• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Головна Пенсійне забезпечення Умови отримання пенсіонерами належних їм сум пенсій за довіреністю

Умови отримання пенсіонерами належних їм сум пенсій за довіреністю

E-mail Печать PDF

Відповідно до п.2 ст. 47 Закону України "Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування" пенсія може виплачуватися за довіреністю, порядок оформлення і строк дії якої визначаються законом. Виплата пенсії за довіреністю здійснюється протягом усього періоду дії довіреності за умови поновлення особисто пенсіонером заяви про виплату пенсії за довіреністю через кожен рік дії такої довіреності.

Для прикладу, пенсіонер Д. 01 жовтня 2012 року доручив громадянину Н. отримувати свою пенсію в установі ВАТ "Державний ощадний банк України" протягом 3 років. У жовтні 2013 року пенсіонер Д. звернувся до управління Пенсійного фонду України в м. Ізмаїлі та Ізмаїльському районі із заявою про продовження виплати пенсії за довіреністю. У жовтні 2014 року пенсіонеру Д. необхідно знову звернутись до управління Пенсійного фонду із аналогічною заявою.   

У разі неподання одержувачем пенсії такої заяви управління Пенсійного фонду України в м. Ізмаїлі та Ізмаїльському районі припиняє перерахування пенсії на поточний рахунок пенсіонера у визначену одержувачем установу банку і здійснює виплату пенсії через підприємство поштового зв’язку за місцем проживання одержувача в установленому порядку.

Подібний порядок затверджений і для виплати пенсії через підприємства поштового зв’язку. П.5.6."Інструкції про виплату пенсії та доставку пенсії, соціальних допоміг національним оператором поштового зв’язку" передбачено, що у разі виплати пенсії за довіреністю, яка оформлена на строк більше ніж один рік, пенсіонер зобов’язаний після закінчення кожного року дії довіреності особисто звернутись з відповідною заявою до органу Пенсійного фонду щодо продовження виплати пенсії за довіреністю. Після одного року дії довіреності орган Пенсійного фонду робить відмітку навпроти прізвища одержувача про виплату пенсії за довіреністю. У разі відсутності відповідної відмітки у відомості виплата пенсії за довіреністю, з дати вчинення якої минулого більше року, не допускається.    

Начальник відділу  з виплати пенсій управління Пенсійного фонду України в м. Ізмаїлі та Ізмаїльському районі  Кульча Олена Василівна

 

Мова

English Russian Ukrainian
.
Баннер
.

Афіша ПК ім. Т.Г.Шевченка:

 

Довідки за тел. 2-16-31.

 

 

 

 

 

 

 

 

   

Все відео:

.
.

Ізмаїл у цифрах:

 З 4 по 11 жовтня у м. Ізмаїл народилося 15 малюків -  7 дівчинок (з них одна двійня) та  8 хлопчиків 

 

Сейчас 393 гостей онлайн
Просмотры материалов : 13858077

Пошук по сайту

Баннер
Баннер

Для громадян з порушенням слуху

Баннер

Безоплатна правова допомога

Баннер

Головна Пенсійне забезпечення Умови отримання пенсіонерами належних їм сум пенсій за довіреністю