• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Главная Пенсионное обеспечение Не сплачено страхові внески - не зараховано страховий стаж

Не сплачено страхові внески - не зараховано страховий стаж

E-mail Печать PDF

Проблеми працівників підприємств-банкрутів: як  отримати документи про стаж і заробітну плату для призначення пенсії.

На адресу підвідомчих управлінь Пенсійного фонду України надходять звернення працівників підприємств, по яких в різні часи було порушено справи про банкрутство або які припинили свою фінансово-господарську діяльність, з питань щодо неможливості отримання документів про стаж і заробітну плату для призначення пенсій і грошових допомог. Проблема дійсно існує, так як такі підприємства мають незадовільний стан розрахунків із Пенсійним фондом України.

Однак, втрати у такій ситуації несе не тільки Пенсійний фонд. Втрачають, насамперед, громадяни, які працювали на таких підприємствах, оскільки період, за який не сплачено страхові внески, не буде зараховано до страхового стажу і враховано при перерахунках чи призначенні пенсій цим громадянам. Якщо роботодавець не здійснив відповідну сплату, незалежно від причин (чи це умисне ухиляння від сплати обов’язкових платежів, чи наслідок фінансової неспроможності), період виробничого стажу працівника не можна розцінювати як страховий стаж для призначення пенсій.

Наймані працівники мають повне право контролювати чи вчасно,   в повному обсязі чи частково роботодавець сплачує за них страхові внески. І не обов’язково вимагати документального підтвердження у самого платника,  можна отримати необхідні відомості в будь-якому органі Пенсійного фонду України. Для цього при собі необхідно мати документ, який би засвідчував особу, або ж за допомогою лише посвідчення про соціальне страхування дуже зручно відслідковувати дії роботодавців і через мережу інформаційних кіосків, які встановлені в  управліннях Пенсійного фонду в області.

                                                                       Заступник начальника управління ПФУ в

м. Ізмаїлі та Ізмаїльському районі Лєщєва О.Ф.

Обновлено 12.12.2014 09:15  

Язык

English Russian Ukrainian
.
Баннер
.

Объявления:

Афиша ДК им. Т.Г.Шевченко:

 

  Справки по тел. 2-16-31.

 

 

Все видео:

.
.

Измаил в цифрах:

С  29  апреля по 6 мая в Измаиле родились 8 малышей, 2  девочки и 6  мальчиков

 

Всего в школах города в 2018 году учились более 8 850 учащихся (в 2010 году – 7 500 учащихся).

 В сентябре 2018 года за парты сели 1 070 первоклассников (в 2010 году - 755).

Измаильский политехнический лицей вошел в 100-ку  лучших учебных заведений Украины по результатам ВНО-2018 по географии.

В 2018 году городская копилка достижений внешкольного образования пополнилась 123 дипломами Всеукраинского уровня и 31 - областного.

В 2018 году по сравнению с 2017 годом во Дворце культуры им. Т.Г. Шевченко: увеличилось гастрольных мероприятий на 11%, общегородских мероприятий на 12%, на 10,5% увеличилось количество участников клубных формирований.

В 2018 году пятерым воспитанникам ИДЮСШ 2005 г.р., которые стали победителями и призерами в чемпионате Украины по вольной борьбе, присвоен спортивный разряд "Кандидат в мастера спорта Украины".

Около 70% спортсменов – воспитанников ДЮСШ –  становятся  призерами соревнований областного уровня.  

Сейчас 243 гостей онлайн
Просмотры материалов : 8239791

Поиск по сайту

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Для громадян з порушенням слуху

Баннер

Безоплатна правова допомога

Баннер

Главная Пенсионное обеспечение Не сплачено страхові внески - не зараховано страховий стаж