• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Головна Пенсійне забезпечення Про стан дотримання антикорупційного законодавства в Ізмаїльському об’єднаному управлінні Пенсійного фонду України Одеської області у І півріччі 2016 року

Про стан дотримання антикорупційного законодавства в Ізмаїльському об’єднаному управлінні Пенсійного фонду України Одеської області у І півріччі 2016 року

E-mail Печать PDF

Ізмаїльським об’єднаним управлінням Пенсійного фонду України Одеської області постійно проводиться робота щодо виконання Законів України “Про державну службу”, “Про запобігання корупції”, Постанови Кабінету Міністрів України № 65 від 11.02.2016 “Про правила етичної поведінки”.

Пріоритетними напрямками діяльності управління є недопущення виникнення причин та умов, що сприяють проявам корупції.

Продовжується прийом та обслуговування громадян за принципом «єдиного вікна». Разом з тим, проводиться роз’яснювальна робота серед населення щодо створення в Пенсійному фонді України нової системи обслуговування громадян та обробки пенсійної документації на базі централізованих інформаційних технологій. Для громадян – це можливість звернутися за вирішенням своїх пенсійних питань до будь-якого управління Фонду незалежно від місця проживання, отримати консультацію чи надіслати документи дистанційно.

З метою забезпечення захисту права застрахованих осіб на соціальне страхування управлінням проводиться щомісячний моніторинг динаміки кількості осіб, яким не зараховано страховий стаж та аналіз причин такого не зарахування. Також постійно проводиться робота із страхувальниками та фіскальною службою щодо відпрацювання помилкових звітних відомостей страхувальника: співставлення даних, використаних для призначення/перерахунку пенсій, з наявними даними реєстру застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування.

Управління продовжує роботу в системі «Інтернет-Клієнт-банк», яка сприяє посиленню контролю за операціями на рахунках управління по надходженню та списанню коштів.

       Забезпечено доступ громадськості до ознайомлення з проектами нормативно-правових актів з питань діяльності управління та публічної інформації, яка отримана, створена або знаходиться у володінні управління, у тому числі у формі відкритих даних, відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 2015 року №835 “Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних”.

        Моніторинг додержання посадовими особами антикорупційного законодавства, насамперед, щодо сумісництва та суміщення з іншими видами діяльності, обмеження спільної роботи близьких осіб здійснюється в управлінні постійно.

В установленому порядку забезпечено оприлюднення інформації про закупівлі та використання коштів Фонду, передбаченої Законами України «Про здійснення державних закупівель» та «Про відкритість використання публічних коштів».

На постійному контролі знаходиться питання стану формування потреби в коштах на здійснення пенсійних виплат, своєчасності фінансування виплатних об’єктів поштового зв’язку та банків, цільового використання пенсійних коштів.

Здійснюється перевірка стосовно працівників управління відповідно до Закону України «Про очищення влади». Станом на 01.07.2016 року пройшли перевірку 98% державних службовців управління. З урахуванням отриманих відповідей з органів перевірки, заборони, передбачені зазначеним законом, до працівників управління застосовані не були.

 У І півріччі 2016 року звернень щодо можливих проявів корупції з боку працівників управління не надходило, випадків притягнення до відповідальності та звільнення з державної служби за корупційні правопорушення не зафіксовано. 

Наталя Анзонгер – завідувач юридичного сектору

Ізмаїльського об’єднаного управління ПФУ Одеської області

 

Мова

English Russian Ukrainian
.
Баннер
.

Афіша ПК ім. Т.Г.Шевченка:

 

Довідки за тел. 2-16-31.

 

 

 

 

 

 

 

 

   

Все відео:

.
.

Ізмаїл у цифрах:

 З 4 по 11 жовтня у м. Ізмаїл народилося 15 малюків -  7 дівчинок (з них одна двійня) та  8 хлопчиків 

 

Сейчас 260 гостей онлайн
Просмотры материалов : 13904736

Пошук по сайту

Баннер
Баннер

Для громадян з порушенням слуху

Баннер

Безоплатна правова допомога

Баннер

Головна Пенсійне забезпечення Про стан дотримання антикорупційного законодавства в Ізмаїльському об’єднаному управлінні Пенсійного фонду України Одеської області у І півріччі 2016 року