• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Главная Пенсионное обеспечение Щодо зарахування до страхового стажу періодів навчання на денному відділенні вищого навчального закладу

Щодо зарахування до страхового стажу періодів навчання на денному відділенні вищого навчального закладу

E-mail Печать PDF

Статтею 24 Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування» (далі – Закон), який вступив в дію з 01.01.2004 року, визначено періоди трудової діяльності, які враховуються до страхового стажу.

Пунктом 4 зазначеної статті передбачено, що періоди трудової діяльності та інші періоди, що враховувалися до стажу роботи для призначення пенсії до набрання чинності цим Законом (тобто, до 01.01.2004 року), зараховуються до страхового стажу в порядку і на умовах, передбачених законодавством, що діяло раніше, а саме за умовами Закону України «Про пенсійне забезпечення». Так, згідно ст. 56 Закону України «Про пенсійне забезпечення», час навчання у вищих і середніх спеціальних навчальних закладах, в училищах і на курсах по підготовці кадрів, підвищення кваліфікації та перекваліфікації, в аспірантурі, докторантурі і клінічній ординатурі зараховується до стажу роботи.

Вищі навчальні заклади зазвичай мають у своєму складі підготовчі відділення, підрозділи перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів тощо. Однак, час навчання у вищих навчальних закладах в обов'язковому порядку необхідно підтвердити дипломом, посвідченням, свідоцтвом, довідками чи іншими документами, які видано на підставі архівних даних і які містять відомості про періоди навчання. Таку вимогу, щодо підтвердження факту навчання, передбачено в пункту 8 Порядку підтвердження наявного трудового стажу для призначення пенсії за відсутності трудової книжки або відповідних записів у ній, затвердженому постановою Кабінету Міністрів України від 12.08.1993 року № 637.

Оскільки після закінчення навчання на підготовчому денному відділенні вищого навчального закладу особі не дають диплом про здобуття певного освітнього рівня, а в дипломі про здобуття вищої освіти період навчання не включає час навчання на підготовчому відділенні, підстав для зарахування в страховий стаж періоду навчання на підготовчому денному відділенні немає.

Ю.Д.Криворучко – головний спеціаліст

сектору персоналу та організаційно

-інформаційної роботи управління ПФУ в

м. Ізмаїлі та Ізмаїльському районі

 

Язык

English Russian Ukrainian
.
Баннер
.

Объявления:

Афиша ДК им. Т.Г.Шевченко:

 

  Справки по тел. 2-16-31.

 

 

Все видео:

.
.

Измаил в цифрах:

С  29  апреля по 6 мая в Измаиле родились 8 малышей, 2  девочки и 6  мальчиков

 

Всего в школах города в 2018 году учились более 8 850 учащихся (в 2010 году – 7 500 учащихся).

 В сентябре 2018 года за парты сели 1 070 первоклассников (в 2010 году - 755).

Измаильский политехнический лицей вошел в 100-ку  лучших учебных заведений Украины по результатам ВНО-2018 по географии.

В 2018 году городская копилка достижений внешкольного образования пополнилась 123 дипломами Всеукраинского уровня и 31 - областного.

В 2018 году по сравнению с 2017 годом во Дворце культуры им. Т.Г. Шевченко: увеличилось гастрольных мероприятий на 11%, общегородских мероприятий на 12%, на 10,5% увеличилось количество участников клубных формирований.

В 2018 году пятерым воспитанникам ИДЮСШ 2005 г.р., которые стали победителями и призерами в чемпионате Украины по вольной борьбе, присвоен спортивный разряд "Кандидат в мастера спорта Украины".

Около 70% спортсменов – воспитанников ДЮСШ –  становятся  призерами соревнований областного уровня.  

Сейчас 188 гостей онлайн
Просмотры материалов : 8239733

Поиск по сайту

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Для громадян з порушенням слуху

Баннер

Безоплатна правова допомога

Баннер

Главная Пенсионное обеспечение Щодо зарахування до страхового стажу періодів навчання на денному відділенні вищого навчального закладу