• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Головна Пенсійне забезпечення Інформація про стан дотримання антикорупційного законодавства в Ізмаїльському об’єднаному управлінні Пенсійного фонду України Одеської області у 2016 році

Інформація про стан дотримання антикорупційного законодавства в Ізмаїльському об’єднаному управлінні Пенсійного фонду України Одеської області у 2016 році

E-mail Печать PDF

Пріоритетними напрямками діяльності Ізмаїльського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Одеської області є недопущення виникнення причин та умов, що сприяють проявам корупції.

Продовжується прийом та обслуговування громадян за принципом «єдиного вікна». Разом з тим, з 1 серпня 2016 року впроваджено нова система обслуговування громадян та обробки пенсійної документації на базі централізованих інформаційних технологій. Для громадян – це можливість звернутися за вирішенням своїх пенсійних питань до будь-якого управління Фонду незалежно від місця проживання, отримати консультацію чи надіслати документи дистанційно.

З метою забезпечення захисту прав застрахованих осіб на соціальне страхування управлінням проводиться щомісячний моніторинг динаміки кількості осіб, яким не зараховано страховий стаж та аналіз причин такого не зарахування. Також постійно проводиться робота із страхувальниками та фіскальною службою щодо відпрацювання помилкових звітних відомостей страхувальника: співставлення даних, використаних для призначення/перерахунку пенсій, з наявними даними реєстру застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування.

Управління продовжує роботу в системі «Інтернет-Клієнт-банк», яка сприяє посиленню контролю за операціями на рахунках управління по надходженню та списанню коштів.

       Доступ громадськості до ознайомлення з проектами нормативно-правових актів з питань діяльності органів Пенсійного фонду України та публічної інформації, яка створена або знаходиться у володінні Пенсійного фонду України, забезпечується шляхом висвітлення їх на інформаційних стендах управління, проведення зустрічей з громадськими організаціями, громадянами, під час особистого прийому тощо.

        Моніторинг додержання посадовими особами антикорупційного законодавства, насамперед, щодо сумісництва та суміщення з іншими видами діяльності, обмеження спільної роботи близьких осіб здійснюється в управлінні постійно.

В установленому порядку забезпечено оприлюднення інформації про закупівлі та використання коштів Фонду, передбаченої Законами України «Про публічні закупівлі» та «Про відкритість використання публічних коштів».

На постійному контролі знаходиться питання стану формування потреби в коштах на здійснення пенсійних виплат, своєчасності фінансування виплатних об’єктів поштового зв’язку та банків, цільового використання пенсійних коштів.

Здійснюється перевірка стосовно працівників управління відповідно до Закону України «Про очищення влади». Станом на 01.01.2017 року пройшли перевірку 100% державних службовців управління. З урахуванням отриманих відповідей з органів перевірки, заборони, передбачені зазначеним законом, до працівників управління застосовані не були.

З метою отримання даних про можливі передумови порушення законодавства, правил етичної поведінки з боку працівників управління та визначення якості надання послуг, в управлінні запроваджено анкетування споживачів послуг, що надаються управлінням ПФУ, продовжується опитування відвідувачів щодо оцінки роботи працівників управління.

 За 2016 рік звернень щодо можливих проявів корупції з боку працівників управління не надходило, випадків притягнення до відповідальності та звільнення з державної служби за корупційні правопорушення не зафіксовано.  

Олена Синєволнова – перший заступник начальника

Ізмаїльського об’єднаного управління ПФУ Одеської області 

 

Мова

English Ukrainian
.
Баннер
.

Оголошення:

Афіша:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

02092211

 

 

Довідки за тел. 2-16-31.

 

             Проєкт першої леді

               Олени Зеленської

     "Довідник безбар’єрності"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Кампанія «Виходь на світло!»

Дізнайтеся, які зміни у законодавстві України

діють під час воєнного стану

https://cutt.ly/PLqOx4c

www.dsp.gov.ua

www.pratsia.in.ua

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   

Все відео:

.
.

Ізмаїл у цифрах:

 З 7 по 14 лютого  у м. Ізмаїл народилося 6 малюків -  4 дівчинки та  2 хлопчика 

 

Сейчас 620 гостей онлайн
Просмотры материалов : 22214474

Голосування:

Пошук по сайту

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Для громадян з порушенням слуху

Баннер

Безоплатна правова допомога

Баннер

Головна Пенсійне забезпечення Інформація про стан дотримання антикорупційного законодавства в Ізмаїльському об’єднаному управлінні Пенсійного фонду України Одеської області у 2016 році