• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Главная Пенсионное обеспечение ЩОДО ВИПЛАТИ ПЕНСІЇ НАУКОВОМУ ПРАЦІВНИКУ

ЩОДО ВИПЛАТИ ПЕНСІЇ НАУКОВОМУ ПРАЦІВНИКУ

E-mail Печать PDF

Працюю асистентом кафедри педагогічного університету. Стаж наукової роботи більше 30 років, інвалід 3 групи загального захворювання, маю 54 роки. Якщо я оформлю пенсію по інвалідності і звільнюся з роботи, а потім мене знову візьмуть назад на роботу не по контракту, чи буду я за таких умов отримувати пенсію по інвалідності в повному розмірі?

 

Законодавчо визначено, що науковим (науково-педагогічним) працівникам, які визнані інвалідами, зокрема, III групи призначається пенсія по інвалідності в розмірі пенсії наукового (науково-педагогічного) працівника (60 відсотків від заробітку) незалежно від віку за наявності стажу наукової роботи для чоловіків – 20, для жінок – 15 років, та страхового стажу, передбаченого статтею 32 Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування».

Пенсія по інвалідності науковим (науково-педагогічним) працівникам відповідно до статті 24 Закону України «Про наукову і науково-технічну діяльність» (далі - Закон) призначається за умов звільнення з посади наукового (науково-педагогічного) працівника.

У разі працевлаштування особи, якій призначено пенсію по інвалідності відповідно до Закону, на наукову (науково-педагогічну) посаду її виплата здійснюватиметься у розмірі 85 відсотків від розміру пенсії, обчисленого відповідно до Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування».  При цьому, розмір пенсії, який виплачуватиметься особі не може бути менше 150 відсотків прожиткового мінімуму, встановленого для осіб, які втратили працездатність. Після звільнення з роботи виплата призначеної пенсії провадиться в повному розмірі. 

Т.В. Гудима – заступник начальника відділу

з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій

№1 управління ПФУ в м. Ізмаїлі та Ізмаїльському районі

 

Язык

English Russian Ukrainian
.
Баннер
.

Афиша ДК им. Т.Г.Шевченко:

 

  Справки по тел. 2-16-31.

 

 

Все видео:

.
.

Измаил в цифрах:

С  29  апреля по 6 мая в Измаиле родились 8 малышей, 2  девочки и 6  мальчиков

 

Всего в школах города в 2018 году учились более 8 850 учащихся (в 2010 году – 7 500 учащихся).

 В сентябре 2018 года за парты сели 1 070 первоклассников (в 2010 году - 755).

Измаильский политехнический лицей вошел в 100-ку  лучших учебных заведений Украины по результатам ВНО-2018 по географии.

В 2018 году городская копилка достижений внешкольного образования пополнилась 123 дипломами Всеукраинского уровня и 31 - областного.

В 2018 году по сравнению с 2017 годом во Дворце культуры им. Т.Г. Шевченко: увеличилось гастрольных мероприятий на 11%, общегородских мероприятий на 12%, на 10,5% увеличилось количество участников клубных формирований.

В 2018 году пятерым воспитанникам ИДЮСШ 2005 г.р., которые стали победителями и призерами в чемпионате Украины по вольной борьбе, присвоен спортивный разряд "Кандидат в мастера спорта Украины".

Около 70% спортсменов – воспитанников ДЮСШ –  становятся  призерами соревнований областного уровня.  

Сейчас 257 гостей онлайн
Просмотры материалов : 8283901

Поиск по сайту

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Для громадян з порушенням слуху

Баннер

Безоплатна правова допомога

Баннер

Главная Пенсионное обеспечение ЩОДО ВИПЛАТИ ПЕНСІЇ НАУКОВОМУ ПРАЦІВНИКУ