• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Головна Пенсійне забезпечення Переселенцям з Донецької та Луганської областей – особлива увага

Переселенцям з Донецької та Луганської областей – особлива увага

E-mail Печать PDF

З початком воєнних подій на сході України, до управління Пенсійного фонду України в м. Ізмаїлі та Ізмаїльському районі звернулося 74 особи з Донецької та Луганської областей з питань переведення виплати пенсії за новим місцем проживання.

Спеціалістами управління надаються роз’яснення щодо Порядку переведення пенсії за новим місцем проживання. Так, при переїзді пенсіонера на постійне, або тимчасове проживання до іншої адміністративно-територіальної одиниці, для переведення виплати пенсії за новим місцем проживання, особа надає відповідну заяву та паспорт громадянина України (тимчасове посвідчення громадянина України), ідентифікаційний номер та пенсійне посвідчення (за наявності). Документи про підтвердження фактичного місця проживання не вимагаються, взяття на облік здійснюється за адресою, вказаною у заяві.

Незважаючи на соціальну напругу та емоційний стан, переселенці зі сходу України висловлюють свою подяку працівникам управління за їх тактовність, професіоналізм, людяність та оперативність у вирішенні питань пенсійного забезпечення.

Питання пенсійного забезпечення вимушених переселенців і надалі буде на особливому контролі у керівництва управління Пенсійного фонду України м.Ізмаїлі та Ізмаїльському районі.

Для забезпечення спрощення процедури отримання послуг в органах Пенсійного фонду України, скорочення строків отримання послуг, підвищення комфортності та якості отриманих послуг, в управлінні, з 1 листопада 2013  року організовано та впроваджено прийом та обслуговування громадян за принципом „єдиного вікна”.

В управлінні працює постійно діюча телефонна лінія за номером 5-92-25, звернувшись на яку можливо отримати консультації з питань пенсійного забезпечення. Прийом та обслуговування громадян ведеться щодня відповідно графіку роботи управління.

Начальник відділу з обслуговування та розгляду  звернень громадян  Пасічник Н.А.

Обновлено 20.10.2014 11:38  

Мова

English Russian Ukrainian
.
Баннер
.

Афіша ПК ім. Т.Г.Шевченка:

 

Довідки за тел. 2-16-31.

 

             Проєкт першої леді

Олени Зеленської "Безбар'єрність"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   

Все відео:

.
.

Ізмаїл у цифрах:

 З 4 по 11 жовтня у м. Ізмаїл народилося 15 малюків -  7 дівчинок (з них одна двійня) та  8 хлопчиків 

 

Сейчас 241 гостей онлайн
Просмотры материалов : 13915710

Пошук по сайту

Баннер
Баннер

Для громадян з порушенням слуху

Баннер

Безоплатна правова допомога

Баннер

Головна Пенсійне забезпечення Переселенцям з Донецької та Луганської областей – особлива увага