• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Головна Пенсійне забезпечення Звіт про виконання Програми Ізмаїльського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Одеської області щодо впровадження антикорупційних заходів на 2016 рік

Звіт про виконання Програми Ізмаїльського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Одеської області щодо впровадження антикорупційних заходів на 2016 рік

E-mail Печать PDF

Згідно затверджених Програмою заходів щодо усунення корупційних ризиків, управлінням протягом 2016 року:

            Проведено аналіз діючих нормативно — правових актів щодо передбачення ними порядку врегулювання конфлікту інтересів службових осіб управління,  необхідності у їх перегляді не виявлено.

           Здійснено моніторинг норм та практики застосування законодавчих та інших нормативно-правових актів, що регулюють діяльність управління. Прогалин та недоліків, що можуть сприяти втягненню працівників управління в корупційну чи злочинну діяльність, не встановлено.

З метою визначення механізмів удосконалення процедур реалізації прав громадян здійснено аналіз ефективності процедур позасудового вирішення спорів (адміністративного оскарження) рішень (дій, бездіяльності) управління  щодо пенсійного забезпечення, ведення обліку осіб, які підлягають загальнообов'язковому державному соціальному страхуванню. Крім того, здійснено аналіз положень про структурні підрозділи та посадових інструкцій працівників з метою своєчасного приведення їх у відповідність до змін у антикорупційному законодавстві України та підзаконних актах.

Спеціалістами юридичного сектору проведено роботу по перегляду розпорядчих актів щодо передбачення ними порядку та шляхів врегулювання конфлікту інтересів службових осіб управління та внесення пропозицій щодо необхідності їх перегляду, включаючи урегулювання механізмів контролю за прийняттям рішень про пенсійне забезпечення працівників управління та членів їх сімей, а саме: здійснено перевірку 59-ти пенсійних справ. Протиправних дій та порушень вимог діючого законодавства під час перевірки пенсійних справ не виявлено.

З 01.08.2016 року введено в експлуатацію  програмне забезпечення роботи в централізованій підсистемі  «Призначення та виплата пенсій» Інтегрованої комплексної інформаційної системи Пенсійного фонду України. Впроваджено прийом документів на призначення пенсій зі скануванням оригіналів та їх загрузку до централізованої підсистеми. Це дозволило повністю уникнути підготовки документів про призначення (перерахунок) пенсій спеціалістами управління, які безпосередньо здійснюють прийом громадян. Станом на 31.12.2016 року прийнято та відскановано документи по 516 зверненням

Систематично оприлюднюються програми та інших заходи антикорупційного спрямування, які впроваджені в роботу управління, так протягом   2016 року опубліковано 8 статей та інформацій з питань запобігання корупції.

            За вчинення корупційних правопорушень працівники управління не притягувалися.

Повідомлення громадян, щодо можливих корупційних правопорушень з боку працівників управління, до управління та до Контакт — центру Пенсійного фонду України у 2016 року не надходили.

   На виконання заходу щодо залучення громадськості до обговорення підсумків роботи управління, оцінки виконання покладених функцій, включаючи анкетування, опитування та інші методи комунікації з громадськістю, управлінням протягом 2016 року проведено опитування 280 мешканців міста Ізмаїлі та Ізмаїльського району, пенсіонерів та застрахованих осіб  на тему «Ефективність надання послуг Ізмаїльським об’єднаним управлінням ПФУ Одеської області».

Забезпечено доступ громадськості до ознайомлення з проектами нормативно-правових актів з питань діяльності управління та публічної інформації, яка отримана, створена або знаходиться у володінні управління, у тому числі у формі відкритих даних, відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 2015 року № 835 “Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних”.

Здійснювались підготовчі заходи для співставлення даних, що містяться в базах даних одержувачів пенсій, з даними Центрального банку даних з проблем інвалідності та для співставлення даних, що містяться в системі призначення та виплати пенсій, з інформацією, що передається до банків та виплатних об'єктів поштового зв'язку при здійсненні виплати та доставки пенсій.

            Забезпечено функціонування системи правової освіти працівників управління, технічно – правові навчання проводяться в кожному структурному підрозділі управління щомісячно.

В управлінні постійно здійснюється моніторинг додержання посадовими особами антикорупційного законодавства, насамперед, щодо сумісництва та суміщення з іншими видами діяльності, обмеження спільної роботи близьких осіб.

             Забезпечено контроль за своєчасністю подання декларацій особами, уповноваженими на виконання функцій держави в управлінні, за минулий рік та надання допомоги у їх заповненні. Перевірено 109декларацій про майно, доходи, витрати   і зобов'язання фінансового характеру згідно Закону України «Про запобігання корупції» щодо своєчасності їх подання, у тому  числі  4 декларації осіб, які звільнилися або іншим чином припинили діяльність, пов’язану з виконанням функцій держави. До 101 державного службовця управління застосовані положення Закону України «Про очищення влади»,  на підставі наказу Ізмаїльського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Одеської області.

            Організовано подання електронних декларацій за 2015 рік державними службовцями управління категорії «Б».

На виконання вимог Закону України «Про здійснення державних закупівель» та наказу Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 15.09.2014 № 1106 «Про затвердження форм документів у сфері державних закупівель» інформація про проведення закупівель постійно оприлюднюється на веб-порталі Уповноваженого органу «Державні купівлі» та веб – сайті Пенсійного фонду України, як Головного розпорядника коштів.

Відповідно Закону України «Про публічні закупівлі», протягом листопада проведено переговорну процедуру закупівлі послуг щодо виплати та доставки пенсій, допомоги на поховання, інших виплат з дирекцією Українського державного підприємства поштового зв'язку «Укрпошта» на суму 4 800 тис.грн.

Забезпечено контроль за формуванням потреби та здійсненням фінансування пенсійних виплат з метою недопущення надання переваг при спрямуванні коштів на об’єкти з виплати та доставки пенсій.

            Спільно з представниками Одеської дирекції УДППЗ “Укрпошта” проведено 38 перевірок організацій, що здійснюють виплату і доставку пенсій та  установ,  у  яких особи перебувають на повному державному утриманні. За результатами проведення перевірок встановлено 5 порушень. 

                                                           Олена Синєволнова -            перший заступник начальника

Ізмаїльського об’єднаного управління ПФУ Одеської області 

 

Мова

English Ukrainian
.
Баннер
.

Оголошення:

Афіша:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

02092211

 

 

Довідки за тел. 2-16-31.

 

             Проєкт першої леді

               Олени Зеленської

     "Довідник безбар’єрності"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Кампанія «Виходь на світло!»

Дізнайтеся, які зміни у законодавстві України

діють під час воєнного стану

https://cutt.ly/PLqOx4c

www.dsp.gov.ua

www.pratsia.in.ua

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   

Все відео:

.
.

Ізмаїл у цифрах:

 З 7 по 14 лютого  у м. Ізмаїл народилося 6 малюків -  4 дівчинки та  2 хлопчика 

 

Сейчас 323 гостей онлайн
Просмотры материалов : 22215142

Голосування:

Пошук по сайту

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Для громадян з порушенням слуху

Баннер

Безоплатна правова допомога

Баннер

Головна Пенсійне забезпечення Звіт про виконання Програми Ізмаїльського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Одеської області щодо впровадження антикорупційних заходів на 2016 рік