• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Главная Пенсионное обеспечение Накопичувальна система пенсійного забезпечення

Накопичувальна система пенсійного забезпечення

E-mail Печать PDF

Зміни в системі пенсійного забезпечення будуть прийняті вже на початку травня 

            Стан економіки країни та військові дії на сході України не дозволяють адекватно реагувати на потреби людей. Держава фізично не в змозі збільшити пенсії та соціальні виплати, так як ці виплати у чотири рази більше у порівнянні з минулими роками. Значна частина коштів, які надходять з державного бюджету на пенсійні потреби, витрачаються на те, щоб у повному обсязі фінансувати пенсійні виплати у теперішніх розмірах.

            До того ж держава зіткнулась з непередбаченими витратами – соціальним забезпеченням біженців та вимушених переселенців.

            У зв’язку з цим, накопичувальна система пенсійного забезпечення, про яку так довго говорили в Україні, нарешті стане реальністю. Солідарна система, звісно, залишиться, але вона буде забезпечувати якийсь відповідний рівень пенсій. Так як не тільки держава повинна піклуватися про забезпечену старість своїх громадян. Це також справа самої людини. Кожен працівник на протязі трудового життя буде відкладати кошти на власний пенсійний рахунок, та коли він вийде на пенсію, буде розпоряджатися цими коштами на свій розсуд.

 

            Також в умовах складного фінансового стану нашої країни достатньо гостро стоїть питання контролю над використанням пенсійних коштів. Сьогодні бувають ситуації, коли Пенсійний фонд нараховує та виплачує одній людині дві, а то і три пенсії – у зв’язку з великими потоком біженців. Ці люди намагаються якось вижити та стають на облік в декілька управлінь, в декількох областях. Їх можна зрозуміти, але таких випадків треба уникати. Також пенсійна система не завжди оперативно реагує у випадку смерті пенсіонера: людина померла, а пенсія їй виплачується. Тобто мова йде про відсутність належної взаємодії ПФУ та органами, які реєструють смерть громадян, а це призводить до зайвих затрат Пенсійного фонду.

            Вирішити ці проблеми повинно створення єдиної централізованої системи аналітики та управління фінансами пенсійної системи. Повинен буди чіткий контроль коштів: від надходження їх до Пенсійного фонду до виплати конкретному пенсіонеру. Вже розпочато аудит пенсійної системи та повна інвентаризація пенсій для того, щоб припинити переплати та дублювання виплат сьогодні та уникнути таких випадків у майбутньому. Важливо також, щоб всі пенсії перераховувались людям через банківські установи на картки. 

І.О. Надоленко –

Начальник управління ПФУ

в м. Ізмаїлі та Ізмаїльському районі

Обновлено 07.05.2015 15:57  

Язык

English Russian Ukrainian
.
Баннер
.

Объявления:

Афиша ДК им. Т.Г.Шевченко:

 

  Справки по тел. 2-16-31.

 

 

Все видео:

.
.

Измаил в цифрах:

С  29  апреля по 6 мая в Измаиле родились 8 малышей, 2  девочки и 6  мальчиков

 

Всего в школах города в 2018 году учились более 8 850 учащихся (в 2010 году – 7 500 учащихся).

 В сентябре 2018 года за парты сели 1 070 первоклассников (в 2010 году - 755).

Измаильский политехнический лицей вошел в 100-ку  лучших учебных заведений Украины по результатам ВНО-2018 по географии.

В 2018 году городская копилка достижений внешкольного образования пополнилась 123 дипломами Всеукраинского уровня и 31 - областного.

В 2018 году по сравнению с 2017 годом во Дворце культуры им. Т.Г. Шевченко: увеличилось гастрольных мероприятий на 11%, общегородских мероприятий на 12%, на 10,5% увеличилось количество участников клубных формирований.

В 2018 году пятерым воспитанникам ИДЮСШ 2005 г.р., которые стали победителями и призерами в чемпионате Украины по вольной борьбе, присвоен спортивный разряд "Кандидат в мастера спорта Украины".

Около 70% спортсменов – воспитанников ДЮСШ –  становятся  призерами соревнований областного уровня.  

Сейчас 230 гостей онлайн
Просмотры материалов : 8251232

Поиск по сайту

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Для громадян з порушенням слуху

Баннер

Безоплатна правова допомога

Баннер

Главная Пенсионное обеспечение Накопичувальна система пенсійного забезпечення