаїльському районі Кисельов О.Є.

 

 

Обновлено 18.09.2014 11:03  

Мова

English Russian Ukrainian
.
Баннер
.

Оголошення:

Афіша ПК ім. Т.Г.Шевченка:

 

Довідки за тел. 2-16-31.

 

 

 

   

Все відео:

.
.

Ізмаїл у цифрах:

 З 13 по 20 вересня у м. Ізмаїл народилося 8 малюків -  3 дівчинки та  5 хлопчиків 

 

Сейчас 208 гостей онлайн
Просмотры материалов : 13740381

Пошук по сайту

Баннер
Баннер

Для громадян з порушенням слуху

Баннер

Безоплатна правова допомога

Баннер

Головна Пенсійне забезпечення Семінар в Ізмаїльському міськрайонному центрі зайнятості населення