• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Главная Пенсионное обеспечение Переселенцям з Донецької та Луганської областей – особлива увага

Переселенцям з Донецької та Луганської областей – особлива увага

E-mail Печать PDF

З початком воєнних подій на сході України, до управління Пенсійного фонду України в м. Ізмаїлі та Ізмаїльському районі звернулося 74 особи з Донецької та Луганської областей з питань переведення виплати пенсії за новим місцем проживання.

Спеціалістами управління надаються роз’яснення щодо Порядку переведення пенсії за новим місцем проживання. Так, при переїзді пенсіонера на постійне, або тимчасове проживання до іншої адміністративно-територіальної одиниці, для переведення виплати пенсії за новим місцем проживання, особа надає відповідну заяву та паспорт громадянина України (тимчасове посвідчення громадянина України), ідентифікаційний номер та пенсійне посвідчення (за наявності). Документи про підтвердження фактичного місця проживання не вимагаються, взяття на облік здійснюється за адресою, вказаною у заяві.

Незважаючи на соціальну напругу та емоційний стан, переселенці зі сходу України висловлюють свою подяку працівникам управління за їх тактовність, професіоналізм, людяність та оперативність у вирішенні питань пенсійного забезпечення.

Питання пенсійного забезпечення вимушених переселенців і надалі буде на особливому контролі у керівництва управління Пенсійного фонду України м.Ізмаїлі та Ізмаїльському районі.

Для забезпечення спрощення процедури отримання послуг в органах Пенсійного фонду України, скорочення строків отримання послуг, підвищення комфортності та якості отриманих послуг, в управлінні, з 1 листопада 2013  року організовано та впроваджено прийом та обслуговування громадян за принципом „єдиного вікна”.

В управлінні працює постійно діюча телефонна лінія за номером 5-92-25, звернувшись на яку можливо отримати консультації з питань пенсійного забезпечення. Прийом та обслуговування громадян ведеться щодня відповідно графіку роботи управління.

Начальник відділу з обслуговування та розгляду  звернень громадян  Пасічник Н.А.

Обновлено 20.10.2014 11:38  

Язык

English Russian Ukrainian
.
Баннер
.

Афиша ДК им. Т.Г.Шевченко:

 

  Справки по тел. 2-16-31.

 

 

Все видео:

.
.

Измаил в цифрах:

С  29  апреля по 6 мая в Измаиле родились 8 малышей, 2  девочки и 6  мальчиков

 

Всего в школах города в 2018 году учились более 8 850 учащихся (в 2010 году – 7 500 учащихся).

 В сентябре 2018 года за парты сели 1 070 первоклассников (в 2010 году - 755).

Измаильский политехнический лицей вошел в 100-ку  лучших учебных заведений Украины по результатам ВНО-2018 по географии.

В 2018 году городская копилка достижений внешкольного образования пополнилась 123 дипломами Всеукраинского уровня и 31 - областного.

В 2018 году по сравнению с 2017 годом во Дворце культуры им. Т.Г. Шевченко: увеличилось гастрольных мероприятий на 11%, общегородских мероприятий на 12%, на 10,5% увеличилось количество участников клубных формирований.

В 2018 году пятерым воспитанникам ИДЮСШ 2005 г.р., которые стали победителями и призерами в чемпионате Украины по вольной борьбе, присвоен спортивный разряд "Кандидат в мастера спорта Украины".

Около 70% спортсменов – воспитанников ДЮСШ –  становятся  призерами соревнований областного уровня.  

Сейчас 447 гостей онлайн
Просмотры материалов : 8253869

Поиск по сайту

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Для громадян з порушенням слуху

Баннер

Безоплатна правова допомога

Баннер

Главная Пенсионное обеспечение Переселенцям з Донецької та Луганської областей – особлива увага