• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Главная Пенсионное обеспечение Про виплату пенсій переселенцям

Про виплату пенсій переселенцям

E-mail Печать PDF

Ізмаїльське об’єднане управління Пенсійного фонду України Одеської області

нагадує про необхідність звернення отримувачів пенсій – внутрішньо переміщеним особам за заміною пенсійних посвідчень на платіжні картки, які одночасно є пенсійними посвідченнями

             Починаючи з 01.07.2016 р. виплата пенсій внутрішньо переміщеним особам здійснюється тільки через рахунки та мережу установ та приладів ПАТ «Державний ощадний банк України».

            Крім того, пенсійне посвідчення вказаній категорії громадян виготовляється у вигляді платіжної картки, яка одночасно є пенсійним посвідченням. При цьому, у разі отримання особою такої платіжної картки, пенсійне посвідчення (звичайне) не видається.

            Виготовлення електронних пенсійних посвідчень здійснюється згідно із заявами пенсіонерів, які подаються до органу Пенсійного фонду України, протягом 30 робочих днів зі дня прийняття такої заяви. Разом з електронним посвідченням буде надаватися інструкція по його використанню.

            Для подання заяви на виготовлення електронного пенсійного посвідчення пенсіонерам-переселенцям терміново необхідно звернутись до Ізмаїльського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Одеської області за адресою: м. Ізмаїл, вул. Івана Франка, 10, каб. 9.

            За додатковою інформацією звертатися за телефонами: 4-86-44, 5-92-25.

 

Язык

English Russian Ukrainian
.
Баннер
.

Афиша ДК им. Т.Г.Шевченко:

  Справки по тел. 2-16-31.

 


Все видео:

.
Баннер
.

Измаил в цифрах:

С  12 по 19 февраля в Измаиле родились 9 малышей, 2  девочки и 7  мальчиков

Всего в 2017 году в Измаиле родились 1338 малышей, 664 мальчика и 684 девочки. Из них два малыша - весом до 1,5 кг , 17 - более 4,5 кг и один  великан весом 5 кг

Сейчас 189 гостей онлайн
Просмотры материалов : 5386256

Поиск по сайту

Баннер
Баннер
Баннер

Главная Пенсионное обеспечение Про виплату пенсій переселенцям