• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Головна Пенсійне забезпечення Обчислення «військових» пенсій в разі втрати годувальника з 01.01.2015 року

Обчислення «військових» пенсій в разі втрати годувальника з 01.01.2015 року

E-mail Печать PDF

Із 1 січня 2015 року набули чинності зміни, внесені до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб».

Як результат даних змін – суттєво збільшились розміри пенсій в разі втрати годувальника. Членам сімей військовослужбовців, осіб начальницького і рядового складу, що мають право на пенсію за цим Законом, які загинули або померли внаслідок поранення, контузії або каліцтва, одержаних при захисті Батьківщини, ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи або виконанні інших обов’язків військової служби (службових обов’язків), або внаслідок  захворювання, пов’язаного з перебуванням на фронті, у партизанських загонах і з’єднаннях та підпільних організаціях і групах, визнаних такими законодавством України, ліквідацією наслідків  Чорнобильської катастрофи  та участю у бойових діях у мирний час основний розмір пенсії обчислюється у розмірі 70% грошового забезпечення (заробітку) загиблого (померлого) годувальника на одного непрацездатного члена сім’ї. Якщо на утриманні загиблого (померлого) годувальника перебували двоє і більше членів сім’ї, пенсія призначається у розмірі 90 процентів його грошового забезпечення (заробітної плати), що розподілятиметься між ними рівними частками, але не менше ніж 40 процентів на кожного непрацездатного члена сім’ї. У таких самих розмірах, незалежно від причини смерті годувальника, обчислюються пенсії членам сімей померлих інвалідів війни та членам сімей, до складу яких входять діти, які втратили обох батьків.

Також зміни відбулися й в обчисленні мінімальних розмірів пенсій в разі втрати годувальника, призначених згідно з вказаним Законом. Так, чинним законодавством передбачено, що розміри таких пенсій не можуть бути нижче  двох визначених законом розмірів прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, і їхній розмір складає 1898,00 грн. (949,00 х 2).

У зв’язку з цим, пропонуємо членам сімей померлих «військових», які раніше отримували пенсії в разі втрати годувальника відповідно до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб», проте відмовились від неї та перейшли на пенсію, призначену за нормами іншого законодавства, звернутися до управління Пенсійного фонду України в м. Ізмаїлі та Ізмаїльському районі(м. Ізмаїл, вул. Івана Франка, 10, кабінет 15; обідня перерва з 12-30 до 13-15) для визначення доцільності переходу на пенсію вразі втрати годувальника з 01.01.2015 року.

 

Головний спеціаліст з пенсійного забезпечення військовослужбовців відділу з призначення пенсій управління Пенсійного фонду України в м. Ізмаїлі та Ізмаїльському районі  Самойлова Т.Л.

 

Обновлено 12.01.2015 08:48  

Мова

English Russian Ukrainian
.
Баннер
.

Афіша ПК ім. Т.Г.Шевченка:

 

Довідки за тел. 2-16-31.

 

             Проєкт першої леді

Олени Зеленської "Безбар'єрність"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   

Все відео:

.
.

Ізмаїл у цифрах:

 З 4 по 11 жовтня у м. Ізмаїл народилося 15 малюків -  7 дівчинок (з них одна двійня) та  8 хлопчиків 

 

Сейчас 218 гостей онлайн
Просмотры материалов : 13915565

Пошук по сайту

Баннер
Баннер

Для громадян з порушенням слуху

Баннер

Безоплатна правова допомога

Баннер

Головна Пенсійне забезпечення Обчислення «військових» пенсій в разі втрати годувальника з 01.01.2015 року