• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Главная Пенсионное обеспечение До осіб з інвалідністю – особлива увага!

До осіб з інвалідністю – особлива увага!

E-mail Печать PDF

            В Ізмаїльському об’єднаному управлінні Пенсійного фонду України Одеської області на обліку перебуває 4572 пенсіонера, які є особами з інвалідністю.

            Пенсійне забезпечення осіб з інвалідністю та надання їм послуг управлінням здійснюється згідно з чинним законодавством.

            Для безперешкодного доступу осіб з обмеженими фізичними можливостями будівлі управління оснащені пандусами та кнопками виклику.

            З метою покращення доступності до отримання послуг у сфері пенсійного забезпечення, а також спрощення інформування громадян з особливими потребами, управлінням Фонду використовуються всі доступні засоби: листування, телефонний зв’язок через «прямі» та «гарячі» телефонні лінії, мобільний зв'язок тощо.

            Управління для обслуговування осіб з інвалідністю співпрацює з територіальними центрами обслуговування одиноких громадян, районною та міською організацією ветеранів, а також зі спілками Українського товариства глухих та Українського товариства сліпих.

            За викликом практикуються виїзні прийоми до громадян з особливими потребами безпосередньо за місцем їх проживання, а також до територіальних центрів.

            Також Фондом надаються електронні послуги через ВЕБ-портал Пенсійного фонду України, за допомогою якого кожна людина за власним паролем, отриманим при реєстрації, має доступ до інформації про себе в Єдиному державному реєстрів застрахованих осіб, своєї пенсійної справи та може дистанційно подавати заяви, пропозиції та скарги.

Нагадуємо, що для вирішення питань стосовно пенсійного забезпечення та для отримання консультацій можна звертатися за телефонами «гарячої» лінії 4-86-44, 5-92-25 щоденно, а також за адресою: м. Ізмаїл, вул. Івана Франка, 10.

 Ольга Гіржева – головний спеціаліст сектору персоналу

та організаційно-інформаційної роботи

Ізмаїльського об’єднаного управління ПФУ Одеської області

 

 

Язык

English Russian Ukrainian
.
Баннер
.

Объявления:

Афиша ДК им. Т.Г.Шевченко:

  Справки по тел. 2-16-31.

 


Все видео:

.
Баннер
.

Измаил в цифрах:

С   26  декабря по 02 января в Измаиле родились 10 малышей, 4  девочки и 6  мальчиков

Сейчас 231 гостей онлайн
Просмотры материалов : 5674859

Поиск по сайту

Баннер
Баннер
Баннер

Главная Пенсионное обеспечение До осіб з інвалідністю – особлива увага!