• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Главная Пенсионное обеспечение До уваги військових пенсіонерів!

До уваги військових пенсіонерів!

E-mail Печать PDF

15 січня 2015 року Верховною Радою України внесено зміни, які набули чинності з 8 лютого 2015 року, до Закону України “Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб”, а саме до статті  2, згідно з якою відтепер передбачено, що виплата пенсій, призначених відповідно до згаданого закону, не припиняється не тільки у разі призову на військову службу під час часткової чи загальної мобілізації, на особливий період, але й у разі прийняття на військову службу за контрактом у разі виникнення кризової ситуації, що загрожує національній безпеці, оголошення рішення про проведення мобілізації та (або) введення воєнного стану на строк до закінчення особливого періоду або до оголошення рішення про демобілізацію з Збройних Сил України, інших утворених відповідно до законів України військових формувань, органів та підрозділів цивільного захисту.

Однак, на зазначений період не виплачується надбавки та доплати, на виплату яких мають право непрацюючі пенсіонери.  

Завідувач сектору з організаційно-інформаційної роботи управління ПФУ в м. Ізмаїлі та Ізмаїльському районі Кисельов О.Є.

Обновлено 10.03.2015 16:22  

Язык

English Russian Ukrainian
.
Баннер
.

Объявления:

Афиша ДК им. Т.Г.Шевченко:

  Справки по тел. 2-16-31.

 


Все видео:

.
Баннер
.

Измаил в цифрах:

С   9 по 16апреля  в Измаиле родились 9 малышей, 3  девочки и 6 мальчиков

Всего в 2017 году в Измаиле родились 1338 малышей, 664 мальчика и 684 девочки. Из них два малыша - весом до 1,5 кг , 17 - более 4,5 кг и один  великан весом 5 кг

Сейчас 209 гостей онлайн
Просмотры материалов : 5817966

Поиск по сайту

Баннер
Баннер
Баннер

Главная Пенсионное обеспечение До уваги військових пенсіонерів!