• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Головна Пенсійне забезпечення Як виплачується пенсія біженцям?

Як виплачується пенсія біженцям?

E-mail Печать PDF

Згідно з постановою КМУ від 05.11.2014 №637 «Про здійснення соціальних виплат особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України і районів проведення антитерористичної операції», призначення і продовження виплати пенсій таким особам здійснюється за місцем перебування їх на обліку. Це підтверджується довідкою, виданою згідно Порядку оформлення та видачі довідки про постанову на облік особи, яка переміщується з тимчасово окупованої території України або району проведення антитерористичної операції, затвердженого постановою КМУ від 01.10.2014 р. №509.

Разом з тим, органи Пенсійного фонду України забезпечують переведення пенсійної виплати за новим місцем фактичного проживання осіб, що переїхали з Луганської та Донецької областей в інші регіони України, в спрощеному порядку: за заявою громадян про запит пенсійної справи, при пред'явленні паспорту і представленіі довідки про взяття на облік особи, яка переміщується з тимчасово окупованої території України або району проведення АТО.

            Таким чином, щоб вирішити питання виплати пенсії в Україні за межами тимчасово окупованої території і районів антитерористичної операції, пенсіонер повинен особисто звернутися до органу Пенсійного фонду за місцем фактичного перебування (проживання) на території України і подати заяву про запит пенсійної справи із зазначенням в ній фактичного місця перебування (проживання); згадану вище довідку про взяття на облік з відміткою про реєстрацію місця проживання, яка проставляється підрозділом Державної міграційної служби України; а також вибрати спосіб виплати пенсії (пошта або банк).

Іншого чинним законодавством не передбачено. 

Н.В. Іваненко - заступник начальника відділу

з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій

№2 управління ПФУ в м. Ізмаїлі та Ізмаїльському районі

 

Мова

English Russian Ukrainian
.
Баннер
.

Оголошення:

Афіша ПК ім. Т.Г.Шевченка:

 

Довідки за тел. 2-16-31.

 

 

 

 

Все відео:

.
.

Ізмаїл у цифрах:

 

З  31 серпня по 6 вересня  у м. Ізмаїл народилися 10 малюків -  4  дівчинки та 6 хлопчиків

 

Сейчас 433 гостей онлайн
Просмотры материалов : 11240482

Пошук по сайту

Баннер
Баннер
Баннер

Для громадян з порушенням слуху

Баннер

Безоплатна правова допомога

Баннер

Головна Пенсійне забезпечення Як виплачується пенсія біженцям?