• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Головна Пенсійне забезпечення З турботою про людей

З турботою про людей

E-mail Печать PDF

Управління Пенсійного фонду України в м. Ізмаїлі та Ізмаїльському районі створено в 2011 році на базі двох управлінь: управління Пенсійного фонду України в м. Ізмаїлі та управління Пенсійного фонду України в Ізмаїльському районі, які засновані ще в 1991 році. Історія розвитку управління, як і  вся пенсійна система України пов’язана з постійним вдосконаленням, реформуванням, збільшенням функцій та удосконаленням послуг, які надаються населенню.

Сьогодні управління Пенсійного фонду України в м. Ізмаїлі та Ізмаїльському районі є одним з найбільших управлінь Одеської області. До  складу управління входять 11 структурних підрозділів: 6 відділів та 5 секторів. Це 96  досвідчених та висококваліфікованих державних службовців, з яких 75 (%) мають вищу освіту, якісний склад  постійно вдосконалюється та розвивається, працівники управління систематично підвищують свою кваліфікацію, отримують другу вищу освіту. З розвитком соціальної інституції в державі кадрове питання стало одним з приоритетних напрямків роботи.

Керівництво та відповідальність за роботу управління доручено  Надоленко Ірині Олександрівні, особливим пріоритетом в роботі якої є вдосконалення діяльності управління та підняття його рейтингу.

Найцінніше для всіх фахівців управління – це можливість допомагати людям. Професіоналізм, досконале знання пенсійного законодавства та доброзичливість дозволяють вирішувати всі проблеми з якими звертаються пенсіонери, а їх на обліку в управлінні понад 35 тисяч.

Для спрощення процедури отримання якісних послуг, скорочення строків їх надання, з 01 листопада 2013 року організовано та впроваджено прийом та обслуговування громадян за принципом „єдиного вікна”, робота  якого направлена на забезпечення реалізації закріплених Конституцією України прав громадян на звернення, підвищення ефективності роботи із зверненнями громадян, забезпечення їх якості і своєчасного розгляду.

Завдяки постійному контролю за додержанням встановлених строків призначення та перерахунку пенсій  працівникам управління вдалося  зменшити кількість днів, протягом яких обробляються  звернення за призначенням пенсії до 5,  а за перерахунком до 3 днів.

По надходженню власних коштів управління виконує плани більш ніж на 100 %. А робота з боржниками з питань стягнення заборгованості по сплаті страхових внесків на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування та відшкодуванню пільгових пенсій - одна з приорітетних  для управління.

З метою інформування громадськості про пріоритетні напрямки державної політики у сфері пенсійного забезпечення, з питань призначення та перерахунку пенсій, роз’яснення норм пенсійного законодавства, наповнення бюджету та погашення заборгованості, подальшого проведення реформування пенсійної системи тощо управлінням проводиться відповідна цілеспрямована інформаційно-роз’яснювальна робота: розміщуються статті в місцевих ЗМІ та на вебсайтах  Ізмаїльської міської ради та Ізмаїльської районної державної адміністрації, проводяться виступи на місцевому телебаченні та радіо, «круглі столи», прес-конференції, семінари, дні інформування, зустрічі в трудових колективах, з керівниками підприємств, установ, організацій міста та району, виїзні прийоми та зустрічі за місцем проживання, зустрічі з молоддю, майбутніми пенсіонерами та ветеранам тощо. Громадянам забезпечено безперешкодний доступ до даних особистого персоніфікованого обліку, можливість перевірити дані для призначення пенсії та ознайомитись із змістом їх персональних облікових карток. Загалом, вся інформаційна робота управління спрямована на підвищення довіри громадян до органів виконавчої влади.

Попереду – подальше реформування пенсійної системи, запровадження накопичувальної системи загальнообов’язкового державного пенсійного страхування та єдиних принципів нарахування пенсій  – процес тривалий і багатогранний, з яким управління Пенсійного фонду України в м. Ізмаїлі та Ізмаїльському районі  впорається  на відмінно.

 

Мова

English Russian Ukrainian
.
Баннер
.

Афіша ПК ім. Т.Г.Шевченка:

 

Довідки за тел. 2-16-31.

 

 

 

 

 

 

 

 

   

Все відео:

.
.

Ізмаїл у цифрах:

 З 4 по 11 жовтня у м. Ізмаїл народилося 15 малюків -  7 дівчинок (з них одна двійня) та  8 хлопчиків 

 

Сейчас 257 гостей онлайн
Просмотры материалов : 13908625

Пошук по сайту

Баннер
Баннер

Для громадян з порушенням слуху

Баннер

Безоплатна правова допомога

Баннер

Головна Пенсійне забезпечення З турботою про людей