• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Главная Пенсионное обеспечение Щодо компенсації єдиного внеску за створення нового робочого місця

Щодо компенсації єдиного внеску за створення нового робочого місця

E-mail Печать PDF

Який порядок одержання роботодавцем компенсації частини фактичних витрат, пов’язаних із сплатою єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у зв’язку зі створенням нового робочого місця? 

Компенсація роботодавцю фактичних витрат у розмірі 50% суми нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за кожну особу, працевлаштовану на нове робоче місце, провадиться відповідно до Порядку, затвердженого постановою КМУ від 13.03.2013 р. № 153.

            Право на таку компенсацію мають роботодавці, які забезпечили дотримання таких вимог:

            починаючи з 2013 р. створили нові робочі місця та працевлаштували на них працівників через укладання трудового договору;

            упродовж 12 календарних місяців з дня укладання трудового договору з особою, працевлаштованою на нове робоче місце, щомісяця виплачують їй заробітну плату в розмірі не менш ніж три мінімальні заробітні плати.

            Роботодавець утрачає право на компенсацію в разі зменшення штатної чисельності працівників та фонду сплати праці.

            Також права на компенсацію не мають роботодавці, які є суб’єктами господарювання, утвореними в результаті припинення іншої юридичної особи упродовж 12 місяців, що передували створенню нового робочого місця, та бюджетними установами.

            Для одержання компенсації роботодавцю потрібно впродовж 12 місяців з дня укладення трудового договору з особою, працевлаштованою на нове робоче місце, подати органові Пенсійного фонду України за своїм місцезнаходженням довідку про виконання умов компенсації частини фактичних витрат, пов’язаних зі сплатою єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

            Орган Пенсійного фонду України надсилає впродовж п’яти робочих днів з дня надходження довідки територіальному органові Держпраці звернення щодо підтвердження зазначеної в ній інформації.

            Територіальний орган Держпраці інформує в місячний строк з дня надходження звернення відповідний орган Пенсійного фонду України про результати його розгляду.

            Орган Пенсійного фонду України на підставі інформації територіальних органів Держпраці і даних, які містяться у звіті щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, зокрема про кількість створених робочих місць та укладених трудових договорів з особами, працевлаштованими на нові робочі місця, суми нарахованої заробітної плати таким особам за кожний місяць упродовж 12 календарних місяців після укладання трудового договору з працівником, ухвалює впродовж 10 днів після надходження зазначеної інформації рішення про виплату компенсації.

            Виплачують компенсацію на підставі звіту щомісяця впродовж 12 календарних місяців після завершення аналогічного періоду з дня укладання трудового договору з особою, працевлаштованою на нове робоче місця, перерахуванням коштів з окремого рахунка органу Пенсійного фонду України на банківський рахунок роботодавця, зазначений у довідці.

            Право на компенсацію зберігається за роботодавцем також, якщо трудовий договір з особою, працевлаштованою на нове робоче місце, розірвано та укладено з іншою особою, працевлаштованою на це робоче місце, за умови, що рівень заробітної плати в одному календарному місяці становив не менш ніж три мінімальні заробітні плати в місяці сплати єдиного внеску сумарно за такими трудовими договорами.

            Пенсійний фонд України виплачує компенсацію за рахунок коштів державного бюджету, передбачених у бюджеті Пенсійного фонду України на відповідний рік. 

Кристина Акобідзе – начальник відділу ведення електронних

реєстрів та підтримки інформаційно – аналітичних систем

Ізмаїльського об’єднаного управління ПФУ Одеської області

 

Язык

English Russian Ukrainian
.
Баннер
.

Афиша ДК им. Т.Г.Шевченко:

 

  Справки по тел. 2-16-31.

 

 

Все видео:

.
.

Измаил в цифрах:

С 8 по 15 июля в Измаиле родились 6 малышей, 2  девочки и 4  мальчика  (из них 1 двойня)

 

Всего в школах города в 2018 году учились более 8 850 учащихся (в 2010 году – 7 500 учащихся).

 В сентябре 2018 года за парты сели 1 070 первоклассников (в 2010 году - 755).

Измаильский политехнический лицей вошел в 100-ку  лучших учебных заведений Украины по результатам ВНО-2018 по географии.

В 2018 году городская копилка достижений внешкольного образования пополнилась 123 дипломами Всеукраинского уровня и 31 - областного.

В 2018 году по сравнению с 2017 годом во Дворце культуры им. Т.Г. Шевченко: увеличилось гастрольных мероприятий на 11%, общегородских мероприятий на 12%, на 10,5% увеличилось количество участников клубных формирований.

В 2018 году пятерым воспитанникам ИДЮСШ 2005 г.р., которые стали победителями и призерами в чемпионате Украины по вольной борьбе, присвоен спортивный разряд "Кандидат в мастера спорта Украины".

Около 70% спортсменов – воспитанников ДЮСШ –  становятся  призерами соревнований областного уровня.  

Сейчас 269 гостей онлайн
Просмотры материалов : 8504458

Поиск по сайту

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Для громадян з порушенням слуху

Баннер

Безоплатна правова допомога

Баннер

Главная Пенсионное обеспечение Щодо компенсації єдиного внеску за створення нового робочого місця