• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Головна Пенсійне забезпечення Пенсії – сьогодні, завтра.

Пенсії – сьогодні, завтра.

E-mail Печать PDF

            Загальна кількість пенсіонерів управління Пенсійного фонду України в м. Ізмаїлі та Ізмаїльському районі, які одержують пенсії та допомогу за рахунок коштів Пенсійного фонду України  станом на 01.05.2015 року складає 35219 осіб, що на 50 осіб більш ніж за  відповідний період минулого року, у т.ч. 16853 особи  які отримують пенсію через установи банків, що на 910 осіб більш ніж за  відповідний період минулого року та становлять 47,9 % від загальної кількості.

 Обсяг пенсійних виплат через поточні рахунки в банківських установах за 4 місяця 2015 року склав 97 952,1 тис. грн., що на 8 269,6 тис. грн. перевищує обсяги відповідного періоду минулого року. Отримання пенсій та допомог через банківські установи надала можливість зекономити за рахунок зменшення видатків на доставку пенсій та допомог через поштові відділення 1 175,4 тис. грн.

           Зазначене обумовило зацікавленість банків у залучені певної категорії клієнтів. Не залишались поза увагою і умови обслуговування банком самих пенсіонерів і одержувачів допомоги. Обов’язковою умовою для всіх банків визначено забезпечення доставки, за бажанням одержувача, виплат за місцем його проживання. З метою заохочення пенсіонерів політика банку постійно  передбачає збільшення розміру процентів, які нараховуються по залишках коштів на поточних рахунках одержувачів, а також розширення інших додаткових послуг якісного обслуговування пенсіонерів і одержувачів допомоги. Установи банків за бажанням одержувача не тільки забезпечують видачу належних йому виплат у зручний час, але й сприяють процесу накопичення пенсіонерами коштів, оскільки залежно від тривалості зберігання їх на поточному рахунку збільшується сума нарахованих відсотків. Рейтинг найбільш популярних банківських установ очолює «Ощадбанк», послугами якого користуються більше 50,0 відсотків пенсіонерів. Другу позицію очолює “Приватбанк” обслуговуватись в якому віддали перевагу понад 25,7 відсотків. Серед найкращих банків також увійшли «Укрексімбанк» та «Південний», які залучили на обслуговування 9,8 та 5,6 відсотків пенсіонерів відповідно.

Переведення пенсій на поточні рахунки одержувачів в установи банків значною мірою сприяє скороченню терміну обігу коштів, спрямованих на виплату пенсій та грошової допомоги, спрощує контроль за їх обігом, виключає їхнє використання не за призначенням, а головне – зменшує адміністративні витрати органів Пенсійного фонду завдяки безкоштовному обслуговуванню цих поточних рахунків.

         Але останнє слово все таки залишається за пенсіонером. Оскільки це люди похилого віку, то переважить той банк, який розташований недалеко від дому та найбільш доброзичливий  при  обслуговуванні клієнтів. Для отримання інформації з питання відкриття  поточного рахунку та умов обслуговування його тією чи іншою установою банку рекомендується звернутися за консультацією до головних спеціалістів відділу з обслуговування та розгляду звернень громадян управління Пенсійного фонду України в м. Ізмаїлі та Ізмаїльському районі, вул.І.Франка,10 або самої установи банку. 

Начальник бюджетно-фінансового відділу - головний бухгалтер      Т.Д. Зюбанова

 

Мова

English Ukrainian
.
Баннер
.

Афіша ПК ім. Т.Г.Шевченка:

 

Довідки за тел. 2-16-31.

 

             Проєкт першої леді

               Олени Зеленської

     "Довідник безбар’єрності"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   

Все відео:

.
.

Ізмаїл у цифрах:

 З 7 по 14 лютого  у м. Ізмаїл народилося 6 малюків -  4 дівчинки та  2 хлопчика 

 

Сейчас 168 гостей онлайн
Просмотры материалов : 18635036

Пошук по сайту

Баннер
Баннер

Для громадян з порушенням слуху

Баннер

Безоплатна правова допомога

Баннер

Головна Пенсійне забезпечення Пенсії – сьогодні, завтра.