• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Головна Пенсійне забезпечення ЩОДО ВИПЛАТИ ПЕНСІЇ НАУКОВОМУ ПРАЦІВНИКУ

ЩОДО ВИПЛАТИ ПЕНСІЇ НАУКОВОМУ ПРАЦІВНИКУ

E-mail Печать PDF

Працюю асистентом кафедри педагогічного університету. Стаж наукової роботи більше 30 років, інвалід 3 групи загального захворювання, маю 54 роки. Якщо я оформлю пенсію по інвалідності і звільнюся з роботи, а потім мене знову візьмуть назад на роботу не по контракту, чи буду я за таких умов отримувати пенсію по інвалідності в повному розмірі?

 

Законодавчо визначено, що науковим (науково-педагогічним) працівникам, які визнані інвалідами, зокрема, III групи призначається пенсія по інвалідності в розмірі пенсії наукового (науково-педагогічного) працівника (60 відсотків від заробітку) незалежно від віку за наявності стажу наукової роботи для чоловіків – 20, для жінок – 15 років, та страхового стажу, передбаченого статтею 32 Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування».

Пенсія по інвалідності науковим (науково-педагогічним) працівникам відповідно до статті 24 Закону України «Про наукову і науково-технічну діяльність» (далі - Закон) призначається за умов звільнення з посади наукового (науково-педагогічного) працівника.

У разі працевлаштування особи, якій призначено пенсію по інвалідності відповідно до Закону, на наукову (науково-педагогічну) посаду її виплата здійснюватиметься у розмірі 85 відсотків від розміру пенсії, обчисленого відповідно до Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування».  При цьому, розмір пенсії, який виплачуватиметься особі не може бути менше 150 відсотків прожиткового мінімуму, встановленого для осіб, які втратили працездатність. Після звільнення з роботи виплата призначеної пенсії провадиться в повному розмірі. 

Т.В. Гудима – заступник начальника відділу

з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій

№1 управління ПФУ в м. Ізмаїлі та Ізмаїльському районі

 

Мова

English Russian Ukrainian
.
Баннер
.

Афіша ПК ім. Т.Г.Шевченка:

 

Довідки за тел. 2-16-31.

 

 

 

 

 

 

 

 

   

Все відео:

.
.

Ізмаїл у цифрах:

 З 4 по 11 жовтня у м. Ізмаїл народилося 15 малюків -  7 дівчинок (з них одна двійня) та  8 хлопчиків 

 

Сейчас 398 гостей онлайн
Просмотры материалов : 13882596

Пошук по сайту

Баннер
Баннер

Для громадян з порушенням слуху

Баннер

Безоплатна правова допомога

Баннер

Головна Пенсійне забезпечення ЩОДО ВИПЛАТИ ПЕНСІЇ НАУКОВОМУ ПРАЦІВНИКУ