• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Главная Пенсионное обеспечение Реалізація права на інформацію шляхом звернення до органів Пенсійного фонду України

Реалізація права на інформацію шляхом звернення до органів Пенсійного фонду України

E-mail Печать PDF

Право громадян на інформацію, порядок звернення, розгляд регулюються Законами України „Про інформацію” від 2 жовтня 1992 року та „Про доступ до публічної інформації” від 13 січня 2011 року. 
            Учасниками даних відносин є розпорядник інформації –орган Фонду та особа, яка звертається із запитом. Кожна людина може звернутися до органів Фонду із запитом про доступ до публічної інформації у порядку, встановленому Законом України „Про доступ до публічної інформації”.
            Запит на інформацію має містити: 
- ім'я (найменування) запитувача, поштову адресу або адресу електронної пошти, а також номер засобу зв'язку, якщо такий є; 
-  загальний опис інформації або вид, назву, реквізити чи зміст документа, щодо якого зроблено запит, якщо запитувачу це відомо; 
- підпис і дату за умови подання запиту в письмовій формі. 

            Розпорядник інформації має надати відповідь на запит на інформацію не пізніше п'яти робочих днів з дня отримання запиту. У разі якщо запит стосується надання великого обсягу інформації або потребує пошуку інформації серед значної кількості даних, розпорядник інформації може продовжити строк розгляду запиту до 20 робочих днів з обґрунтуванням такого продовження. Про продовження строку орган Фонду повідомляє запитувача в письмовій формі не пізніше п'яти робочих днів з дня отримання запиту. 
            Орган Фонду має право відмовити в задоволенні запиту в наступних випадках: 
-   якщо не володіє і не зобов'язаний відповідно до його компетенції, передбаченої законодавством, володіти інформацією, щодо якої зроблено запит; 
-   інформація, що запитується, належить до категорії інформації з обмеженим доступом (конфіденційної, таємної, службової); 
-  особа, яка подала запит на інформацію не оплатила фактичні витрати, пов'язані з копіюванням або друком; 
-   не дотримано вимог до запиту на інформацію. 
            Ще одним способом реалізації права на інформацію є письмове звернення особи до Фонду. Воно розглядається протягом 10 днів та надається відповідь у письмовій формі. 
Рішення, дія чи бездіяльність органів Фонду щодо доступу до публічної інформації, можуть бути оскаржені в судовому порядку. 

 

Ізмаїльське об’єднане управління Пенсійного фонду України 

 

 

Легалізація зарабітної плати- актуальне питання

 

            Громадяни, якi погоджуються отримувати зарплату менше мінімальної або "в конвертах", не тiльки сприяють розвитку "тiньових" схем оплати працi, а й позбавляють себе соцiальної захищеностi - виплати допомоги по лiкарняному, допомоги у разi отримання травми на виробництвi, а головне втрачають страховий стаж, який буде враховано в майбутньому для призначення пенсiй.

            Кожен громадянин повинен розуміти, що причина майбутньої мізерної пенсії полягає в отриманні заробітної плати в „конвертах” або менше мінімальної. Нагадуємо, що право кожного працівника – контролювати сплату страхових внесків у Пенсійний фонд роботодавцем.

            Спеціалісти Ізмаїльського об’єднаного управління Пенсійного фонду України  сподіваються, що громадяни, які виступають за чесні відносини з державою, допоможуть вирішити проблеми заробітної плати “в конверті”. Досягнення нової якості життя наших співвітчизників врешті решт призведе до гармонійного балансу інтересів суспільства, держави і бізнесу, забезпечить соціальну відповідальність суб’єктів господарювання. 

 

Ізмаїльське об’єднане управління Пенсійного фонду України

 

Язык

English Russian Ukrainian
.
Баннер
.

Афиша ДК им. Т.Г.Шевченко:

 

  Справки по тел. 2-16-31.

 

 

Все видео:

.
.

Измаил в цифрах:

С  29  апреля по 6 мая в Измаиле родились 8 малышей, 2  девочки и 6  мальчиков

 

Всего в школах города в 2018 году учились более 8 850 учащихся (в 2010 году – 7 500 учащихся).

 В сентябре 2018 года за парты сели 1 070 первоклассников (в 2010 году - 755).

Измаильский политехнический лицей вошел в 100-ку  лучших учебных заведений Украины по результатам ВНО-2018 по географии.

В 2018 году городская копилка достижений внешкольного образования пополнилась 123 дипломами Всеукраинского уровня и 31 - областного.

В 2018 году по сравнению с 2017 годом во Дворце культуры им. Т.Г. Шевченко: увеличилось гастрольных мероприятий на 11%, общегородских мероприятий на 12%, на 10,5% увеличилось количество участников клубных формирований.

В 2018 году пятерым воспитанникам ИДЮСШ 2005 г.р., которые стали победителями и призерами в чемпионате Украины по вольной борьбе, присвоен спортивный разряд "Кандидат в мастера спорта Украины".

Около 70% спортсменов – воспитанников ДЮСШ –  становятся  призерами соревнований областного уровня.  

Сейчас 275 гостей онлайн
Просмотры материалов : 8254034

Поиск по сайту

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Для громадян з порушенням слуху

Баннер

Безоплатна правова допомога

Баннер

Главная Пенсионное обеспечение Реалізація права на інформацію шляхом звернення до органів Пенсійного фонду України