• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Главная Пенсионное обеспечение Про виплату пенсій вимушеним переселенцям із зони АТО

Про виплату пенсій вимушеним переселенцям із зони АТО

E-mail Печать PDF

 20 січня 2015 року начальник відділу з обслуговування та розгляду  звернень громадян управління Пенсійного фонду України в м. Ізмаїлі та Ізмаїльському районі Пасічник Наталія Анатоліївна взяла участь у нараді за круглим столом за участю працівників відповідних управлінь соціального захисту населення, яка відбулася в Ізмаїльському міськрайонному центрі зайнятості на тему: «Працевлаштування переселенців».

Фахівець пенсійної служби повідомила присутніх що на виконання Постанови КМУ №637 від 05.11.2014 року „Про здійснення соціальних виплат особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції” та Постанови КМУ № 509 від 01.10.2014 року „Про облік осіб, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції” в управлінні проводиться робота по укомплектуванню  тимчасових електронних справ по виплаті пенсій Довідками про взяття на облік особи, яка переміщується з тимчасово окупованої території України, або району АТО.

Станом на лютий місяць 2015 року в управлінні Пенсійного фонду України в м. Ізмаїлі та Ізмаїльському районі поставлено на облік та виплачуються пенсії 51 громадянину, які прибули з м. Донецька та області, 52  громадянам, які прибули з м. Луганська та області.

При наявності у переселенця документів на поховання родичів, які загинули в зоні АТО, їм виплачується допомога на поховання, після отримання електронної пенсійної справи. Управлінням виплачено 3 таких допомоги на поховання.

Також переселенці, які досягли пенсійного віку, можуть звернутися за призначенням пенсії по місцю тимчасового проживання.

За отриманням консультацій з питань призначення та виплати пенсій переселенцям з АТО можливо звернутися за телефонами 4-86-44 та 5-92-25 або за адресою: м. Ізмаїл , вул. Івана Франка, буд.10, каб. № 9. 

 

Завідувач сектору з організаційно-інформаційної роботи управління ПФУ в м. Ізмаїлі та Ізмаїльському районі Кисельов О.Є.

 

 

Язык

English Russian Ukrainian
.
Баннер
.

Объявления:

Афиша ДК им. Т.Г.Шевченко:

 

  Справки по тел. 2-16-31.

 

 

Все видео:

.
Баннер
.

Измаил в цифрах:

С  5 по 12  ноября в Измаиле родились 8 малышей, 6  девочек и 2  мальчика

Всего в 2017 году в Измаиле родились 1338 малышей, 664 мальчика и 684 девочки. Из них два малыша - весом до 1,5 кг , 17 - более 4,5 кг и один  великан весом 5 кг

Сейчас 230 гостей онлайн
Просмотры материалов : 6825534

Поиск по сайту

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Для громадян з порушенням слуху

Баннер

Главная Пенсионное обеспечение Про виплату пенсій вимушеним переселенцям із зони АТО