• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Головна Пенсійне забезпечення Призупинення виплати пенсії пенсіонерам, які перебувають на службі в органах місцевого самоврядування

Призупинення виплати пенсії пенсіонерам, які перебувають на службі в органах місцевого самоврядування

E-mail Печать PDF

Згідно зі ст. 16 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» застрахована особа зобов’язана повідомляти територіальні органи Пенсійного фонду про зміну даних, що вносяться до її персональної облікової картки в системі персоніфікованого обліку, виїзд поза межі держави та про обставини, що спричиняють зміну статусу застрахованої особи, впродовж 10 днів з моменту їхнього виникнення.

За статтею 2 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» (далі – Закон) посадовою особою місцевого самоврядування є особа, яка працює в органах місцевого самоврядування, має відповідні посадові повноваження щодо здійснення організаційно-розпорядчих та консультативно-дорадчих функцій та одержує заробітну плату за рахунок місцевого бюджету.

Відповідно до ч. 7 ст. 21 Закону починаючи з 1 квітня 2015 р. посадовим особам місцевого самоврядування (крім інвалідів І та ІІ груп, інвалідів війни ІІІ групи та учасників бойових дій, осіб, на яких поширюється чинність п. 1 ст. 10 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту») в період служби в органах місцевого самоврядування пенсії, призначені за законодавством України, не виплачуються.

Після звільнення з роботи виплата пенсії поновлюється.

Для особи, яка перебуває на службі в органах місцевого самоврядування (незалежно від умов, за яких її прийнято на службу), відповідно до ч. 7 ст. 21 Закону підстави для виплати пенсії відсутні. 

Галина Корнєваначальник відділу

з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій № 1

Ізмаїльського об’єднаного управління ПФУ Одеської області

 

Мова

English Russian Ukrainian
.
Баннер
.

Афіша ПК ім. Т.Г.Шевченка:

 

Довідки за тел. 2-16-31.

 

 

 

 

 

 

 

 

   

Все відео:

.
.

Ізмаїл у цифрах:

 З 4 по 11 жовтня у м. Ізмаїл народилося 15 малюків -  7 дівчинок (з них одна двійня) та  8 хлопчиків 

 

Сейчас 388 гостей онлайн
Просмотры материалов : 13858007

Пошук по сайту

Баннер
Баннер

Для громадян з порушенням слуху

Баннер

Безоплатна правова допомога

Баннер

Головна Пенсійне забезпечення Призупинення виплати пенсії пенсіонерам, які перебувають на службі в органах місцевого самоврядування