• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Головна Пенсійне забезпечення Звіт про стан виконання антикорупційних заходів за 2015 рік

Звіт про стан виконання антикорупційних заходів за 2015 рік

E-mail Печать PDF

З метою виконання  законів України «Про запобігання корупції», «Про засади державної антикорупційної політики в Україні (Антикорупційна стратегія) на 2014-2017 роки», постанови Кабінету Міністрів України 04.09.2013 № 706 «Питання запобігання та виявлення корупції»,  попередження корупційних правопорушень, мінімізації ризиків їх виникнення,  Ізмаїльським об’єднаним управлінням Пенсійного фонду України затверджено Програму щодо впровадження антикорупційних заходів на 2015 рік.

На виконання Програми вжито організаційних заходів та прийнято відповідні управлінські рішення, спрямовані на усунення корупційних ризиків. Зокрема,  в управлінні переглянуто положення про структурні підрозділи та посадові інструкції працівників. В зазначених документах конкретизовано завдання та функції підрозділів та визначено розподіл повноважень, що  в цілому сприяє забезпеченню внутрішнього контролю за прийняттям рішень та здійсненням операцій.

          З метою виявлення причин, які призводять чи можуть призвести до вчинення корупційних правопорушень, запобігання фактів нецільового та неефективного використання коштів Пенсійного фонду проводиться моніторинг норм та практики застосування законодавчих та інших нормативно-правових актів, що регулюють діяльність управління.

         В управлінні організовано та впроваджено прийом та обслуговування громадян за принципом „єдиного вікна”. Разом з тим,  управлінням проводиться роз’яснювальна робота, серед населення, щодо створення в Пенсійному фонді України нової системи обслуговування громадян та обробки пенсійної документації на базі централізованих інформаційних  технологій. Для громадян – це можливість звернутися за вирішенням своїх  пенсійних питань до будь-якого управління Фонду, незалежно від місця проживання, отримати консультацію чи надіслати документи дистанційно. 

Опрацьовуються зміни до Порядку подання та оформлення документів для призначення (перерахунку) пенсій. Визначено порядок доступу адміністраторів та користувачів інформаційно-телекомунікаційної системи Пенсійного фонду України до її баз даних, функціональних прикладних підсистем,  прикладних автоматизованих систем та інших інформаційних ресурсів.

В структуру управління введено підрозділ з питань інформаційної безпеки та захисту інформації.

З метою підвищення ефективності діяльності управління вдосконалюється механізм здійснення контрольно-аналітичної роботи. Зокрема, з метою забезпечення захисту прав застрахованих осіб на соціальне страхування Пенсійним фондом запроваджено щомісячний моніторинг динаміки кількості осіб, яким не зараховано страховий стаж, та аналіз причин такого не зарахування.

Постійно проводиться робота управління із страхувальниками та фіскальною службою щодо відпрацювання помилкових звітних відомостей страхувальника. Проводиться робота по співставленню даних, використаних для призначення/перерахунку пенсій, з наявними даними реєстру застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов'язкового державного соціального страхування.

В управлінні впроваджено систему «Інтернет - Клієнт-банк», яка сприяє посиленню контролю за операціями на рахунках управління по надходженню та списанню коштів.

         В рамках реалізації заходів, передбачених Програмою, підвищено дієвість контролю за додержанням законодавства під  час здійснення закупівель за державні кошти. Стан організації та проведення в управлінні процедури закупівель є обов’язковим для дослідження в ході проведення фінансових аудитів головним управлінням. Протягом звітного періоду забезпечено в установленому порядку оприлюднення інформації про закупівлі та використання коштів Фонду, передбаченої Законами України «Про здійснення державних закупівель» та «Про відкритість використання публічних коштів». В грудні 2015 року проводилась тендерна процедура закупівлі в одного учасника послуг на виплату та доставку пенсій, допомоги на поховання, інших виплат.

            На постійному контролі знаходиться питання  стану формування потреби в коштах на здійснення пенсійних виплат, своєчасності фінансування виплатних об’єктів поштового зв’язку та банків, цільового використання пенсійних коштів. Сума видатків на пенсійні та інші заплановані виплати за січень – груденьпоточного року склала 603746,9тис.грн, в т.ч. обсяги пенсійних виплат через поточні рахунки в банківських установах склали 299894,6тис.грн, що становить 49,4 відсотків від загальної суми виплат.

Вживаються заходи щодо вдосконалення роботи з персоналом. Відповідно до напрямків діяльності визначено орієнтовний перелік посад з підвищеним корупційним ризиком.

Запроваджено практику перевірки рішень про призначення/перерахунок пенсій керівного складу управління  та членів їх сімей. Очікуваним результатом виконання зазначених заходів є мінімізація причин, які можуть сприяти виникненню конфлікту інтересів під час прийняття рішень про призначення/перерахунок пенсій.

З метою підвищення рівня знань антикорупційного законодавства проведено 5 семінарів та занять з державними службовцями та претендентами на заміщення вакантних посад в управлінні. На веб – сайтах Ізмаїльської РДА та Ізмаїльської міської ради оприлюднено 4  роз'яснення  з цих питань.

          Перевірено своєчасність подання 121 декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2014 рік, здійснено  контроль їх заповнення. Організовано проведення спеціальної перевірки стосовно 100 осіб. Порушень законодавства не встановлено.

          За січень-грудень 2015 року по управлінню звернень з приводу перевірки інформації щодо можливого порушення антикорупційного законодавства посадовими особами управління (в тому числі анонімних звернень) не зареєстровано.

         Протягом  2015 року працівники Ізмаїльського об’єднаного управління Пенсійного фонду України до кримінальної чи адміністративної відповідальності за порушення вимог чинного антикорупційного законодавства не притягувались.

Перший заступник начальника правління

Галина Грамма

 

Мова

English Russian Ukrainian
.
Баннер
.

Афіша ПК ім. Т.Г.Шевченка:

 

Довідки за тел. 2-16-31.

 

             Проєкт першої леді

Олени Зеленської "Безбар'єрність"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   

Все відео:

.
.

Ізмаїл у цифрах:

 З 4 по 11 жовтня у м. Ізмаїл народилося 15 малюків -  7 дівчинок (з них одна двійня) та  8 хлопчиків 

 

Сейчас 268 гостей онлайн
Просмотры материалов : 13915838

Пошук по сайту

Баннер
Баннер

Для громадян з порушенням слуху

Баннер

Безоплатна правова допомога

Баннер

Головна Пенсійне забезпечення Звіт про стан виконання антикорупційних заходів за 2015 рік