• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Головна Пенсійне забезпечення Про порядок виплати пенсій вимушеним переселенцям із зони АТО

Про порядок виплати пенсій вимушеним переселенцям із зони АТО

E-mail Печать PDF

12 грудня 2014 року начальник відділу з обслуговування та розгляду  звернень громадян управління Пенсійного фонду України в м. Ізмаїлі та Ізмаїльському районі Пасічник Наталія Анатоліївна взяла участь у сумісний прес-конференції за участю працівників відповідних управлінь соціального захисту населення, яка відбулася в Ізмаїльському міськрайонному центрі зайнятості на тему: «Працевлаштування переселенців».

Фахівець пенсійної служби повідомила присутніх що на виконання Постанови КМУ №637 від 05.11.2014 року „Про здійснення соціальних виплат особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції” та Постанови КМУ № 509 від 01.10.2014 року „Про облік осіб, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції” в управлінні проводиться робота по укомплектуванню  тимчасових електронних справ по виплаті пенсій Довідками про взяття на облік особи, яка переміщується з тимчасово окупованої території України, або району АТО.

Станом на 01.11.2014 року в управлінні на обліку перебувало 95 переселенців, яких в телефонному режимі було оповіщено про необхідність реєстрації у відповідних органах соціального захисту населення та надання копії Довідки переселенця для подовження виплати пенсії. Станом на 10.12.2014 року подали довідки 66 осіб.

Змінився порядок запиту пенсійних справ:

1. Особа, яка звертається за переведенням пенсійної справи, подає до управління Довідку переселенця, паспорт громадянина України  (тимчасове посвідчення громадянина України) та пенсійне посвідчення (за наявності). Документи для підтвердження фактичного місця проживання не вимагаються. Взяття на облік здійснюється за адресою, вказаною заявником.

2.      Запит на одержання електронних пенсійних справ відбувається в день написання заяви через автоматизовану підсистему ведення запитів електронних пенсійних справ з Донецької та Луганської областей

3.      Після надходження електронна пенсійна справа береться на облік за місцем тимчасового проживання не пізніше трьох робочих днів після її надходження до управління.

4. Перша виплата пенсій здійснюється за новим місцем проживання (перебування) за додатковими відомостями (разовим дорученням, а у виключних випадках – поштовими переказами), які видаються по мірі необхідності, але не рідше ніж один раз на тиждень.

Станом на 10.12.2014 року до управління звернулось:

-   59 пенсіонери з Донецької області, з них отримано 53 електронних пенсійних справ, які поставлено на облік та виплачені відомостями та разовими дорученнями;

-    56 пенсіонерів з Луганської області, з них отримано 56 електронних пенсійних справ, які поставлено на облік та виплачені відомостями.

При наявності у переселенця документів на поховання родичів, які загинули в зоні АТО, їм виплачується допомога на поховання, після отримання електронної пенсійної справи.

Також переселенці, які досягли пенсійного віку, можуть звернутися за призначенням пенсії по місцю тимчасового проживання.

За отриманням консультацій з питань призначення та виплати пенсій переселенцям з АТО можливо звернутися за телефонами 4-86-44 та 5-92-25 або за адресою: м. Ізмаїл , вул. Івана Франка, буд.10, каб. № 9. 

 

Завідувач сектору з організаційно-інформаційної роботи управління ПФУ в м. Ізмаїлі та Ізмаїльському районі Кисельов О.Є.

Обновлено 16.12.2014 09:09  

Мова

English Ukrainian
.
Баннер
.

Оголошення:

Афіша:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

02092211

 

 

Довідки за тел. 2-16-31.

 

             Проєкт першої леді

               Олени Зеленської

     "Довідник безбар’єрності"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Кампанія «Виходь на світло!»

Дізнайтеся, які зміни у законодавстві України

діють під час воєнного стану

https://cutt.ly/PLqOx4c

www.dsp.gov.ua

www.pratsia.in.ua

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   

Все відео:

.
.

Ізмаїл у цифрах:

 З 7 по 14 лютого  у м. Ізмаїл народилося 6 малюків -  4 дівчинки та  2 хлопчика 

 

Сейчас 257 гостей онлайн
Просмотры материалов : 22052124

Голосування:

Пошук по сайту

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Для громадян з порушенням слуху

Баннер

Безоплатна правова допомога

Баннер

Головна Пенсійне забезпечення Про порядок виплати пенсій вимушеним переселенцям із зони АТО