• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Главная Пенсионное обеспечение ПРО ПЕРЕРАХУНОК СУМИ ДОПЛАТИ ЗА ПОНАДНОРМОВИЙ СТАЖ

ПРО ПЕРЕРАХУНОК СУМИ ДОПЛАТИ ЗА ПОНАДНОРМОВИЙ СТАЖ

E-mail Печать PDF

Чи переглядається сума доплати за понаднормовий стаж при перерахунку розміру пенсії у зв’язку зі зростанням прожиткового мінімуму, встановленого для осіб, які втратили працездатність?

 

Статтею 28 Закону України “Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування” (далі – Закон) передбачено встановлення доплати до пенсії за кожний повний рік страхового стажу понад 35 років чоловікам і 30 років жінкам у розмірі 1 відсотка розміру пенсії, обчисленої з урахуванням набутого страхового стажу та заробітної плати, але не більш 1 відсотка мінімального розміру пенсії за віком, який визначений на рівні прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність.

Законодавством передбачено, що розмір пенсії, обчислений відповідно до статті 28 Закону, підвищується у разі збільшення розміру прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, визначеного законом.

Тобто, у разі, якщо сума доплати за понаднормовий стаж пенсіонера визначена від розміру прожиткового мінімуму, встановленого для осіб, які втратили працездатність, вона підлягає перерахунку у зв’язку зі зміною останнього.

З 1 грудня 2015 року планується підвищення розміру прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, і, відповідно, буде здійснено перерахунок пенсії. 

Ю.Д. Криворучко –

головний спеціаліст сектору персоналу

та організаційно-інформаційної роботи управління

ПФУ в м. Ізмаїлі та Ізмаїльському районі

 

Язык

English Russian Ukrainian
.
Баннер
.

Объявления:

Афиша ДК им. Т.Г.Шевченко:

 

  Справки по тел. 2-16-31.

 

 

Все видео:

.
Баннер
.

Измаил в цифрах:

С  5 по 12  ноября в Измаиле родились 8 малышей, 6  девочек и 2  мальчика

Всего в 2017 году в Измаиле родились 1338 малышей, 664 мальчика и 684 девочки. Из них два малыша - весом до 1,5 кг , 17 - более 4,5 кг и один  великан весом 5 кг

Сейчас 225 гостей онлайн
Просмотры материалов : 7257062

Поиск по сайту

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Для громадян з порушенням слуху

Баннер

Главная Пенсионное обеспечение ПРО ПЕРЕРАХУНОК СУМИ ДОПЛАТИ ЗА ПОНАДНОРМОВИЙ СТАЖ