• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Главная Пенсионное обеспечение До уваги отримувачів пенсії по втраті годувальника!

До уваги отримувачів пенсії по втраті годувальника!

E-mail Печать PDF

Відповідно до статті 36 Закону України “Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування” право на пенсію у зв'язку з втратою годувальника мають, зокрема діти, які навчаються  за денною формою навчання  у загальноосвітніх навчальних закладах системи загальної середньої освіти, а також професійно-технічних, вищих навчальних закладах.

            Згідно із п.п 6 п. 2.3 Порядку подання та оформлення документів для призначення (перерахунку) пенсій, затвердженого постановою правління Пенсійного фонду України      від 25.11.2005 № 22-1 (зі змінами), період навчання за денною формою у зазначених закладах підтверджується відповідною довідкою цих закладів.

Зазначені довідки беруться до уваги, якщо видані у період навчання чи після закінчення навчання. Довідки,  видані до початку навчання, при вирішені питання щодо призначення пенсії  у зв'язку з втратою годувальника, до уваги не беруться.

Звертаємо увагу, що у довідці  навчальний заклад повинен зазначати: прізвище, ім'я, по батькові учня/студента, форму навчання, номер та дату наказу про зарахування або переведення на інший курс , термін дії довідки, тривалість навчання та номер студентського квитка, а також те, що довідка надана для подання до територіального органу Пенсійного фонду України.

За додатковою інформацією звертатися за тел: 4-86-44, 4-86-40, 5-92-25. 

Наталія Пасічник – начальник відділу обслуговування громадян

Ізмаїльського об’єднаного управління ПФУ Одеської області

 

Язык

English Russian Ukrainian
.
Баннер
.

Объявления:

Афиша ДК им. Т.Г.Шевченко:

 

  Справки по тел. 2-16-31.

 

 

Все видео:

.
Баннер
.

Измаил в цифрах:

С  5 по 12  ноября в Измаиле родились 8 малышей, 6  девочек и 2  мальчика

Всего в 2017 году в Измаиле родились 1338 малышей, 664 мальчика и 684 девочки. Из них два малыша - весом до 1,5 кг , 17 - более 4,5 кг и один  великан весом 5 кг

Сейчас 123 гостей онлайн
Просмотры материалов : 7257127

Поиск по сайту

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Для громадян з порушенням слуху

Баннер

Главная Пенсионное обеспечение До уваги отримувачів пенсії по втраті годувальника!