• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Главная Пенсионное обеспечение Не сплачено страхові внески - не зараховано страховий стаж

Не сплачено страхові внески - не зараховано страховий стаж

E-mail Печать PDF

Проблеми працівників підприємств-банкрутів: як  отримати документи про стаж і заробітну плату для призначення пенсії.

На адресу підвідомчих управлінь Пенсійного фонду України надходять звернення працівників підприємств, по яких в різні часи було порушено справи про банкрутство або які припинили свою фінансово-господарську діяльність, з питань щодо неможливості отримання документів про стаж і заробітну плату для призначення пенсій і грошових допомог. Проблема дійсно існує, так як такі підприємства мають незадовільний стан розрахунків із Пенсійним фондом України.

Однак, втрати у такій ситуації несе не тільки Пенсійний фонд. Втрачають, насамперед, громадяни, які працювали на таких підприємствах, оскільки період, за який не сплачено страхові внески, не буде зараховано до страхового стажу і враховано при перерахунках чи призначенні пенсій цим громадянам. Якщо роботодавець не здійснив відповідну сплату, незалежно від причин (чи це умисне ухиляння від сплати обов’язкових платежів, чи наслідок фінансової неспроможності), період виробничого стажу працівника не можна розцінювати як страховий стаж для призначення пенсій.

Наймані працівники мають повне право контролювати чи вчасно,   в повному обсязі чи частково роботодавець сплачує за них страхові внески. І не обов’язково вимагати документального підтвердження у самого платника,  можна отримати необхідні відомості в будь-якому органі Пенсійного фонду України. Для цього при собі необхідно мати документ, який би засвідчував особу, або ж за допомогою лише посвідчення про соціальне страхування дуже зручно відслідковувати дії роботодавців і через мережу інформаційних кіосків, які встановлені в  управліннях Пенсійного фонду в області.

                                                                       Заступник начальника управління ПФУ в

м. Ізмаїлі та Ізмаїльському районі Лєщєва О.Ф.

Обновлено 12.12.2014 09:15  

Язык

English Russian Ukrainian
.
Баннер
.

Объявления:

Афиша ДК им. Т.Г.Шевченко:

  Справки по тел. 2-16-31.

 

 

Все видео:

.
Баннер
.

Измаил в цифрах:

С  1 по 14 января в Измаиле родились 16 малышей, 8 девочек и 8  мальчиков

 

Сейчас 356 гостей онлайн
Просмотры материалов : 7318366

Поиск по сайту

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Для громадян з порушенням слуху

Баннер

Главная Пенсионное обеспечение Не сплачено страхові внески - не зараховано страховий стаж