• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Главная Пенсионное обеспечение Про зміни до пенсійного законодавства

Про зміни до пенсійного законодавства

E-mail Печать PDF

 Заступник начальника управління Пенсійного фонду України в м. Ізмаїлі та Ізмаїльському районі Одеської області Лєщєва О.Ф. провела прес - конференцію для засобів масової інформації міста та району. Олена Федорівна проінформувала про зміни до пенсійного законодавства у зв’язку з прийняттям Закону України «Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких законодавчих актів України», який набув чинності з 1 січня 2015 року.

Фахівець Пенсійного фонду розповіла, що з 1 січня 2015 року для обчислення розміру пенсії (щомісячного довічного грошового утримання) відповідно до законів України “Про державну службу”, “Про прокуратуру”, “Про статус народного депутата України”, “Про судоустрій і статус суддів” за заявами про їх призначення або перерахунок, прийнятими після цієї дати, зменшено відсоток від заробітної плати з 70 до 60.

У 2015 році не призначаються пенсії за півтора року до досягнення пенсійного віку особам, яких звільнено з роботи у зв'язку з невідповідністю займаній посаді за станом здоров'я та у зв'язку з звільненням за скороченням штату або ліквідацією підприємства. Виплата раніше призначених пенсій триватиме.

З 01.01.2015 року знижено поріг для оподаткування пенсій з 10 тис. грн. до трьох мінімальних заробітних плат (на сьогодні це 3654 грн.). Оподатковується не вся пенсія, а лише сума перевищення понад 3654 грн. В місті та районі лише 0,9% пенсіонерів одержують пенсії в розмірі понад три мінімальні заробітні плати.

Як показало спілкування із журналістами друкованих ЗМІ, пенсійна тема була й залишається на вістрі суспільної уваги. Представники преси поставили низку запитань, які хвилюють мешканців міста та району, на які фахівець надала вичерпні відповіді.

Завідувач сектору з організаційно-інформаційної роботи управління ПФУ в м. Ізмаїлі та Ізмаїльському районі  Кисельов О.Є.

 

Язык

English Russian Ukrainian
.
Баннер
.

Афиша ДК им. Т.Г.Шевченко:

 

  Справки по тел. 2-16-31.

 

 

Все видео:

.
.

Измаил в цифрах:

С  29  апреля по 6 мая в Измаиле родились 8 малышей, 2  девочки и 6  мальчиков

 

Всего в школах города в 2018 году учились более 8 850 учащихся (в 2010 году – 7 500 учащихся).

 В сентябре 2018 года за парты сели 1 070 первоклассников (в 2010 году - 755).

Измаильский политехнический лицей вошел в 100-ку  лучших учебных заведений Украины по результатам ВНО-2018 по географии.

В 2018 году городская копилка достижений внешкольного образования пополнилась 123 дипломами Всеукраинского уровня и 31 - областного.

В 2018 году по сравнению с 2017 годом во Дворце культуры им. Т.Г. Шевченко: увеличилось гастрольных мероприятий на 11%, общегородских мероприятий на 12%, на 10,5% увеличилось количество участников клубных формирований.

В 2018 году пятерым воспитанникам ИДЮСШ 2005 г.р., которые стали победителями и призерами в чемпионате Украины по вольной борьбе, присвоен спортивный разряд "Кандидат в мастера спорта Украины".

Около 70% спортсменов – воспитанников ДЮСШ –  становятся  призерами соревнований областного уровня.  

Сейчас 220 гостей онлайн
Просмотры материалов : 8283765

Поиск по сайту

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Для громадян з порушенням слуху

Баннер

Безоплатна правова допомога

Баннер

Главная Пенсионное обеспечение Про зміни до пенсійного законодавства