• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Главная Пенсионное обеспечение Пенсійна картка- надійний захист ваших грошей!

Пенсійна картка- надійний захист ваших грошей!

E-mail Печать PDF

Пенсійна картка, що може бути кращим і зручнішим в сучасному ритмі життя. Здавалось би, пенсіонери не йдуть в авангарді, коли йдеться про нові технології. Однак, й вони поступово усвідомлюють переваги безготівкових розрахунків над розрахунками готівкою.

Такий спосіб отримання своїх коштів має ряд переваг. Зокрема, у день отримання пенсії Ви отримуєте SMS. Після надходження пенсії на картку або зняття коштів банк надсилає SMS-повідомлення на Ваш мобільний телефон. Пенсіонер-власник карткового рахунку може отримати готівку в касах та банкоматах банку, а також у мережі банкоматів банків-партнерів. При цьому, зняття готівки здійснюється в зручний для пенсіонера час. Є можливість зняти з поточного пенсійного рахунку як всю зараховану суму, так і її частину, а на залишок коштів банк нараховуватиме відповідні відсотки (таким чином, у кожного пенсіонера з’являється можливість одержати невеликий додатковий дохід). За бажанням пенсіонера, можна здійснити підключення послуги «WEB-банкінг», що передбачає можливість контролювати стан своїх рахунків та здійснювати банківські операції без відвідування установи банку в режимі 24 години на добу, 7 днів на тиждень, з будь-якої точки світу, де є доступ до мережі Іnternet. Здійснювати контроль проведених операцій по картковому рахунку можна і завдяки підключенню до послуги «SMS-банкінг». Є можливість оперативно блокувати картку у випадку втрати/крадіжки шляхом звернення до контакт-центру (цілодобово) або через систему «WEB-банкінг». Також можна здійснювати перекази між картковими рахунками у гривні через банкомати та через систему «WEB-банкінг».

Підсумовуючи, хочеться всім порадити поступово відмовлятись від готівки всупереч застарілим звичкам.  

Заступник начальника відділу з виплати пенсій управління ПФУ в м. Ізмаїлі та Ізмаїльському районі Іваненко Н.В.

Обновлено 10.03.2015 16:22  

Язык

English Russian Ukrainian
.
Баннер
.

Объявления:

Афиша ДК им. Т.Г.Шевченко:

 

  Справки по тел. 2-16-31.

 

 

Все видео:

.
.

Измаил в цифрах:

С  29  апреля по 6 мая в Измаиле родились 8 малышей, 2  девочки и 6  мальчиков

 

Всего в школах города в 2018 году учились более 8 850 учащихся (в 2010 году – 7 500 учащихся).

 В сентябре 2018 года за парты сели 1 070 первоклассников (в 2010 году - 755).

Измаильский политехнический лицей вошел в 100-ку  лучших учебных заведений Украины по результатам ВНО-2018 по географии.

В 2018 году городская копилка достижений внешкольного образования пополнилась 123 дипломами Всеукраинского уровня и 31 - областного.

В 2018 году по сравнению с 2017 годом во Дворце культуры им. Т.Г. Шевченко: увеличилось гастрольных мероприятий на 11%, общегородских мероприятий на 12%, на 10,5% увеличилось количество участников клубных формирований.

В 2018 году пятерым воспитанникам ИДЮСШ 2005 г.р., которые стали победителями и призерами в чемпионате Украины по вольной борьбе, присвоен спортивный разряд "Кандидат в мастера спорта Украины".

Около 70% спортсменов – воспитанников ДЮСШ –  становятся  призерами соревнований областного уровня.  

Сейчас 232 гостей онлайн
Просмотры материалов : 8251349

Поиск по сайту

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Для громадян з порушенням слуху

Баннер

Безоплатна правова допомога

Баннер

Главная Пенсионное обеспечение Пенсійна картка- надійний захист ваших грошей!