• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Главная Пенсионное обеспечение До уваги отримувачів пенсії по втраті годувальника!

До уваги отримувачів пенсії по втраті годувальника!

E-mail Печать PDF

Відповідно до статті 36 Закону України “Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування” право на пенсію у зв'язку з втратою годувальника мають, зокрема діти, які навчаються  за денною формою навчання  у загальноосвітніх навчальних закладах системи загальної середньої освіти, а також професійно-технічних, вищих навчальних закладах.

            Згідно із п.п 6 п. 2.3 Порядку подання та оформлення документів для призначення (перерахунку) пенсій, затвердженого постановою правління Пенсійного фонду України      від 25.11.2005 № 22-1 (зі змінами), період навчання за денною формою у зазначених закладах підтверджується відповідною довідкою цих закладів.

Зазначені довідки беруться до уваги, якщо видані у період навчання чи після закінчення навчання. Довідки,  видані до початку навчання, при вирішені питання щодо призначення пенсії  у зв'язку з втратою годувальника, до уваги не беруться.

Звертаємо увагу, що у довідці  навчальний заклад повинен зазначати: прізвище, ім'я, по батькові учня/студента, форму навчання, номер та дату наказу про зарахування або переведення на інший курс , термін дії довідки, тривалість навчання та номер студентського квитка, а також те, що довідка надана для подання до територіального органу Пенсійного фонду України.

За додатковою інформацією звертатися за тел: 4-86-44, 4-86-40, 5-92-25. 

Наталія Пасічник – начальник відділу обслуговування громадян

Ізмаїльського об’єднаного управління ПФУ Одеської області

 

Язык

English Russian Ukrainian
.
Баннер
.

Объявления:

Афиша ДК им. Т.Г.Шевченко:

 

  Справки по тел. 2-16-31.

 

 

Все видео:

.
.

Измаил в цифрах:

С  29  апреля по 6 мая в Измаиле родились 8 малышей, 2  девочки и 6  мальчиков

 

Всего в школах города в 2018 году учились более 8 850 учащихся (в 2010 году – 7 500 учащихся).

 В сентябре 2018 года за парты сели 1 070 первоклассников (в 2010 году - 755).

Измаильский политехнический лицей вошел в 100-ку  лучших учебных заведений Украины по результатам ВНО-2018 по географии.

В 2018 году городская копилка достижений внешкольного образования пополнилась 123 дипломами Всеукраинского уровня и 31 - областного.

В 2018 году по сравнению с 2017 годом во Дворце культуры им. Т.Г. Шевченко: увеличилось гастрольных мероприятий на 11%, общегородских мероприятий на 12%, на 10,5% увеличилось количество участников клубных формирований.

В 2018 году пятерым воспитанникам ИДЮСШ 2005 г.р., которые стали победителями и призерами в чемпионате Украины по вольной борьбе, присвоен спортивный разряд "Кандидат в мастера спорта Украины".

Около 70% спортсменов – воспитанников ДЮСШ –  становятся  призерами соревнований областного уровня.  

Сейчас 409 гостей онлайн
Просмотры материалов : 8136531

Поиск по сайту

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Для громадян з порушенням слуху

Баннер

Безоплатна правова допомога

Баннер

Главная Пенсионное обеспечение До уваги отримувачів пенсії по втраті годувальника!