• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Головна Пенсійне забезпечення Про підсумки роботи Ізмаїльського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Одеської області за І півріччя 2016 року

Про підсумки роботи Ізмаїльського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Одеської області за І півріччя 2016 року

E-mail Печать PDF

Станом на 01.07.2016 року в Ізмаїльському об’єднаному управлінні Пенсійного фонду України Одеської області на обліку перебуває 34311 одержувачів пенсій та допомоги.

З початку року управлінням призначено пенсії 579 громадянам, 2088 працюючим пенсіонерам проведені перерахунки пенсій з урахуванням страхового стажу або стажу та заробітної плати, набутих після призначення пенсій.

Прийнято та сформовано 10 справ для призначення та збільшення пенсії відповідно до Закону України «Про пенсії за особливі заслуги перед Україною».

Середній розмір пенсій по місту Ізмаїлу та Ізмаїльському району з урахуванням доплати до прожиткового мінімуму станом на 01.07.2016 р. становить 1520 грн.

Впродовж звітного періоду в місті та районі забезпечено в повному обсязі фінансування пенсійних виплат на загальну суму 316027,4 тис. грн., що на 19698,9 тис. грн. більше ніж за відповідний період минулого року.

З непідконтрольних територій із заявами про переведення виплати пенсій звернулося 165 осіб, в т.ч. з Донецької області – 85 осіб, з Луганської – 80 осіб, з яких 112 особам забезпечено виплату пенсій.

Надходження власних коштів складають 1287,9 тис. грн. і становлять 101,74% запланованого. Надходження за додатковими ставками складають 2451,3 тис. грн.., що становить 176,09% планового завдання.

Значний резерв наповнення бюджету – погашення боргів до ПФУ. У цьому напрямі управлінням вживаються всі передбачені законодавством заходи, зокрема, з органами державної фіскальної служби, державної виконавчої служби, місяцевими органами виконавчої влади, соціальними партнерами.

Станом на 1 липня 2016 року управлінням направлено до суду 11 позовів про стягнення 116,2 тис. грн. За результатами проведеної роботи надійшло з урахуванням позовів минулих років 87,6 тис. грн. В органах державної виконавчої служби перебувало 105 виконавчих документів про стягнення коштів в інтересах ПФУ на суму 381,9 тис. грн., з них стягнуто 86,3 тис. грн.

Для призначення/перерахунку пенсій надано 4787 довідок з реєстру застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування. Для перевірки наявного страхового стажу, нарахованої заробітної плати та сплати внесків 21 особі надано доступ до ВЕБ-порталу електронних послуг Пенсійного фонду України.

Призначення на посади державних службовців в управлінні здійснювалось за результатами конкурсного відбору та стажування. З початку року на посади державних службовців прийнято 5 осіб. Проведено роботу з добору абітурієнтів за направленням головного управління Пенсійного фонду України в Одеській області за державним замовленням до Вищих навчальних закладів: надано 3 пропозиції щодо кандидатур для вступу на навчання до Національного університету «Одеська юридична академія». 

Олена Синєволнова – перший заступник начальника

Ізмаїльського об’єднаного управління ПФУ Одеської області

 

Мова

English Russian Ukrainian
.
Баннер
.

Оголошення:

Афіша ПК ім. Т.Г.Шевченка:

 

Довідки за тел. 2-16-31.

 

 

 

   

Все відео:

.
.

Ізмаїл у цифрах:

 З 13 по 20 вересня у м. Ізмаїл народилося 8 малюків -  3 дівчинки та  5 хлопчиків 

 

Сейчас 190 гостей онлайн
Просмотры материалов : 13746485

Пошук по сайту

Баннер
Баннер

Для громадян з порушенням слуху

Баннер

Безоплатна правова допомога

Баннер

Головна Пенсійне забезпечення Про підсумки роботи Ізмаїльського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Одеської області за І півріччя 2016 року