• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Главная Пенсионное обеспечение Щодо призначення (продовження виплати) пенсії по інвалідності особам , які перемістилися з непідконтрольних територій

Щодо призначення (продовження виплати) пенсії по інвалідності особам , які перемістилися з непідконтрольних територій

E-mail Печать PDF

 Пенсійний фонд України інформує.

Відповідно до  Порядку подання та оформлення документів для призначення (перерахунку) пенсій відповідно до Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”, затвердженого постановою правління Пенсійного фонду України від 25.11.2005 № 22-1, до заяви про призначання пенсії по інвалідності орган, що призначає пенсію, додає одержану ним від МСЕК виписку з акта огляду МСЕК.

Відповідно до пункту 24 Положення про медико-соціальну експертизу, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.12.2009 № 1317, медико-соціальна експертна комісія видає особі, яку визнано інвалідом довідку та індивідуальну програму реабілітації і надсилає у триденний строк виписку з акта огляду МСЕК органові, в якому інвалід перебуває на обліку, як одержувач пенсії. Видача особі, яку визнано інвалідом, виписки з акту огляду МСЕК на руки забороняється.

Постановою Кабінету Міністрів України від 07.11.2014 № 595 встановлено, що на територіях, визначених розпорядженням Кабінету Міністрів України від 07.11.2014 №1085–р, органи державної влади тимчасово не здійснюють або здійснюють не в повному обсязі свої повноваження.

У зв’язку з неможливістю отримання в установленому порядку органами Пенсійного фонду України виписок  з актів оглядів МСЕК на осіб, які пройшли огляд на непідконтрольних територіях Донецької та Луганської областей, Міністерство охорони здоров’я України пропонує таким особам пройти огляд в органах медико-соціальної експертизи  за місцем тимчасового проживання на підконтрольній Україні території.

Для вирішення питання підтвердження встановленої на непідконтрольній території групи інвалідності, проведення чергового огляду, необхідно звертатися до органів охорони здоров’я за місцем  реєстрації як внутрішньо переміщених осіб.

Заступник начальника управління ПФУ в м. Ізмаїлі та Ізмаїльському районі Лєщєва О.Ф.

 

Язык

English Russian Ukrainian
.
Баннер
.

Объявления:

Афиша ДК им. Т.Г.Шевченко:

 

  Справки по тел. 2-16-31.

 

 

Все видео:

.
.

Измаил в цифрах:

С  29  апреля по 6 мая в Измаиле родились 8 малышей, 2  девочки и 6  мальчиков

 

Всего в школах города в 2018 году учились более 8 850 учащихся (в 2010 году – 7 500 учащихся).

 В сентябре 2018 года за парты сели 1 070 первоклассников (в 2010 году - 755).

Измаильский политехнический лицей вошел в 100-ку  лучших учебных заведений Украины по результатам ВНО-2018 по географии.

В 2018 году городская копилка достижений внешкольного образования пополнилась 123 дипломами Всеукраинского уровня и 31 - областного.

В 2018 году по сравнению с 2017 годом во Дворце культуры им. Т.Г. Шевченко: увеличилось гастрольных мероприятий на 11%, общегородских мероприятий на 12%, на 10,5% увеличилось количество участников клубных формирований.

В 2018 году пятерым воспитанникам ИДЮСШ 2005 г.р., которые стали победителями и призерами в чемпионате Украины по вольной борьбе, присвоен спортивный разряд "Кандидат в мастера спорта Украины".

Около 70% спортсменов – воспитанников ДЮСШ –  становятся  призерами соревнований областного уровня.  

Сейчас 353 гостей онлайн
Просмотры материалов : 8188767

Поиск по сайту

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Для громадян з порушенням слуху

Баннер

Безоплатна правова допомога

Баннер

Главная Пенсионное обеспечение Щодо призначення (продовження виплати) пенсії по інвалідності особам , які перемістилися з непідконтрольних територій