• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Главная Пенсионное обеспечение Аналіз роботи управління Пенсійного фонду України в м. Ізмаїлі та Ізмаїльському районі із зверненнями громадян за І півріччя 2015 року

Аналіз роботи управління Пенсійного фонду України в м. Ізмаїлі та Ізмаїльському районі із зверненнями громадян за І півріччя 2015 року

E-mail Печать PDF

Робота управління протягом першого півріччя 2015 року була направлена на забезпечення реалізації закріплених Конституцією України прав громадян на звернення, підвищення ефективності роботи із зверненнями громадян, забезпечення їх якості і своєчасного розгляду, попередження випадків повторних звернень, зменшення кількості громадян, які змушені звертатись на особистий прийом до органів Пенсійного фонду України.

За перше півріччя 2015 року надійшло 76 письмових звернень, що на 10 звернень менше  ніж за аналогічний період 2014 року. Скарг на дії посадових осіб управління протягом звітного періоду не було. Через головне управління до управління надійшло 8 звернень (10,5%), від заявників - 177 звернень (89,5%).

          Повторних звернень за звітний період  не надходило.

         Забезпечено постійний аналіз, вирішення питань та зворотній зв'язок звернень громадян, що надходять до контакт-центру Пенсійного фонду України та Соціального контактного центру Міністерства праці та соціальної політики України. Телефони контакт – центрів розміщені на інформаційних стендах управління та періодично друкуються в ЗМІ. Від контакт -  центру протягом звітного періоду  надійшло 27 звернень, на які своєчасно надані відповіді.  

Аналіз тематики звернень свідчить, що переважна більшість стосується питань перерахунку та виплати пенсій.

Для забезпечення спрощення процедури отримання послуг в органах Пенсійного фонду України, скорочення строків отримання послуг, підвищення комфортності та якості отриманих послуг, з 1 листопада 2013  року організовано та впроваджено прийом та обслуговування громадян за принципом „єдиного вікна”, спеціалістами якого протягом першого півріччя 2015 року прийнято 10623 громадянина з різноманітних питань , в тому числі:

- надано консультацій 1908 особам;

- прийнято документів для призначення пенсій у 585 осіб;

- прийнято документів для перерахунку пенсій у 1658 осіб;

- видано довідок про перебування на обліку, розмір пенсій  2113 особам;

- прийняті заяви щодо заміни адреси, на виплату пенсій через установи банків або через відділення зв’язку, поновлення виплати пенсій, виплату пенсій за довіреністю від 2426 осіб;

- прийняті документи на оформлення допомоги на поховання та недоотриманої пенсії від 1067 осіб;

-  забезпечено оформлення та видача пенсійних посвідчень 866 особам.

На виконання листа Пенсійного фонду України від 30.05.2014 № 397 (зі змінами та додатками), з метою своєчасної виплати пенсій особам, які тимчасово переїхали з Донецької та Луганської областей, в управлінні забезпечена спрощена система запиту та взяття на облік пенсійних справ зазначених осіб.

Станом на 25.06.2015 року до управління звернулось:

- 77 пенсіонерів з Донецької області, по запитах отримано 73 електронні пенсійні справи, які поставлено на облік та виплачуються пенсії відомостями, також виплачено 2 допомоги на поховання разовими дорученнями;

- 71 пенсіонер з Луганської області, по запитах отримано 70 електронних пенсійних справ, які поставлено на облік та виплачуються пенсії відомостями.

В управління працює постійно діюча телефонна лінія за номером 5-92-25, звернувшись на яку можливо отримати консультації з питань пенсійного забезпечення. Прийом та обслуговування громадян ведеться щодня відповідно графіку роботи управління. 

Начальник відділу з обслуговування та

розгляду  звернень громадян

Пасічник Н.А.

 

 

Язык

English Russian Ukrainian
.
Баннер
.

Афиша ДК им. Т.Г.Шевченко:

 

  Справки по тел. 2-16-31.

 

 

Все видео:

.
.

Измаил в цифрах:

С  29  апреля по 6 мая в Измаиле родились 8 малышей, 2  девочки и 6  мальчиков

 

Всего в школах города в 2018 году учились более 8 850 учащихся (в 2010 году – 7 500 учащихся).

 В сентябре 2018 года за парты сели 1 070 первоклассников (в 2010 году - 755).

Измаильский политехнический лицей вошел в 100-ку  лучших учебных заведений Украины по результатам ВНО-2018 по географии.

В 2018 году городская копилка достижений внешкольного образования пополнилась 123 дипломами Всеукраинского уровня и 31 - областного.

В 2018 году по сравнению с 2017 годом во Дворце культуры им. Т.Г. Шевченко: увеличилось гастрольных мероприятий на 11%, общегородских мероприятий на 12%, на 10,5% увеличилось количество участников клубных формирований.

В 2018 году пятерым воспитанникам ИДЮСШ 2005 г.р., которые стали победителями и призерами в чемпионате Украины по вольной борьбе, присвоен спортивный разряд "Кандидат в мастера спорта Украины".

Около 70% спортсменов – воспитанников ДЮСШ –  становятся  призерами соревнований областного уровня.  

Сейчас 294 гостей онлайн
Просмотры материалов : 8258676

Поиск по сайту

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Для громадян з порушенням слуху

Баннер

Безоплатна правова допомога

Баннер

Главная Пенсионное обеспечение Аналіз роботи управління Пенсійного фонду України в м. Ізмаїлі та Ізмаїльському районі із зверненнями громадян за І півріччя 2015 року