• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Главная Пенсионное обеспечение Про виплату пенсій внутрішньо переміщеним особам

Про виплату пенсій внутрішньо переміщеним особам

E-mail Печать PDF

Пунктом 6 Порядку виплати пенсій та грошової допомоги за згодою пенсіонерів та одержувачів допомоги через їх поточні рахунки у банках, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 30.08.1999 р. № 1596 «Про заходи щодо виконання статті 3 Указу Президента України від 04 липня 1998 № 734» (зі змінами) передбачено, що для внутрішньо переміщених осіб, які перебувають на обліку, що підтверджується довідкою, виданою згідно з Порядком оформлення і видачі довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 01.10.2014 № 509 уповноваженим банком, зокрема для виплати пенсій є АТ «Ощадбанк».

Постановою Кабінету Міністрів України від 05.11.2014 № 637 «Про здійснення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам» (зі змінами) передбачено, що починаючи з 1 липня 2016 року, зокрема, виплата пенсій (щомісячного довічного грошового утримання), що призначена внутрішньо переміщеним особам, здійснюється тільки через рахунки та мережу установ і пристроїв ПАТ «Державний ощадний банк України».

Отже, починаючи з 01.07.2016 р. виплата пенсій внутрішньо переміщеним особам буде здійснюватися лише через установу зазначеного банку.

Заява щодо виплати пенсій через банківську установу може надаватися пенсіонером або законним представником до установи банку або до органу Пенсійного фонду України.

Крім того, відповідно до постанови 637 пенсійне посвідчення зазначеній категорії громадян виготовляється у вигляді платіжної картки, яка одночасно є пенсійним посвідченням. При цьому у разі одержання особою такої платіжної картки, пенсійне посвідчення (звичайне) не видається.

Пунктом 7 Порядку емісії карток передбачено, що виготовлення пенсійних посвідчень здійснюється на підставі заяви, поданої до органу Пенсійного фонду України.

Пунктом 10 Порядку емісії карток виготовлення електронного пенсійного посвідчення забезпечується протягом 30 робочих днів з дня прийняття заяви від одержувача пенсії Пенсійним фондом України.

Для подання заяви на виготовлення електронного пенсійного посвідчення пенсіонерам – переселенцям необхідно звертатися до Ізмаїльського об’єднаного управління Пенсійного фонду України за адресою: м. Ізмаїл вул. Івана франка, 10, каб. 8. За додатковою інформацію звертатися за тел.: 4-86-40, 4-86-44

Наталя Пасічник начальник відділу обслуговування громадян

Ізмаїльського об’єднаного управління ПФУ Одеської області

 

Язык

English Russian Ukrainian
.
Баннер
.

Объявления:

Афиша ДК им. Т.Г.Шевченко:

  Справки по тел. 2-16-31.

 

 

Все видео:

.
Баннер
.

Измаил в цифрах:

С  10 по 17  декабря  в Измаиле родились 9 малышей, 6 девочек и 3  мальчика

Всего в 2017 году в Измаиле родились 1338 малышей, 664 мальчика и 684 девочки. Из них два малыша - весом до 1,5 кг , 17 - более 4,5 кг и один  великан весом 5 кг

Сейчас 598 гостей онлайн
Просмотры материалов : 7060084

Поиск по сайту

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Для громадян з порушенням слуху

Баннер

Главная Пенсионное обеспечение Про виплату пенсій внутрішньо переміщеним особам