• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Головна Пенсійне забезпечення Про перевірку органами Пенсійного фонду підприємств у разі припинення юридичної особи

Про перевірку органами Пенсійного фонду підприємств у разі припинення юридичної особи

E-mail Печать PDF

Чи зобов’язані органи Пенсійного фонду України проводити перевірку підприємства в разі державної реєстрації припинення юридичної особи в результаті її ліквідації? 

            Законом України від 15.05.2003 р. № 755-IV «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань» (у редакції Закону України від 26.11.2015 р. № 835- VІІІ, далі – Закон) передбачено спрощену процедуру державної реєстрації припинення юридичної особи в результаті її ліквідації. Зокрема, не передбачено перевірок органами Пенсійного фонду України юридичних осіб та надання про це інформації державному реєстраторові юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань.

            Згідно зі ст. 13 Закону інформаційна взаємодія між Єдиним державним реєстром та інформаційними системами державних органів у випадках, визначених цим Законом, провадиться інформаційно-телекомунікаційними засобами в електронній формі в порядку, визначеному Мін’юстом України спільно з відповідними державними органами.

            Пенсійним фондом України до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань передаються відомості про відсутність (наявність) заборгованості зі сплати страхових коштів до Пенсійного фонду України та фондів соціального страхування, відповідно до Порядку інформаційної взаємодії між Єдиним державним реєстром юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань й інформаційними системами Пенсійного фонду України, затвердженого наказом Мін’юсту та Мінсоцполітики України від 13.07.2016 р. № 1915/5/755, зареєстрованим у Мін’юсті України 14.07.2016 р. за № 956/29086. 

Наталія Цонкова – начальник відділу

контрольно-перевірочної роботи

Ізмаїльського об’єднаного управління ПФУ Одеської області

 

Мова

English Russian Ukrainian
.
Баннер
.

Афіша ПК ім. Т.Г.Шевченка:

 

Довідки за тел. 2-16-31.

 

 

 

 

 

 

 

 

   

Все відео:

.
.

Ізмаїл у цифрах:

 З 4 по 11 жовтня у м. Ізмаїл народилося 15 малюків -  7 дівчинок (з них одна двійня) та  8 хлопчиків 

 

Сейчас 218 гостей онлайн
Просмотры материалов : 13908088

Пошук по сайту

Баннер
Баннер

Для громадян з порушенням слуху

Баннер

Безоплатна правова допомога

Баннер

Головна Пенсійне забезпечення Про перевірку органами Пенсійного фонду підприємств у разі припинення юридичної особи