• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Главная Пенсионное обеспечение Пенсії – сьогодні, завтра.

Пенсії – сьогодні, завтра.

E-mail Печать PDF

            Загальна кількість пенсіонерів управління Пенсійного фонду України в м. Ізмаїлі та Ізмаїльському районі, які одержують пенсії та допомогу за рахунок коштів Пенсійного фонду України  станом на 01.05.2015 року складає 35219 осіб, що на 50 осіб більш ніж за  відповідний період минулого року, у т.ч. 16853 особи  які отримують пенсію через установи банків, що на 910 осіб більш ніж за  відповідний період минулого року та становлять 47,9 % від загальної кількості.

 Обсяг пенсійних виплат через поточні рахунки в банківських установах за 4 місяця 2015 року склав 97 952,1 тис. грн., що на 8 269,6 тис. грн. перевищує обсяги відповідного періоду минулого року. Отримання пенсій та допомог через банківські установи надала можливість зекономити за рахунок зменшення видатків на доставку пенсій та допомог через поштові відділення 1 175,4 тис. грн.

           Зазначене обумовило зацікавленість банків у залучені певної категорії клієнтів. Не залишались поза увагою і умови обслуговування банком самих пенсіонерів і одержувачів допомоги. Обов’язковою умовою для всіх банків визначено забезпечення доставки, за бажанням одержувача, виплат за місцем його проживання. З метою заохочення пенсіонерів політика банку постійно  передбачає збільшення розміру процентів, які нараховуються по залишках коштів на поточних рахунках одержувачів, а також розширення інших додаткових послуг якісного обслуговування пенсіонерів і одержувачів допомоги. Установи банків за бажанням одержувача не тільки забезпечують видачу належних йому виплат у зручний час, але й сприяють процесу накопичення пенсіонерами коштів, оскільки залежно від тривалості зберігання їх на поточному рахунку збільшується сума нарахованих відсотків. Рейтинг найбільш популярних банківських установ очолює «Ощадбанк», послугами якого користуються більше 50,0 відсотків пенсіонерів. Другу позицію очолює “Приватбанк” обслуговуватись в якому віддали перевагу понад 25,7 відсотків. Серед найкращих банків також увійшли «Укрексімбанк» та «Південний», які залучили на обслуговування 9,8 та 5,6 відсотків пенсіонерів відповідно.

Переведення пенсій на поточні рахунки одержувачів в установи банків значною мірою сприяє скороченню терміну обігу коштів, спрямованих на виплату пенсій та грошової допомоги, спрощує контроль за їх обігом, виключає їхнє використання не за призначенням, а головне – зменшує адміністративні витрати органів Пенсійного фонду завдяки безкоштовному обслуговуванню цих поточних рахунків.

         Але останнє слово все таки залишається за пенсіонером. Оскільки це люди похилого віку, то переважить той банк, який розташований недалеко від дому та найбільш доброзичливий  при  обслуговуванні клієнтів. Для отримання інформації з питання відкриття  поточного рахунку та умов обслуговування його тією чи іншою установою банку рекомендується звернутися за консультацією до головних спеціалістів відділу з обслуговування та розгляду звернень громадян управління Пенсійного фонду України в м. Ізмаїлі та Ізмаїльському районі, вул.І.Франка,10 або самої установи банку. 

Начальник бюджетно-фінансового відділу - головний бухгалтер      Т.Д. Зюбанова

 

Язык

English Russian Ukrainian
.
Баннер
.

Объявления:

Афиша ДК им. Т.Г.Шевченко:

 

  Справки по тел. 2-16-31.

 

 

Все видео:

.
.

Измаил в цифрах:

С  29  апреля по 6 мая в Измаиле родились 8 малышей, 2  девочки и 6  мальчиков

 

Всего в школах города в 2018 году учились более 8 850 учащихся (в 2010 году – 7 500 учащихся).

 В сентябре 2018 года за парты сели 1 070 первоклассников (в 2010 году - 755).

Измаильский политехнический лицей вошел в 100-ку  лучших учебных заведений Украины по результатам ВНО-2018 по географии.

В 2018 году городская копилка достижений внешкольного образования пополнилась 123 дипломами Всеукраинского уровня и 31 - областного.

В 2018 году по сравнению с 2017 годом во Дворце культуры им. Т.Г. Шевченко: увеличилось гастрольных мероприятий на 11%, общегородских мероприятий на 12%, на 10,5% увеличилось количество участников клубных формирований.

В 2018 году пятерым воспитанникам ИДЮСШ 2005 г.р., которые стали победителями и призерами в чемпионате Украины по вольной борьбе, присвоен спортивный разряд "Кандидат в мастера спорта Украины".

Около 70% спортсменов – воспитанников ДЮСШ –  становятся  призерами соревнований областного уровня.  

Сейчас 238 гостей онлайн
Просмотры материалов : 8251243

Поиск по сайту

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Для громадян з порушенням слуху

Баннер

Безоплатна правова допомога

Баннер

Главная Пенсионное обеспечение Пенсії – сьогодні, завтра.