• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Главная Пенсионное обеспечение Призупинення виплати пенсії пенсіонерам, які перебувають на службі в органах місцевого самоврядування

Призупинення виплати пенсії пенсіонерам, які перебувають на службі в органах місцевого самоврядування

E-mail Печать PDF

Згідно зі ст. 16 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» застрахована особа зобов’язана повідомляти територіальні органи Пенсійного фонду про зміну даних, що вносяться до її персональної облікової картки в системі персоніфікованого обліку, виїзд поза межі держави та про обставини, що спричиняють зміну статусу застрахованої особи, впродовж 10 днів з моменту їхнього виникнення.

За статтею 2 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» (далі – Закон) посадовою особою місцевого самоврядування є особа, яка працює в органах місцевого самоврядування, має відповідні посадові повноваження щодо здійснення організаційно-розпорядчих та консультативно-дорадчих функцій та одержує заробітну плату за рахунок місцевого бюджету.

Відповідно до ч. 7 ст. 21 Закону починаючи з 1 квітня 2015 р. посадовим особам місцевого самоврядування (крім інвалідів І та ІІ груп, інвалідів війни ІІІ групи та учасників бойових дій, осіб, на яких поширюється чинність п. 1 ст. 10 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту») в період служби в органах місцевого самоврядування пенсії, призначені за законодавством України, не виплачуються.

Після звільнення з роботи виплата пенсії поновлюється.

Для особи, яка перебуває на службі в органах місцевого самоврядування (незалежно від умов, за яких її прийнято на службу), відповідно до ч. 7 ст. 21 Закону підстави для виплати пенсії відсутні. 

Галина Корнєваначальник відділу

з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій № 1

Ізмаїльського об’єднаного управління ПФУ Одеської області

 

Язык

English Russian Ukrainian
.
Баннер
.

Афиша ДК им. Т.Г.Шевченко:

 

  Справки по тел. 2-16-31.

 

 

Все видео:

.
.

Измаил в цифрах:

С 8 по 15 июля в Измаиле родились 6 малышей, 2  девочки и 4  мальчика  (из них 1 двойня)

 

Всего в школах города в 2018 году учились более 8 850 учащихся (в 2010 году – 7 500 учащихся).

 В сентябре 2018 года за парты сели 1 070 первоклассников (в 2010 году - 755).

Измаильский политехнический лицей вошел в 100-ку  лучших учебных заведений Украины по результатам ВНО-2018 по географии.

В 2018 году городская копилка достижений внешкольного образования пополнилась 123 дипломами Всеукраинского уровня и 31 - областного.

В 2018 году по сравнению с 2017 годом во Дворце культуры им. Т.Г. Шевченко: увеличилось гастрольных мероприятий на 11%, общегородских мероприятий на 12%, на 10,5% увеличилось количество участников клубных формирований.

В 2018 году пятерым воспитанникам ИДЮСШ 2005 г.р., которые стали победителями и призерами в чемпионате Украины по вольной борьбе, присвоен спортивный разряд "Кандидат в мастера спорта Украины".

Около 70% спортсменов – воспитанников ДЮСШ –  становятся  призерами соревнований областного уровня.  

Сейчас 213 гостей онлайн
Просмотры материалов : 8504386

Поиск по сайту

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Для громадян з порушенням слуху

Баннер

Безоплатна правова допомога

Баннер

Главная Пенсионное обеспечение Призупинення виплати пенсії пенсіонерам, які перебувають на службі в органах місцевого самоврядування