• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Головна Пенсійне забезпечення Накопичувальна система пенсійного забезпечення

Накопичувальна система пенсійного забезпечення

E-mail Печать PDF

Зміни в системі пенсійного забезпечення будуть прийняті вже на початку травня 

            Стан економіки країни та військові дії на сході України не дозволяють адекватно реагувати на потреби людей. Держава фізично не в змозі збільшити пенсії та соціальні виплати, так як ці виплати у чотири рази більше у порівнянні з минулими роками. Значна частина коштів, які надходять з державного бюджету на пенсійні потреби, витрачаються на те, щоб у повному обсязі фінансувати пенсійні виплати у теперішніх розмірах.

            До того ж держава зіткнулась з непередбаченими витратами – соціальним забезпеченням біженців та вимушених переселенців.

            У зв’язку з цим, накопичувальна система пенсійного забезпечення, про яку так довго говорили в Україні, нарешті стане реальністю. Солідарна система, звісно, залишиться, але вона буде забезпечувати якийсь відповідний рівень пенсій. Так як не тільки держава повинна піклуватися про забезпечену старість своїх громадян. Це також справа самої людини. Кожен працівник на протязі трудового життя буде відкладати кошти на власний пенсійний рахунок, та коли він вийде на пенсію, буде розпоряджатися цими коштами на свій розсуд.

 

            Також в умовах складного фінансового стану нашої країни достатньо гостро стоїть питання контролю над використанням пенсійних коштів. Сьогодні бувають ситуації, коли Пенсійний фонд нараховує та виплачує одній людині дві, а то і три пенсії – у зв’язку з великими потоком біженців. Ці люди намагаються якось вижити та стають на облік в декілька управлінь, в декількох областях. Їх можна зрозуміти, але таких випадків треба уникати. Також пенсійна система не завжди оперативно реагує у випадку смерті пенсіонера: людина померла, а пенсія їй виплачується. Тобто мова йде про відсутність належної взаємодії ПФУ та органами, які реєструють смерть громадян, а це призводить до зайвих затрат Пенсійного фонду.

            Вирішити ці проблеми повинно створення єдиної централізованої системи аналітики та управління фінансами пенсійної системи. Повинен буди чіткий контроль коштів: від надходження їх до Пенсійного фонду до виплати конкретному пенсіонеру. Вже розпочато аудит пенсійної системи та повна інвентаризація пенсій для того, щоб припинити переплати та дублювання виплат сьогодні та уникнути таких випадків у майбутньому. Важливо також, щоб всі пенсії перераховувались людям через банківські установи на картки. 

І.О. Надоленко –

Начальник управління ПФУ

в м. Ізмаїлі та Ізмаїльському районі

Обновлено 07.05.2015 15:57  

Мова

English Russian Ukrainian
.
Баннер
.

Афіша ПК ім. Т.Г.Шевченка:

 

Довідки за тел. 2-16-31.

 

 

 

 

 

 

 

 

   

Все відео:

.
.

Ізмаїл у цифрах:

 З 4 по 11 жовтня у м. Ізмаїл народилося 15 малюків -  7 дівчинок (з них одна двійня) та  8 хлопчиків 

 

Сейчас 262 гостей онлайн
Просмотры материалов : 13913302

Пошук по сайту

Баннер
Баннер

Для громадян з порушенням слуху

Баннер

Безоплатна правова допомога

Баннер

Головна Пенсійне забезпечення Накопичувальна система пенсійного забезпечення