• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Головна Пенсійне забезпечення З якого часу призначається пенсія у разі втрати годувальника відповідно до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб" дружині особи офіцерського складу?

З якого часу призначається пенсія у разі втрати годувальника відповідно до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб" дружині особи офіцерського складу?

E-mail Печать PDF

Законодавством визначено, що членам сімей осіб офіцерського складу, які мають право на пенсію згідно Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб», а також пенсіонерам з їх числа пенсія з нагоди втрати годувальника призначаеться з дня смерті годувальника, але не раніше дня, по який йому виплачено грошове забезпечення або пенсію.

Членам сімей осіб офіцерського складу, які мають право на пенсію за згаданим законом, і пенсіонерам з їх числа, які набули право на пенсію після смерті годувальника, така пенсія призначаетея з дня виникнення права на неї, а батькам або дружині (чоловікові), які набули право на пенсію у разі втрати годувальника, - з дня звернення за призначенням пенсії.

Отже, якщо на момент смерті годувальника непрацездатні утриманці мають право на зазначений вид пенсії (наприклад, військовослужбовець помер 12 квітня поточного року, а дружина досягла пенсійного віку 20 лютого поточного року), то пенсія буде призначена з дня смерті, а якщо грошове забезпечення виплачено за місцем служби до кінця місяця, то з 1 травня поточного року.

Якщо ж, наприклад, військовослужбовець помер 12 квітня поточного року, а дружина набуває право на пенсію після його смерті, тобто досягає пенсійного віку 15 серпня поточного року, то пенсія буде призначена з дня звернення за її призначенням. 

Т.В. Гудима - заступник начальника відділу

з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій

№1 управління ПФУ в м. Ізмаїлі та Ізмаїльському районі

 

Мова

English Russian Ukrainian
.
Баннер
.

Афіша ПК ім. Т.Г.Шевченка:

 

Довідки за тел. 2-16-31.

 

             Проєкт першої леді

               Олени Зеленської

     "Довідник безбар’єрності"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   

Все відео:

.
.

Ізмаїл у цифрах:

 З 4 по 11 жовтня у м. Ізмаїл народилося 15 малюків -  7 дівчинок (з них одна двійня) та  8 хлопчиків 

 

Сейчас 327 гостей онлайн
Просмотры материалов : 13935278

Пошук по сайту

Баннер
Баннер

Для громадян з порушенням слуху

Баннер

Безоплатна правова допомога

Баннер

Головна Пенсійне забезпечення З якого часу призначається пенсія у разі втрати годувальника відповідно до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб" дружині особи офіцерського складу?