• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Головна Пенсійне забезпечення Щодо призначення (продовження виплати) пенсії по інвалідності особам , які перемістилися з непідконтрольних територій

Щодо призначення (продовження виплати) пенсії по інвалідності особам , які перемістилися з непідконтрольних територій

E-mail Печать PDF

 Пенсійний фонд України інформує.

Відповідно до  Порядку подання та оформлення документів для призначення (перерахунку) пенсій відповідно до Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”, затвердженого постановою правління Пенсійного фонду України від 25.11.2005 № 22-1, до заяви про призначання пенсії по інвалідності орган, що призначає пенсію, додає одержану ним від МСЕК виписку з акта огляду МСЕК.

Відповідно до пункту 24 Положення про медико-соціальну експертизу, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.12.2009 № 1317, медико-соціальна експертна комісія видає особі, яку визнано інвалідом довідку та індивідуальну програму реабілітації і надсилає у триденний строк виписку з акта огляду МСЕК органові, в якому інвалід перебуває на обліку, як одержувач пенсії. Видача особі, яку визнано інвалідом, виписки з акту огляду МСЕК на руки забороняється.

Постановою Кабінету Міністрів України від 07.11.2014 № 595 встановлено, що на територіях, визначених розпорядженням Кабінету Міністрів України від 07.11.2014 №1085–р, органи державної влади тимчасово не здійснюють або здійснюють не в повному обсязі свої повноваження.

У зв’язку з неможливістю отримання в установленому порядку органами Пенсійного фонду України виписок  з актів оглядів МСЕК на осіб, які пройшли огляд на непідконтрольних територіях Донецької та Луганської областей, Міністерство охорони здоров’я України пропонує таким особам пройти огляд в органах медико-соціальної експертизи  за місцем тимчасового проживання на підконтрольній Україні території.

Для вирішення питання підтвердження встановленої на непідконтрольній території групи інвалідності, проведення чергового огляду, необхідно звертатися до органів охорони здоров’я за місцем  реєстрації як внутрішньо переміщених осіб.

Заступник начальника управління ПФУ в м. Ізмаїлі та Ізмаїльському районі Лєщєва О.Ф.

 

Мова

English Ukrainian
.
Баннер
.

Оголошення:

Афіша:

02092211

 

 

Довідки за тел. 2-16-31.

 

             Проєкт першої леді

               Олени Зеленської

     "Довідник безбар’єрності"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Кампанія «Виходь на світло!»

Дізнайтеся, які зміни у законодавстві України

діють під час воєнного стану

https://cutt.ly/PLqOx4c

www.dsp.gov.ua

www.pratsia.in.ua

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   

Все відео:

.
.

Ізмаїл у цифрах:

 З 7 по 14 лютого  у м. Ізмаїл народилося 6 малюків -  4 дівчинки та  2 хлопчика 

 

Сейчас 621 гостей онлайн
Просмотры материалов : 21316554

Пошук по сайту

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Для громадян з порушенням слуху

Баннер

Безоплатна правова допомога

Баннер

Головна Пенсійне забезпечення Щодо призначення (продовження виплати) пенсії по інвалідності особам , які перемістилися з непідконтрольних територій