• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Главная Пенсионное обеспечение Зустріч з мешканцями стаціонарного відділення терцентру Ізмаїльської райдержадміністрації

Зустріч з мешканцями стаціонарного відділення терцентру Ізмаїльської райдержадміністрації

E-mail Печать PDF

0210141.jpg - 91.96 KbТурбота про людей похилого віку займає важливе місце в діяльності управління Пенсійного фонду України в м. Ізмаїлі та Ізмаїльському районі. Особлива увага приділяється пенсіонерам з обмеженими можливостями та яким виповнилося 80 років і більше.

            Так, 01 жовтня 2014 року, головний спеціаліст відділу з виплати пенсій управління Пенсійного фонду України в м. Ізмаїлі та Ізмаїльському районі  Смирнова Діана Валентинівна провела зустріч із пенсіонерами, які перебувають в стаціонарному відділенні для постійного та тимчасового проживання територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Ізмаїльської райдержадміністрації.

Нині у відділенні, яке розміщене в смт Суворово, проживає 19 осіб. І хоча всі вони перебувають тут на державному забезпеченні, але розмір пенсій їм ніколи не байдужий. З неабиякою допитливістю підопічні терцентру слухали представника Пенсійного фонду, яка надала роз’яснення щодо змін, які відбулися в пенсійному законодавстві. Учасників зустрічі найбільш цікавило питання яким чином та на скільки, впродовж останнього часу, змінились розміри їх пенсій, запитували про порядок перерахунку пенсій, її індексації, про виконання рішень суду, що стосуються виплат підвищень до пенсій «дітям війни».  На всі запитання пенсіонери отримали ґрунтовні роз’яснення.

Спілкуючись з цими людьми, щиро захоплюєшся їх стійкістю і оптимізмом, незважаючи на важкі обставини життя, нелегку старість.

Як зазначила завідуюча стаціонарним відділенням терцентру Краснова Анастасія Володимирівна, дорікань на умови проживання літні люди не мають. Більшість з них ведуть активне життя, цікавляться змінами в пенсійному забезпеченні і завжди чекають на зустріч з працівниками управління Пенсійного фонду. 

Завідувач сектору  з організаційно-інформаційної роботи управління ПФУ в м. Ізмаїлі та Ізмаїльському районі Кисельов О.Є.

 

0210141.jpg - 91.96 Kb

Обновлено 02.10.2014 08:45  

Язык

English Russian Ukrainian
.
Баннер
.

Объявления:

Афиша ДК им. Т.Г.Шевченко:

  Справки по тел. 2-16-31.

 

 

Все видео:

.
Баннер
.

Измаил в цифрах:

С  1 по 8 апреля в Измаиле родились 7 малышей, 2  девочки и 5  мальчиков

 

Всего в школах города в 2018 году учились более 8 850 учащихся (в 2010 году – 7 500 учащихся).

 В сентябре 2018 года за парты сели 1 070 первоклассников (в 2010 году - 755).

Измаильский политехнический лицей вошел в 100-ку  лучших учебных заведений Украины по результатам ВНО-2018 по географии.

В 2018 году городская копилка достижений внешкольного образования пополнилась 123 дипломами Всеукраинского уровня и 31 - областного.

В 2018 году по сравнению с 2017 годом во Дворце культуры им. Т.Г. Шевченко: увеличилось гастрольных мероприятий на 11%, общегородских мероприятий на 12%, на 10,5% увеличилось количество участников клубных формирований.

В 2018 году пятерым воспитанникам ИДЮСШ 2005 г.р., которые стали победителями и призерами в чемпионате Украины по вольной борьбе, присвоен спортивный разряд "Кандидат в мастера спорта Украины".

Около 70% спортсменов – воспитанников ДЮСШ –  становятся  призерами соревнований областного уровня.  

Сейчас 216 гостей онлайн
Просмотры материалов : 7948841

Поиск по сайту

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Для громадян з порушенням слуху

Баннер

Главная Пенсионное обеспечение Зустріч з мешканцями стаціонарного відділення терцентру Ізмаїльської райдержадміністрації