• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Главная Пенсионное обеспечение Пенсійна картка- надійний захист ваших грошей!

Пенсійна картка- надійний захист ваших грошей!

E-mail Печать PDF

Пенсійна картка, що може бути кращим і зручнішим в сучасному ритмі життя. Здавалось би, пенсіонери не йдуть в авангарді, коли йдеться про нові технології. Однак, й вони поступово усвідомлюють переваги безготівкових розрахунків над розрахунками готівкою.

Такий спосіб отримання своїх коштів має ряд переваг. Зокрема, у день отримання пенсії Ви отримуєте SMS. Після надходження пенсії на картку або зняття коштів банк надсилає SMS-повідомлення на Ваш мобільний телефон. Пенсіонер-власник карткового рахунку може отримати готівку в касах та банкоматах банку, а також у мережі банкоматів банків-партнерів. При цьому, зняття готівки здійснюється в зручний для пенсіонера час. Є можливість зняти з поточного пенсійного рахунку як всю зараховану суму, так і її частину, а на залишок коштів банк нараховуватиме відповідні відсотки (таким чином, у кожного пенсіонера з’являється можливість одержати невеликий додатковий дохід). За бажанням пенсіонера, можна здійснити підключення послуги «WEB-банкінг», що передбачає можливість контролювати стан своїх рахунків та здійснювати банківські операції без відвідування установи банку в режимі 24 години на добу, 7 днів на тиждень, з будь-якої точки світу, де є доступ до мережі Іnternet. Здійснювати контроль проведених операцій по картковому рахунку можна і завдяки підключенню до послуги «SMS-банкінг». Є можливість оперативно блокувати картку у випадку втрати/крадіжки шляхом звернення до контакт-центру (цілодобово) або через систему «WEB-банкінг». Також можна здійснювати перекази між картковими рахунками у гривні через банкомати та через систему «WEB-банкінг».

Підсумовуючи, хочеться всім порадити поступово відмовлятись від готівки всупереч застарілим звичкам.  

Заступник начальника відділу з виплати пенсій управління ПФУ в м. Ізмаїлі та Ізмаїльському районі Іваненко Н.В.

Обновлено 10.03.2015 16:22  

Язык

English Russian Ukrainian
.
Баннер
.

Объявления:

Афиша ДК им. Т.Г.Шевченко:

 

  Справки по тел. 2-16-31.

 

 

Все видео:

.
Баннер
.

Измаил в цифрах:

С  5 по 12  ноября в Измаиле родились 8 малышей, 6  девочек и 2  мальчика

Всего в 2017 году в Измаиле родились 1338 малышей, 664 мальчика и 684 девочки. Из них два малыша - весом до 1,5 кг , 17 - более 4,5 кг и один  великан весом 5 кг

Сейчас 165 гостей онлайн
Просмотры материалов : 7258005

Поиск по сайту

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Для громадян з порушенням слуху

Баннер

Главная Пенсионное обеспечение Пенсійна картка- надійний захист ваших грошей!