• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Главная Пенсионное обеспечение Як виплачується пенсія біженцям?

Як виплачується пенсія біженцям?

E-mail Печать PDF

Згідно з постановою КМУ від 05.11.2014 №637 «Про здійснення соціальних виплат особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України і районів проведення антитерористичної операції», призначення і продовження виплати пенсій таким особам здійснюється за місцем перебування їх на обліку. Це підтверджується довідкою, виданою згідно Порядку оформлення та видачі довідки про постанову на облік особи, яка переміщується з тимчасово окупованої території України або району проведення антитерористичної операції, затвердженого постановою КМУ від 01.10.2014 р. №509.

Разом з тим, органи Пенсійного фонду України забезпечують переведення пенсійної виплати за новим місцем фактичного проживання осіб, що переїхали з Луганської та Донецької областей в інші регіони України, в спрощеному порядку: за заявою громадян про запит пенсійної справи, при пред'явленні паспорту і представленіі довідки про взяття на облік особи, яка переміщується з тимчасово окупованої території України або району проведення АТО.

            Таким чином, щоб вирішити питання виплати пенсії в Україні за межами тимчасово окупованої території і районів антитерористичної операції, пенсіонер повинен особисто звернутися до органу Пенсійного фонду за місцем фактичного перебування (проживання) на території України і подати заяву про запит пенсійної справи із зазначенням в ній фактичного місця перебування (проживання); згадану вище довідку про взяття на облік з відміткою про реєстрацію місця проживання, яка проставляється підрозділом Державної міграційної служби України; а також вибрати спосіб виплати пенсії (пошта або банк).

Іншого чинним законодавством не передбачено. 

Н.В. Іваненко - заступник начальника відділу

з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій

№2 управління ПФУ в м. Ізмаїлі та Ізмаїльському районі

 

Язык

English Russian Ukrainian
.
Баннер
.

Объявления:

Афиша ДК им. Т.Г.Шевченко:

 

  Справки по тел. 2-16-31.

 

 

Все видео:

.
.

Измаил в цифрах:

С  29  апреля по 6 мая в Измаиле родились 8 малышей, 2  девочки и 6  мальчиков

 

Всего в школах города в 2018 году учились более 8 850 учащихся (в 2010 году – 7 500 учащихся).

 В сентябре 2018 года за парты сели 1 070 первоклассников (в 2010 году - 755).

Измаильский политехнический лицей вошел в 100-ку  лучших учебных заведений Украины по результатам ВНО-2018 по географии.

В 2018 году городская копилка достижений внешкольного образования пополнилась 123 дипломами Всеукраинского уровня и 31 - областного.

В 2018 году по сравнению с 2017 годом во Дворце культуры им. Т.Г. Шевченко: увеличилось гастрольных мероприятий на 11%, общегородских мероприятий на 12%, на 10,5% увеличилось количество участников клубных формирований.

В 2018 году пятерым воспитанникам ИДЮСШ 2005 г.р., которые стали победителями и призерами в чемпионате Украины по вольной борьбе, присвоен спортивный разряд "Кандидат в мастера спорта Украины".

Около 70% спортсменов – воспитанников ДЮСШ –  становятся  призерами соревнований областного уровня.  

Сейчас 251 гостей онлайн
Просмотры материалов : 8251271

Поиск по сайту

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Для громадян з порушенням слуху

Баннер

Безоплатна правова допомога

Баннер

Главная Пенсионное обеспечение Як виплачується пенсія біженцям?