• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Главная Пенсионное обеспечение Стеж за своєю пенсійною справою через Інтернет

Стеж за своєю пенсійною справою через Інтернет

E-mail Печать PDF

Аби дізнатися, що відбувається з пенсійною справою, чи вчасно та в повному обсязі їй нараховують гроші та належні доплати, проводиться індексація чи вирішити якесь інше питання щодо пенсії, до останнього часу літній людині доводилося особисто відвідувати місцеве відділення Пенсійного фонду. І добре, якщо воно розташоване недалеко від дому. Та дістатися до установи — то лише півділа. А щоб потрапити на прийом потрібного фахівця, треба ще й вистояти чималу чергу. Звісно, людей похилого віку все це дуже виснажує, та до останнього часу в них просто не було іншого виходу.

А для покращення якості та оперативності обслуговування громадян щодо надання електронних послуг фонду, можливості подальшого впровадження технології електронного урядування в соціальній сфері й було створено новий Інтернет-портал за адресою portal.pfu.gov.ua

Кожна застрахована особа — як пенсіонер, так і працююча людина, попередньо зареєструвавшись у базі даних цього веб-порталу, може щомісяця отримувати виписку із системи персоніфікованого обліку. За допомогою такої інформації працівник може легко контролювати, як його роботодавець сплачує за нього єдиний внесок, і, якщо буде така потреба та, у разі виникнення проблем, висловити свої зауваження. Пенсіонери ж матимуть змогу регулярно отримувати інформацію з власної пенсійної справи, де буде вказано вид та суму призначеної пенсії з урахуванням надбавок, підвищень, додаткових належних їм коштів, цільової грошової допомоги, індексації та інших виплат, встановлених законодавством; назву закону, згідно з яким призначено пенсію та іншу корисну інформацію, для отримання якої раніше доводилося витрачати чимало часу та зусиль. Зареєструватися на порталі зовсім нескладно. Та все ж доведеться-таки один раз відвідати місцеве відділення або Головне управління ПФ — на вибір, аби особисто написати заяву та отримати індивідуальний код для входу на цей ресурс. Для цього при собі необхідно мати паспорт, ідентифікаційний код, а також, за наявності, пенсійне посвідчення.

Доводимо до Вашого відома, що вся індивідуальна інформація, зокрема і персональні дані, які містяться в Держреєстрі, є конфіденційною і не підлягає розголошенню. Підписуючи заяву про реєстрацію в системі надання електронних послуг, пенсіонер дає згоду на отримання такої інформації через веб-портал відповідно до Закону «Про захист персональних даних». Вся інформація, яку отримуватиме заявник, надходитиме знеособлено — без зазначення прізвища, імені, по батькові, реєстраційного номера облікової картки платника податків — фізичної особи або серії та номера паспорта. Цю інформацію не можна роздрукувати чи скопіювати. Тобто стороння людина не зможе скористатися даними, які отримуватиме заявник.

Також кожен зареєстрований користувач матиме змогу через портал подати запит до управління ПФ для підготовки йому довідок, інших документів у паперовому вигляді, записатися на прийом до керівника чи іншого фахівця управління фонду, аби прийти у чітко відведений для нього особисто час та не витрачати його у чергах тощо. 


І.О. Надоленко – начальник управління ПФУ

в   м. Ізмаїлі та Ізмаїльському районі.

 

Язык

English Russian Ukrainian
.
Баннер
.

Объявления:

Афиша ДК им. Т.Г.Шевченко:

  Справки по тел. 2-16-31.

 

 

Все видео:

.
Баннер
.

Измаил в цифрах:

С  1 по 8 апреля в Измаиле родились 7 малышей, 2  девочки и 5  мальчиков

 

Всего в школах города в 2018 году учились более 8 850 учащихся (в 2010 году – 7 500 учащихся).

 В сентябре 2018 года за парты сели 1 070 первоклассников (в 2010 году - 755).

Измаильский политехнический лицей вошел в 100-ку  лучших учебных заведений Украины по результатам ВНО-2018 по географии.

В 2018 году городская копилка достижений внешкольного образования пополнилась 123 дипломами Всеукраинского уровня и 31 - областного.

В 2018 году по сравнению с 2017 годом во Дворце культуры им. Т.Г. Шевченко: увеличилось гастрольных мероприятий на 11%, общегородских мероприятий на 12%, на 10,5% увеличилось количество участников клубных формирований.

В 2018 году пятерым воспитанникам ИДЮСШ 2005 г.р., которые стали победителями и призерами в чемпионате Украины по вольной борьбе, присвоен спортивный разряд "Кандидат в мастера спорта Украины".

Около 70% спортсменов – воспитанников ДЮСШ –  становятся  призерами соревнований областного уровня.  

Сейчас 194 гостей онлайн
Просмотры материалов : 7948802

Поиск по сайту

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Для громадян з порушенням слуху

Баннер

Главная Пенсионное обеспечение Стеж за своєю пенсійною справою через Інтернет