• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Головна Пенсійне забезпечення Реалізація права на інформацію шляхом звернення до органів Пенсійного фонду України

Реалізація права на інформацію шляхом звернення до органів Пенсійного фонду України

E-mail Печать PDF

Право громадян на інформацію, порядок звернення, розгляд регулюються Законами України „Про інформацію” від 2 жовтня 1992 року та „Про доступ до публічної інформації” від 13 січня 2011 року. 
            Учасниками даних відносин є розпорядник інформації –орган Фонду та особа, яка звертається із запитом. Кожна людина може звернутися до органів Фонду із запитом про доступ до публічної інформації у порядку, встановленому Законом України „Про доступ до публічної інформації”.
            Запит на інформацію має містити: 
- ім'я (найменування) запитувача, поштову адресу або адресу електронної пошти, а також номер засобу зв'язку, якщо такий є; 
-  загальний опис інформації або вид, назву, реквізити чи зміст документа, щодо якого зроблено запит, якщо запитувачу це відомо; 
- підпис і дату за умови подання запиту в письмовій формі. 

            Розпорядник інформації має надати відповідь на запит на інформацію не пізніше п'яти робочих днів з дня отримання запиту. У разі якщо запит стосується надання великого обсягу інформації або потребує пошуку інформації серед значної кількості даних, розпорядник інформації може продовжити строк розгляду запиту до 20 робочих днів з обґрунтуванням такого продовження. Про продовження строку орган Фонду повідомляє запитувача в письмовій формі не пізніше п'яти робочих днів з дня отримання запиту. 
            Орган Фонду має право відмовити в задоволенні запиту в наступних випадках: 
-   якщо не володіє і не зобов'язаний відповідно до його компетенції, передбаченої законодавством, володіти інформацією, щодо якої зроблено запит; 
-   інформація, що запитується, належить до категорії інформації з обмеженим доступом (конфіденційної, таємної, службової); 
-  особа, яка подала запит на інформацію не оплатила фактичні витрати, пов'язані з копіюванням або друком; 
-   не дотримано вимог до запиту на інформацію. 
            Ще одним способом реалізації права на інформацію є письмове звернення особи до Фонду. Воно розглядається протягом 10 днів та надається відповідь у письмовій формі. 
Рішення, дія чи бездіяльність органів Фонду щодо доступу до публічної інформації, можуть бути оскаржені в судовому порядку. 

 

Ізмаїльське об’єднане управління Пенсійного фонду України 

 

 

Легалізація зарабітної плати- актуальне питання

 

            Громадяни, якi погоджуються отримувати зарплату менше мінімальної або "в конвертах", не тiльки сприяють розвитку "тiньових" схем оплати працi, а й позбавляють себе соцiальної захищеностi - виплати допомоги по лiкарняному, допомоги у разi отримання травми на виробництвi, а головне втрачають страховий стаж, який буде враховано в майбутньому для призначення пенсiй.

            Кожен громадянин повинен розуміти, що причина майбутньої мізерної пенсії полягає в отриманні заробітної плати в „конвертах” або менше мінімальної. Нагадуємо, що право кожного працівника – контролювати сплату страхових внесків у Пенсійний фонд роботодавцем.

            Спеціалісти Ізмаїльського об’єднаного управління Пенсійного фонду України  сподіваються, що громадяни, які виступають за чесні відносини з державою, допоможуть вирішити проблеми заробітної плати “в конверті”. Досягнення нової якості життя наших співвітчизників врешті решт призведе до гармонійного балансу інтересів суспільства, держави і бізнесу, забезпечить соціальну відповідальність суб’єктів господарювання. 

 

Ізмаїльське об’єднане управління Пенсійного фонду України

 

Мова

English Ukrainian
.
Баннер
.

Оголошення:

Афіша:

02092211

 

 

Довідки за тел. 2-16-31.

 

             Проєкт першої леді

               Олени Зеленської

     "Довідник безбар’єрності"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Кампанія «Виходь на світло!»

Дізнайтеся, які зміни у законодавстві України

діють під час воєнного стану

https://cutt.ly/PLqOx4c

www.dsp.gov.ua

www.pratsia.in.ua

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   

Все відео:

.
.

Ізмаїл у цифрах:

 З 7 по 14 лютого  у м. Ізмаїл народилося 6 малюків -  4 дівчинки та  2 хлопчика 

 

Сейчас 244 гостей онлайн
Просмотры материалов : 21224693

Пошук по сайту

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Для громадян з порушенням слуху

Баннер

Безоплатна правова допомога

Баннер

Головна Пенсійне забезпечення Реалізація права на інформацію шляхом звернення до органів Пенсійного фонду України