• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Главная Пенсионное обеспечение Про врахування матеріальної допомоги та сум індексації в середній заробітній платі

Про врахування матеріальної допомоги та сум індексації в середній заробітній платі

E-mail Печать PDF

Чи враховується в заробітку, з якого обчислюється пенсія відповідно до Закону України «Про наукову і науково-технічну діяльність», матеріальна допомога та індексація заробітної плати? 

            Заробітна плата наукових працівників згідно зі ст. 36 Закону України «Про наукову і науково-технічну діяльність» (далі – Закон) складається з посадових окладів (ставок), премій, доплат за наукові ступені, вчені звання, надбавки за стаж наукової, науково-педагогічної роботи та інших надбавок, доплат та винагород, передбачених законодавством у сфері наукової і науково-технічної діяльності.

            Статтею 37 закону визначено, що пенсії науковим (науково-педагогічним) працівникам призначаються в розмірі 60% сум заробітної плати наукового (науково-педагогічного) працівника, на яку відповідно до законодавства нараховується збір на обов’язкове державне пенсійне страхування (внески).

            Під час обчислення наукової пенсії враховуються суми заробітної плати особи за відповідний період, нараховані їй згідно із трудовим договором (контрактом) за обійманими посадами, перебування на яких зараховується до наукового стажу.

            При цьому заробітна плата для обчислення пенсії враховується в межах максимальної величини фактичних витрат на оплату праці найманих працівників, оподатковуваного доходу, граничної суми заробітної плати (доходу), з яких справляються страхові внески (збори) до соціальних фондів, що були чинними на день одержання зазначеного заробітку.

            Таким чином, матеріальна допомога та індексація заробітної плати включаються в заробітну плату для обчислення пенсії відповідно до Закону. 

Олена Лєщєва – заступник начальника

Ізмаїльського об’єднаного управління ПФУ Одеської області

Обновлено 06.10.2016 15:32  

Язык

English Russian Ukrainian
.
Баннер
.

Афиша ДК им. Т.Г.Шевченко:

  Справки по тел. 2-16-31.

 


Все видео:

.
Баннер
.

Измаил в цифрах:

С   08 по 15  января в Измаиле родились 14 малышей, 9  девочек и 5  мальчиков

Сейчас 225 гостей онлайн
Просмотры материалов : 5234410

Поиск по сайту

Баннер
Баннер
Баннер

Главная Пенсионное обеспечение Про врахування матеріальної допомоги та сум індексації в середній заробітній платі