• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Головна Пенсійне забезпечення Про зміни до пенсійного законодавства

Про зміни до пенсійного законодавства

E-mail Печать PDF

 Заступник начальника управління Пенсійного фонду України в м. Ізмаїлі та Ізмаїльському районі Одеської області Лєщєва О.Ф. провела прес - конференцію для засобів масової інформації міста та району. Олена Федорівна проінформувала про зміни до пенсійного законодавства у зв’язку з прийняттям Закону України «Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких законодавчих актів України», який набув чинності з 1 січня 2015 року.

Фахівець Пенсійного фонду розповіла, що з 1 січня 2015 року для обчислення розміру пенсії (щомісячного довічного грошового утримання) відповідно до законів України “Про державну службу”, “Про прокуратуру”, “Про статус народного депутата України”, “Про судоустрій і статус суддів” за заявами про їх призначення або перерахунок, прийнятими після цієї дати, зменшено відсоток від заробітної плати з 70 до 60.

У 2015 році не призначаються пенсії за півтора року до досягнення пенсійного віку особам, яких звільнено з роботи у зв'язку з невідповідністю займаній посаді за станом здоров'я та у зв'язку з звільненням за скороченням штату або ліквідацією підприємства. Виплата раніше призначених пенсій триватиме.

З 01.01.2015 року знижено поріг для оподаткування пенсій з 10 тис. грн. до трьох мінімальних заробітних плат (на сьогодні це 3654 грн.). Оподатковується не вся пенсія, а лише сума перевищення понад 3654 грн. В місті та районі лише 0,9% пенсіонерів одержують пенсії в розмірі понад три мінімальні заробітні плати.

Як показало спілкування із журналістами друкованих ЗМІ, пенсійна тема була й залишається на вістрі суспільної уваги. Представники преси поставили низку запитань, які хвилюють мешканців міста та району, на які фахівець надала вичерпні відповіді.

Завідувач сектору з організаційно-інформаційної роботи управління ПФУ в м. Ізмаїлі та Ізмаїльському районі  Кисельов О.Є.

 

Мова

English Russian Ukrainian
.
Баннер
.

Афіша ПК ім. Т.Г.Шевченка:

 

Довідки за тел. 2-16-31.

 

 

 

 

 

 

 

 

   

Все відео:

.
.

Ізмаїл у цифрах:

 З 4 по 11 жовтня у м. Ізмаїл народилося 15 малюків -  7 дівчинок (з них одна двійня) та  8 хлопчиків 

 

Сейчас 256 гостей онлайн
Просмотры материалов : 13877912

Пошук по сайту

Баннер
Баннер

Для громадян з порушенням слуху

Баннер

Безоплатна правова допомога

Баннер

Головна Пенсійне забезпечення Про зміни до пенсійного законодавства