• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Главная Пенсионное обеспечение Разом з Державною виконавчою службою

Разом з Державною виконавчою службою

E-mail Печать PDF

Стягнути заборгованість і при цьому вжити всі визначені законодавством заходи – головне і першочергове завдання головних спеціалістів – юрисконсультів управління Пенсійного фонду України в м. Ізмаїлі та Ізмаїльському районі (далі – управління). Важливу роль у наповненні бюджету Пенсійного фонду відіграє співпраця з органами Державної виконавчої служби (далі – ДВС), яка полягає у щоденній тяжкій та копіткій роботі з недобросовісними платниками, які мають заборгованість перед Пенсійним фондом та ухиляються від її погашення. 

Юристи управління активно взаємодіють із відділами ДВС міських, районних управлінь юстиції, ведуть постійний діалог із державними виконавцями щодо стану примусового виконання виконавчих документів. Також проводять спільні перевірки майнового стану боржників за місцем реєстрації або провадження господарської діяльності, сприяють державним виконавцям у стягненні заборгованості шляхом участі у спільних заходах примусового стягнення та вирішують ряд інших важливих питань. 

В рамках вирішення завдань щодо зменшення заборгованості, забезпечення виконання планових показників з надходження коштів до бюджету щомісячно відбуваються спільні наради з представниками відділу ДВС Ізмаїльського  міськрайонного управління юстиції, на яких йдеться про активізацію заходів щодо погашення заборгованості зі сплати страхових внесків, обговорюються питання стану примусового виконання стосовно виконавчих документів про стягнення заборгованості на користь Пенсійного фонду України та причини, що ускладнюють виконання виконавчих документів цієї категорії. Особлива увага приділяється проблемним  питанням виконання виконавчих документів про стягнення коштів з окремих підприємств-боржників, які мають найбільшу заборгованість перед управлінням, причини, що ускладнюють їх виконання, та шляхи їх усунення, реалізація державними виконавцями відділів ДВС права на звернення до суду з поданням про встановлення тимчасового обмеження у праві виїзду керівника юридичної особи-боржника та фізичної особи-боржника за межі України у разі його ухилення від виконання зобов'язань, покладених на нього рішенням суду. Під час зустрічей підводяться підсумки спільної роботи із забезпечення примусового виконання документів щодо стягнення коштів на користь управління. Так за перше півріччя 2015 року, проведено детальний аналіз залишків виконавчих документів. З початку року за рахунок дій, проведених державними виконавцями відділу ДВС Ізмаїльського  міськрайонного управління юстиції, бюджет управління поповнено більш ніж на 74 тис. грн.. 

На сьогоднішній день в управлінні йде активний пошук нових шляхів взаємодії щодо підвищення результативності роботи зі стягнення заборгованості за допомогою органів ДВС. Є всі підстави вважати, що спільними зусиллями управління та ДВС буде в такому ж ритмі проводитись робота з наповнення бюджету Пенсійного фонду, збереження страхового стажу найманих працівників, стабільного фінансування пенсійних виплат. 

Н.С. Анзонгер – начальник юридичного відділу

управління ПФУ в м. Ізмаїлі та Ізмаїльському районі

Обновлено 11.08.2015 13:55  

Язык

English Russian Ukrainian
.
Баннер
.

Афиша ДК им. Т.Г.Шевченко:

 

  Справки по тел. 2-16-31.

 

 

Все видео:

.
.

Измаил в цифрах:

С  29  апреля по 6 мая в Измаиле родились 8 малышей, 2  девочки и 6  мальчиков

 

Всего в школах города в 2018 году учились более 8 850 учащихся (в 2010 году – 7 500 учащихся).

 В сентябре 2018 года за парты сели 1 070 первоклассников (в 2010 году - 755).

Измаильский политехнический лицей вошел в 100-ку  лучших учебных заведений Украины по результатам ВНО-2018 по географии.

В 2018 году городская копилка достижений внешкольного образования пополнилась 123 дипломами Всеукраинского уровня и 31 - областного.

В 2018 году по сравнению с 2017 годом во Дворце культуры им. Т.Г. Шевченко: увеличилось гастрольных мероприятий на 11%, общегородских мероприятий на 12%, на 10,5% увеличилось количество участников клубных формирований.

В 2018 году пятерым воспитанникам ИДЮСШ 2005 г.р., которые стали победителями и призерами в чемпионате Украины по вольной борьбе, присвоен спортивный разряд "Кандидат в мастера спорта Украины".

Около 70% спортсменов – воспитанников ДЮСШ –  становятся  призерами соревнований областного уровня.  

Сейчас 258 гостей онлайн
Просмотры материалов : 8283865

Поиск по сайту

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Для громадян з порушенням слуху

Баннер

Безоплатна правова допомога

Баннер

Главная Пенсионное обеспечение Разом з Державною виконавчою службою