• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Головна Пенсійне забезпечення Зустріч з мешканцями стаціонарного відділення терцентру Ізмаїльської райдержадміністрації

Зустріч з мешканцями стаціонарного відділення терцентру Ізмаїльської райдержадміністрації

E-mail Печать PDF

0210141.jpg - 91.96 KbТурбота про людей похилого віку займає важливе місце в діяльності управління Пенсійного фонду України в м. Ізмаїлі та Ізмаїльському районі. Особлива увага приділяється пенсіонерам з обмеженими можливостями та яким виповнилося 80 років і більше.

            Так, 01 жовтня 2014 року, головний спеціаліст відділу з виплати пенсій управління Пенсійного фонду України в м. Ізмаїлі та Ізмаїльському районі  Смирнова Діана Валентинівна провела зустріч із пенсіонерами, які перебувають в стаціонарному відділенні для постійного та тимчасового проживання територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Ізмаїльської райдержадміністрації.

Нині у відділенні, яке розміщене в смт Суворово, проживає 19 осіб. І хоча всі вони перебувають тут на державному забезпеченні, але розмір пенсій їм ніколи не байдужий. З неабиякою допитливістю підопічні терцентру слухали представника Пенсійного фонду, яка надала роз’яснення щодо змін, які відбулися в пенсійному законодавстві. Учасників зустрічі найбільш цікавило питання яким чином та на скільки, впродовж останнього часу, змінились розміри їх пенсій, запитували про порядок перерахунку пенсій, її індексації, про виконання рішень суду, що стосуються виплат підвищень до пенсій «дітям війни».  На всі запитання пенсіонери отримали ґрунтовні роз’яснення.

Спілкуючись з цими людьми, щиро захоплюєшся їх стійкістю і оптимізмом, незважаючи на важкі обставини життя, нелегку старість.

Як зазначила завідуюча стаціонарним відділенням терцентру Краснова Анастасія Володимирівна, дорікань на умови проживання літні люди не мають. Більшість з них ведуть активне життя, цікавляться змінами в пенсійному забезпеченні і завжди чекають на зустріч з працівниками управління Пенсійного фонду. 

Завідувач сектору  з організаційно-інформаційної роботи управління ПФУ в м. Ізмаїлі та Ізмаїльському районі Кисельов О.Є.

 

0210141.jpg - 91.96 Kb

Обновлено 02.10.2014 08:45  

Мова

English Russian Ukrainian
.
Баннер
.

Оголошення:

Афіша ПК ім. Т.Г.Шевченка:

 

Довідки за тел. 2-16-31.

 

 

 

Все відео:

.
.

Ізмаїл у цифрах:

 

З  31 серпня по 6 вересня  у м. Ізмаїл народилися 10 малюків -  4  дівчинки та 6 хлопчиків

 

Сейчас 706 гостей онлайн
Просмотры материалов : 11265160

Пошук по сайту

Баннер
Баннер
Баннер

Для громадян з порушенням слуху

Баннер

Безоплатна правова допомога

Баннер

Головна Пенсійне забезпечення Зустріч з мешканцями стаціонарного відділення терцентру Ізмаїльської райдержадміністрації