• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Главная Пенсионное обеспечение Виплата пенсій пенсіонерам, які працюють на виборах

Виплата пенсій пенсіонерам, які працюють на виборах

E-mail Печать PDF

В зв’язку з проведенням виборів до органів місцевого самоврядування 25 жовтня 2015 року актуальним питанням стало залучення пенсіонерів до виконання повноважень членів виборчих комісій та вплив даного факту на розмір їхньої пенсійної виплати. 
            Відповідно до Закону України “Про місцеві вибори” від 14.07.2015 №595 до місцевих виборів відносяться проведення виборів депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, обласних, районних, міських, районах у містах, сільських, селищних рад, сільських, селищних, міських голів та старост. 
            Статтею 28 Закону визначено, що статус члена Центральної виборчої комісії визначається Законом України “Про Центральну виборчу комісію”, статус члена територіальної дільничої виборчої комісії визначається цим Законом. 

            Відповідно до частини 12 статті 28 Закону України робота членів виборчих комісії (у тому числі пенсіонерів та осіб, які тимчасово не працюють) у день виборів та у дні встановлення підсумків голосування і результатів виборів оплачується у розмірі та порядку, встановлених Кабінетом Міністрів України. 
            Крім того, відповідно до частини 23 статті 27 Закону для організаційного, правового, технічного забезпечення здійснення повноважень, передбачених цим Законом. Центральна виборча комісія та територіальні виборчі комісії можуть залучати на підставі цивільно-правових договорів відповідних фахівців технічних працівників, робота яких оплачується в межах коштів відповідно Державного бюджету України та відповідного місцевого бюджету,отриманих як цільова субвенція з Державного бюджету України (а у передбачених цим Законом випадках- за рахунок коштів відповідного місцевого бюджету) та
затвердженого кошторису. 
            Частиною 15 статті 28 Закону визначено, що оплата праці членів виборчої комісії, а також осіб, які залучаються до роботи у комісії, у тому числі в день голосування дні встановлення підсумків голосування та результатів виборів не може бути підставою для скасування,обмеження або зменшення їм та членам їхніх сімей які проживають разом з ними будь-яких видів соціальних виплат пенсій, субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг. 
            Враховуючи зазначене
, відсутні підстави включати осіб, які беруть участь у проведенні місцевих виборів до категорії працюючих пенсіонерів за періоди такої участі. 
            В період виконання повноважень членів виборчих комісій пенсіонери не зазнають жодних обмежень щодо розмірів пенсійних виплат.
                                

 Г.О. Грамма – перший заступник начальника

управління ПФУ в м. Ізмаїлі та Ізмаїльському районі

 

Язык

English Russian Ukrainian
.
Баннер
.

Объявления:

Афиша ДК им. Т.Г.Шевченко:

 

  Справки по тел. 2-16-31.

 

 

Все видео:

.
.

Измаил в цифрах:

С  29  апреля по 6 мая в Измаиле родились 8 малышей, 2  девочки и 6  мальчиков

 

Всего в школах города в 2018 году учились более 8 850 учащихся (в 2010 году – 7 500 учащихся).

 В сентябре 2018 года за парты сели 1 070 первоклассников (в 2010 году - 755).

Измаильский политехнический лицей вошел в 100-ку  лучших учебных заведений Украины по результатам ВНО-2018 по географии.

В 2018 году городская копилка достижений внешкольного образования пополнилась 123 дипломами Всеукраинского уровня и 31 - областного.

В 2018 году по сравнению с 2017 годом во Дворце культуры им. Т.Г. Шевченко: увеличилось гастрольных мероприятий на 11%, общегородских мероприятий на 12%, на 10,5% увеличилось количество участников клубных формирований.

В 2018 году пятерым воспитанникам ИДЮСШ 2005 г.р., которые стали победителями и призерами в чемпионате Украины по вольной борьбе, присвоен спортивный разряд "Кандидат в мастера спорта Украины".

Около 70% спортсменов – воспитанников ДЮСШ –  становятся  призерами соревнований областного уровня.  

Сейчас 223 гостей онлайн
Просмотры материалов : 8251225

Поиск по сайту

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Для громадян з порушенням слуху

Баннер

Безоплатна правова допомога

Баннер

Главная Пенсионное обеспечение Виплата пенсій пенсіонерам, які працюють на виборах