• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Головна Пенсійне забезпечення Реєстрація користувачів на Веб-порталі Пенсійного фонду України – зручна можливість здійснення постійного контролю пенсійної облікової картки!

Реєстрація користувачів на Веб-порталі Пенсійного фонду України – зручна можливість здійснення постійного контролю пенсійної облікової картки!

E-mail Печать PDF

Відповідно до Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» реєстр застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування (далі-реєстр застрахованих осіб) формує та веде Пенсійний фонд України. В реєстрі застрахованих осіб для кожної застрахованої особи заводиться персональна облікова картка, яку можна порівняти з банківським рахунком, що обліковується за номером.

У кожній обліковій картці реєстру застрахованих осіб, аналогічно, як і у банківських рахунках, міститься інформація про особу, зокрема, прізвище, ім’я та по батькові, відомості, які необхідні для обчислення та призначення страхових виплат всіма видами загальнообов’язкового державного соціального страхування, а саме, страховий стаж, заробітна плата (дохід), з якої сплачено страхові внески, а також інформація про страхові виплати.

Зазначене жодною мірою не обмежує і не порушує конституційного права кожного на свободу совісті і релігійні переконання, тобто, якщо людина відмовилась від ідентифікаційного коду (про що в паспорті є відповідна позначка) дані про неї в реєстрі застрахованих осіб заводяться по серії та номеру паспорту.

Пенсійний фонд надає Вам зручну можливість здійснювати постійний контроль за такими даними, що впливають на Ваші пенсійні права.

Веб-портал електронних послуг Пенсійного фонду України надає громадянам можливість зручно і оперативно взаємодіяти з органами ПФУ, дистанційно отримувати послуги, які раніше вимагали особистого звернення в управління Фонду.

Принциповою відмінністю від попередніх форм інформування Пенсійним фондом через Інтернет є той факт, що веб-портал надає електронні послуги кожній особі індивідуально. Портал працює з дотриманням вимог до захисту персональних даних.

У відкритому доступі (без реєстрації) на порталі надається багато корисної інформації з питань пенсійного страхування, бланки документів, інструкції щодо їх заповнення тощо.

Електронні послуги, які може отримати користувач на порталі після відповідної реєстрації:

Ø  отримання інформації з персоніфікованого обліку (для працюючих громадян);

Ø  отримання пенсійної інформації (для пенсіонерів);

Ø  формування запитів на попередню підготовку документів;

Ø  можливість подачі скарг;

Ø  запис на прийом до фахівців Фонду;

Ø  отримання інформації про стан розрахунків платників з ПФУ (для юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців).

Нагадуємо, що для реєстрації на веб-порталі електронних послуг ПФУ необхідно звернутися до Ізмаїльського об’єднаного управління ПФУ Одеської області за адресою: м. Ізмаїл, вул. Івана Франка, 10, каб. 8 з ідентифікаційним кодом та паспортом, для того щоб оформити відповідну заяву. Вся процедура триватиме всього кілька хвилин. Це необхідно зробити особисто, і пов’язано це із захистом інформації. В подальшому, для того щоб мониторити інформацію з системи персоніфікованого обліку, не знадобиться виходити з дому.

 

Кристина Акобідзе – начальник відділу ведення електронних

реєстрів та підтримки інформаційно-аналітичних систем

Ізмаїльського об’єднаного управління ПФУ Одеської області

 

Мова

English Russian Ukrainian
.
Баннер
.

Афіша ПК ім. Т.Г.Шевченка:

 

Довідки за тел. 2-16-31.

 

 

 

 

 

 

 

 

   

Все відео:

.
.

Ізмаїл у цифрах:

 З 4 по 11 жовтня у м. Ізмаїл народилося 15 малюків -  7 дівчинок (з них одна двійня) та  8 хлопчиків 

 

Сейчас 304 гостей онлайн
Просмотры материалов : 13904851

Пошук по сайту

Баннер
Баннер

Для громадян з порушенням слуху

Баннер

Безоплатна правова допомога

Баннер

Головна Пенсійне забезпечення Реєстрація користувачів на Веб-порталі Пенсійного фонду України – зручна можливість здійснення постійного контролю пенсійної облікової картки!