• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Головна Пенсійне забезпечення Щодо компенсації єдиного внеску за створення нового робочого місця

Щодо компенсації єдиного внеску за створення нового робочого місця

E-mail Печать PDF

Який порядок одержання роботодавцем компенсації частини фактичних витрат, пов’язаних із сплатою єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у зв’язку зі створенням нового робочого місця? 

Компенсація роботодавцю фактичних витрат у розмірі 50% суми нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за кожну особу, працевлаштовану на нове робоче місце, провадиться відповідно до Порядку, затвердженого постановою КМУ від 13.03.2013 р. № 153.

            Право на таку компенсацію мають роботодавці, які забезпечили дотримання таких вимог:

            починаючи з 2013 р. створили нові робочі місця та працевлаштували на них працівників через укладання трудового договору;

            упродовж 12 календарних місяців з дня укладання трудового договору з особою, працевлаштованою на нове робоче місце, щомісяця виплачують їй заробітну плату в розмірі не менш ніж три мінімальні заробітні плати.

            Роботодавець утрачає право на компенсацію в разі зменшення штатної чисельності працівників та фонду сплати праці.

            Також права на компенсацію не мають роботодавці, які є суб’єктами господарювання, утвореними в результаті припинення іншої юридичної особи упродовж 12 місяців, що передували створенню нового робочого місця, та бюджетними установами.

            Для одержання компенсації роботодавцю потрібно впродовж 12 місяців з дня укладення трудового договору з особою, працевлаштованою на нове робоче місце, подати органові Пенсійного фонду України за своїм місцезнаходженням довідку про виконання умов компенсації частини фактичних витрат, пов’язаних зі сплатою єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

            Орган Пенсійного фонду України надсилає впродовж п’яти робочих днів з дня надходження довідки територіальному органові Держпраці звернення щодо підтвердження зазначеної в ній інформації.

            Територіальний орган Держпраці інформує в місячний строк з дня надходження звернення відповідний орган Пенсійного фонду України про результати його розгляду.

            Орган Пенсійного фонду України на підставі інформації територіальних органів Держпраці і даних, які містяться у звіті щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, зокрема про кількість створених робочих місць та укладених трудових договорів з особами, працевлаштованими на нові робочі місця, суми нарахованої заробітної плати таким особам за кожний місяць упродовж 12 календарних місяців після укладання трудового договору з працівником, ухвалює впродовж 10 днів після надходження зазначеної інформації рішення про виплату компенсації.

            Виплачують компенсацію на підставі звіту щомісяця впродовж 12 календарних місяців після завершення аналогічного періоду з дня укладання трудового договору з особою, працевлаштованою на нове робоче місця, перерахуванням коштів з окремого рахунка органу Пенсійного фонду України на банківський рахунок роботодавця, зазначений у довідці.

            Право на компенсацію зберігається за роботодавцем також, якщо трудовий договір з особою, працевлаштованою на нове робоче місце, розірвано та укладено з іншою особою, працевлаштованою на це робоче місце, за умови, що рівень заробітної плати в одному календарному місяці становив не менш ніж три мінімальні заробітні плати в місяці сплати єдиного внеску сумарно за такими трудовими договорами.

            Пенсійний фонд України виплачує компенсацію за рахунок коштів державного бюджету, передбачених у бюджеті Пенсійного фонду України на відповідний рік. 

Кристина Акобідзе – начальник відділу ведення електронних

реєстрів та підтримки інформаційно – аналітичних систем

Ізмаїльського об’єднаного управління ПФУ Одеської області

 

Мова

English Ukrainian
.
Баннер
.

Оголошення:

Афіша:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

02092211

 

 

Довідки за тел. 2-16-31.

 

             Проєкт першої леді

               Олени Зеленської

     "Довідник безбар’єрності"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Кампанія «Виходь на світло!»

Дізнайтеся, які зміни у законодавстві України

діють під час воєнного стану

https://cutt.ly/PLqOx4c

www.dsp.gov.ua

www.pratsia.in.ua

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   

Все відео:

.
.

Ізмаїл у цифрах:

 З 7 по 14 лютого  у м. Ізмаїл народилося 6 малюків -  4 дівчинки та  2 хлопчика 

 

Сейчас 386 гостей онлайн
Просмотры материалов : 22215321

Голосування:

Пошук по сайту

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Для громадян з порушенням слуху

Баннер

Безоплатна правова допомога

Баннер

Головна Пенсійне забезпечення Щодо компенсації єдиного внеску за створення нового робочого місця