• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Главная Пенсионное обеспечение До осіб з інвалідністю – особлива увага!

До осіб з інвалідністю – особлива увага!

E-mail Печать PDF

            В Ізмаїльському об’єднаному управлінні Пенсійного фонду України Одеської області на обліку перебуває 4572 пенсіонера, які є особами з інвалідністю.

            Пенсійне забезпечення осіб з інвалідністю та надання їм послуг управлінням здійснюється згідно з чинним законодавством.

            Для безперешкодного доступу осіб з обмеженими фізичними можливостями будівлі управління оснащені пандусами та кнопками виклику.

            З метою покращення доступності до отримання послуг у сфері пенсійного забезпечення, а також спрощення інформування громадян з особливими потребами, управлінням Фонду використовуються всі доступні засоби: листування, телефонний зв’язок через «прямі» та «гарячі» телефонні лінії, мобільний зв'язок тощо.

            Управління для обслуговування осіб з інвалідністю співпрацює з територіальними центрами обслуговування одиноких громадян, районною та міською організацією ветеранів, а також зі спілками Українського товариства глухих та Українського товариства сліпих.

            За викликом практикуються виїзні прийоми до громадян з особливими потребами безпосередньо за місцем їх проживання, а також до територіальних центрів.

            Також Фондом надаються електронні послуги через ВЕБ-портал Пенсійного фонду України, за допомогою якого кожна людина за власним паролем, отриманим при реєстрації, має доступ до інформації про себе в Єдиному державному реєстрів застрахованих осіб, своєї пенсійної справи та може дистанційно подавати заяви, пропозиції та скарги.

Нагадуємо, що для вирішення питань стосовно пенсійного забезпечення та для отримання консультацій можна звертатися за телефонами «гарячої» лінії 4-86-44, 5-92-25 щоденно, а також за адресою: м. Ізмаїл, вул. Івана Франка, 10.

 Ольга Гіржева – головний спеціаліст сектору персоналу

та організаційно-інформаційної роботи

Ізмаїльського об’єднаного управління ПФУ Одеської області

 

 

Язык

English Russian Ukrainian
.
Баннер
.

Афиша ДК им. Т.Г.Шевченко:

 

  Справки по тел. 2-16-31.

 

 

Все видео:

.
.

Измаил в цифрах:

С  29  апреля по 6 мая в Измаиле родились 8 малышей, 2  девочки и 6  мальчиков

 

Всего в школах города в 2018 году учились более 8 850 учащихся (в 2010 году – 7 500 учащихся).

 В сентябре 2018 года за парты сели 1 070 первоклассников (в 2010 году - 755).

Измаильский политехнический лицей вошел в 100-ку  лучших учебных заведений Украины по результатам ВНО-2018 по географии.

В 2018 году городская копилка достижений внешкольного образования пополнилась 123 дипломами Всеукраинского уровня и 31 - областного.

В 2018 году по сравнению с 2017 годом во Дворце культуры им. Т.Г. Шевченко: увеличилось гастрольных мероприятий на 11%, общегородских мероприятий на 12%, на 10,5% увеличилось количество участников клубных формирований.

В 2018 году пятерым воспитанникам ИДЮСШ 2005 г.р., которые стали победителями и призерами в чемпионате Украины по вольной борьбе, присвоен спортивный разряд "Кандидат в мастера спорта Украины".

Около 70% спортсменов – воспитанников ДЮСШ –  становятся  призерами соревнований областного уровня.  

Сейчас 241 гостей онлайн
Просмотры материалов : 8283981

Поиск по сайту

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Для громадян з порушенням слуху

Баннер

Безоплатна правова допомога

Баннер

Главная Пенсионное обеспечение До осіб з інвалідністю – особлива увага!