• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Главная Пенсионное обеспечение Чи має право дружина військовослужбовця на пенсію за віком, якщо її стаж менше І5 років?

Чи має право дружина військовослужбовця на пенсію за віком, якщо її стаж менше І5 років?

E-mail Печать PDF

Для призначення пенсії за віком жінкам, згідно з чинним законодавством, необхідно мати не менш, як 15 років страхового стажу.

Згідно з п. 13 Порядку підтвердження наявного трудового стажу для призначення пенсії за відсутності трудової книжки або відповідних записів у ній, затвердженому постановою Кабінету Міністрів України від 12.08.1993 р. N 637 (зі змінами), період проживання дружин осіб офіцерського складу, прапорщиків, мічманів і військовослужбовців надстрокової служби з чоловіком в місцевостях, де була відсутня можливість їх працевлаштування за спеціальністю, підтверджується довідками (додаток №4 до Порядку), виданими командирами (начальниками) військових частин, військово-навчальних (навчальних) закладів, підприємств, установ і організацій в порядку, визначеному Міноборони.

При цьому для дружин військовослужбовців, звільнених з дійсної військової служби до 01.01.1990 року, період проживання з чоловіком в місцевостях, де була відсутня можливість їх працевлаштування за спеціальністю, підтверджується довідками, які видаються військовими комісаріатами.

Отже, періоди проживання з чоловіками в місцевостях, де була відсутня можливість їх працевлаштування за спеціальністю, за наявності згаданих вище підтверджуючих документів, зараховується до страхового стажу за умови, що ці періоди мали місце до 01.01.2004 р.. 

О.В. Сулима - головний спеціаліст відділу з питань призначення,

перерахунку та виплати пенсій №1 управління ПФУ

в м. Ізмаїлі та Ізмаїльському районі

 

Язык

English Russian Ukrainian
.
Баннер
.

Объявления:

Афиша ДК им. Т.Г.Шевченко:

  Справки по тел. 2-16-31.

 

 

Все видео:

.
Баннер
.

Измаил в цифрах:

С  10 по 17  декабря  в Измаиле родились 9 малышей, 6 девочек и 3  мальчика

Всего в 2017 году в Измаиле родились 1338 малышей, 664 мальчика и 684 девочки. Из них два малыша - весом до 1,5 кг , 17 - более 4,5 кг и один  великан весом 5 кг

Сейчас 224 гостей онлайн
Просмотры материалов : 7052882

Поиск по сайту

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Для громадян з порушенням слуху

Баннер

Главная Пенсионное обеспечение Чи має право дружина військовослужбовця на пенсію за віком, якщо її стаж менше І5 років?