• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Главная Пенсионное обеспечение Школа нового пенсіонера. Як оформитися на пенсію

Школа нового пенсіонера. Як оформитися на пенсію

E-mail Печать PDF

Якщо у вас вже є право на пенсію, або залишається місяць до досягнення пенсійного віку і ви бажаєте поставити крапку в трудовій історії потрібно, насамперед, звернутися письмово, щоб вам її призначили. Напишіть заяву про призначення пенсії та подайте її до управління Пенсійного фонду (м. Ізмаїл, вулиця Івана Франка, 10).

Якщо ви працюєте, то на підприємстві має бути людина, відповідальна за оформлення пенсійних документів. Саме вона зобов'язана письмово повідомити вам про право на пенсію за віком (стосується це й пенсій на пільгових умовах).

Але, як правило, уся рутинна паперова робота лягає на плечі майбутніх пенсіонерів.

До самої заяви додайте ще й такі документи:

а) довідка податкової адміністрації про присвоєння ідентифікаційного номера (у разі його відсутності через релігійні переконання особи - копія сторінки паспорта з відміткою про те, що особа має право здійснювати будь-які платежі без ідентифікаційного номера;
      б) документи про стаж:

- трудова книжка;

- копія диплома, свідоцтва чи атестата про навчання;

- копії свідоцтв про народження дітей (для жінок);

- військовий квиток та ін.;

в) за бажанням пенсіонера та за умови підтвердження довідки про заробітну плату первинними документами або в разі, якщо страховий стаж, починаючи з 01.07.2000 року, становить менше 60 місяців, необхідно надати довідку про заробітну плату особи за будь-які 60 календарних місяців страхового стажу до 01.07.2000 року;

г) документи про місце проживання (реєстрації) особи (паспорт);

д) документи, які засвідчують особливий статус особи (при наявності):

- посвідчення учасника бойових дій та довідки військового комісаріату про період (періоди) участі у бойових діях;

- посвідчення учасника ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС та довідки про період (періоди) участі в ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, посвідчення постраждалого внаслідок Чорнобильської катастрофи;

- документи про народження та виховання дитини до чотирнадцятирічного віку (при призначенні пенсії багатодітним матерям, які працюють в  сільгоспвиробництві);
     - документи про народження дитини та виховання її до шестирічного віку чи про визнання дитини заявника інвалідом з дитинства або дитиною-інвалідом (для призначення пенсії багатодітним матерям і матерям інвалідів з дитинства);

е) клопотання (направлення) про достроковий вихід на пенсію (для призначення пенсії відповідно до статті 26 Закону України «Про зайнятість населення» за півтора року до досягнення пенсійного віку).

У разі перейменування або реорганізації підприємства, установи, організації додатково потрібно зібрати ще й довідки про відповідні зміни.

В управлінні працює постійно діюча телефонна лінія за номером 5-92-25, звернувшись на яку можливо отримати консультації з питань пенсійного забезпечення. Прийом та обслуговування громадян ведеться щодня відповідно графіку роботи управління.

Начальник відділу з обслуговування та розгляду  звернень громадян управління ПФУ в м. Ізмаїлі та Ізмаїльському районі Пасічник Н.А.

 

 

Язык

English Russian Ukrainian
.
Баннер
.

Афиша ДК им. Т.Г.Шевченко:

 

  Справки по тел. 2-16-31.

 

 

Все видео:

.
.

Измаил в цифрах:

С  29  апреля по 6 мая в Измаиле родились 8 малышей, 2  девочки и 6  мальчиков

 

Всего в школах города в 2018 году учились более 8 850 учащихся (в 2010 году – 7 500 учащихся).

 В сентябре 2018 года за парты сели 1 070 первоклассников (в 2010 году - 755).

Измаильский политехнический лицей вошел в 100-ку  лучших учебных заведений Украины по результатам ВНО-2018 по географии.

В 2018 году городская копилка достижений внешкольного образования пополнилась 123 дипломами Всеукраинского уровня и 31 - областного.

В 2018 году по сравнению с 2017 годом во Дворце культуры им. Т.Г. Шевченко: увеличилось гастрольных мероприятий на 11%, общегородских мероприятий на 12%, на 10,5% увеличилось количество участников клубных формирований.

В 2018 году пятерым воспитанникам ИДЮСШ 2005 г.р., которые стали победителями и призерами в чемпионате Украины по вольной борьбе, присвоен спортивный разряд "Кандидат в мастера спорта Украины".

Около 70% спортсменов – воспитанников ДЮСШ –  становятся  призерами соревнований областного уровня.  

Сейчас 256 гостей онлайн
Просмотры материалов : 8334245

Поиск по сайту

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Для громадян з порушенням слуху

Баннер

Безоплатна правова допомога

Баннер

Главная Пенсионное обеспечение Школа нового пенсіонера. Як оформитися на пенсію