• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Главная Пенсионное обеспечение Про що потрібно знати боржнику Пенсійного фонду?

Про що потрібно знати боржнику Пенсійного фонду?

E-mail Печать PDF

Будь-яка підприємницька діяльністьце самостійна, ініціативна, систематична, на власний ризик господарська діяльність, що здійснюється субєктами господарювання (підприємцями) з метою досягнення економічних і соціальних результатів та одержання прибутку. Для деяких підприємців їх ризик не виправдовується, і замість прибутків утворюються борги, які необхідно сплачувати.

На жаль, Пенсійний фонд також має боржників, з якими ведеться постійна робота, спрямована на погашення заборгованості.

Ігнорування обовязку добровільної сплати внесків та обовязкових платежів призводить до застосування до боржників заходів примусового стягнення шляхом передачі рішень судів та інших виконавчих документів на виконання в органи Державної виконавчої служби. При цьому боржники повинні пам’ятати, що відповідно до частини 2 статті 25 Закону України «Про виконавче провадження» державним виконавцем протягом трьох робочих днів із дня надходження до нього виконавчого документа виноситься постанова про відкриття виконавчого провадження, в якій обов’язково буде зазначено про необхідність боржника самостійно виконати рішення у строк до семи днів із моменту винесення постанови. У разі несплати боржником у зазначений термін боргу розпочинається примусове стягнення, яке тягне за собою обов’язок сплати виконавчого збору в розмірі 10 % та інших витрат, пов’язаних з організацією та проведенням виконавчих дій, передбачених цим Законом.

При цьому необхідно звернути увагу на те, що не варто ігнорувати поняття «інші витрати», оскільки до них, відповідно до статті 41 вищезгаданого Закону, віднесено перевезення, зберігання і реалізацію майна боржника; послуги експертів, субєктів оціночної діяльностісубєктів господарювання та інших осіб, залучених у встановленому законом порядку до провадження виконавчих дій; проведення розшуку боржника, його майна; розміщення оголошення в засобах масової інформації; виготовлення та пересилання документів виконавчого провадження, ведення Єдиного державного реєстру виконавчих проваджень; інші витрати, необхідні для забезпечення належної організації виконання рішень органами державної виконавчої служби.

Таким чином, щоб не збільшувати борг, необхідно вжити заходів щодо його самостійного погашення у семиденний строк, адже у випадку примусового стягнення боргу Державною виконавчою службою сума боргу зростає не менше, ніж на 10 %.

Ніхто не застрахований від неприємних ситуацій, пов’язаних із виникненням боргів, проте своєчасне реагування на постанову про відкриття виконавчого провадження допоможе не лише відновити статус добропорядного платника обов’язкових податків і зборів, а й зекономити кошти, які Вами заробляються. 

Наталя Анзонгерзавідувач юридичного сектору

Ізмаїльського об’єднаного управління ПФУ Одеської області

 

Язык

English Russian Ukrainian
.
Баннер
.

Объявления:

Афиша ДК им. Т.Г.Шевченко:

 

  Справки по тел. 2-16-31.

 

 

Все видео:

.
.

Измаил в цифрах:

С  29  апреля по 6 мая в Измаиле родились 8 малышей, 2  девочки и 6  мальчиков

 

Всего в школах города в 2018 году учились более 8 850 учащихся (в 2010 году – 7 500 учащихся).

 В сентябре 2018 года за парты сели 1 070 первоклассников (в 2010 году - 755).

Измаильский политехнический лицей вошел в 100-ку  лучших учебных заведений Украины по результатам ВНО-2018 по географии.

В 2018 году городская копилка достижений внешкольного образования пополнилась 123 дипломами Всеукраинского уровня и 31 - областного.

В 2018 году по сравнению с 2017 годом во Дворце культуры им. Т.Г. Шевченко: увеличилось гастрольных мероприятий на 11%, общегородских мероприятий на 12%, на 10,5% увеличилось количество участников клубных формирований.

В 2018 году пятерым воспитанникам ИДЮСШ 2005 г.р., которые стали победителями и призерами в чемпионате Украины по вольной борьбе, присвоен спортивный разряд "Кандидат в мастера спорта Украины".

Около 70% спортсменов – воспитанников ДЮСШ –  становятся  призерами соревнований областного уровня.  

Сейчас 225 гостей онлайн
Просмотры материалов : 8237742

Поиск по сайту

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Для громадян з порушенням слуху

Баннер

Безоплатна правова допомога

Баннер

Главная Пенсионное обеспечение Про що потрібно знати боржнику Пенсійного фонду?